İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar aynı imam mı bilmiyorm 2014-15 civarı bktırmıştm hatta sürekli gidiyodm cfenın sahıbı bı kadındı diye hatırlıyorm. hç bi dediği çkmamıştı bna hatta son gittgm de hep gelecek diyosdn adam nişanlandı demiştm:) aynı kişi mi bilmiyorm aşırı olmasa da kilolu bi adamdı.
sizin dediğnz o mu bilmiyorm
Tüh üzüldüm şimdi. Ben de umutlanmıştım. İnşallah o değildir. Arkadaş maşallah dediğimiz yok oluyor. Bu ne ya.

Taksimde caddeden asagi inerken soldami melekler kahvesi sagda kaliyor bu falcinin oldugucafe soldaydi yanlis mi hatirliyorum acaba agzi bozuk bir beyedendiydi surekli büyü vs yapalim diye insanlari teşvik ediyordu
Sen baktırdım mı cnm. Ve memnun kaldın mı?

Eger bahsettigim kisi ise soyledikleri cikmamisti ,dua büyü vs yapayim diye israr etmisti ama ayni kiside olmayabilir tam emin olamadim
Anladım cnm. Sanırım belli değil.bakalım şu memnun olan arkadaş ne diyecek. Duruma göre.

Eger bahsettigim kisi ise soyledikleri cikmamisti ,dua büyü vs yapayim diye israr etmisti ama ayni kiside olmayabilir tam emin olamadim
evet evet o hatta bi arkadasım yaptrmak istedi ben o zaman istememiştm. kusura bakmayın burda yazmam doğru mu ama kıza çıplak fotolarını çek bana getir olucam üflücem demiş ben iic snir olmuştm öle bsy mi var die
aynen sokağa girince solda kalıyo cafe duyduklarımdan sonra da gitmedm. saf arkdşm da yaptıgıyla kaldı hc bsy olmadı tabi

agzı bozuk bi adamdı kilolu açık tenli gibi tam da yüzünü hatırlamıyorm ama arkdşmn olayından sonra ben gitmedm bi daha oraya. arada meleklere gidiyorum en son kuzey diye biri vardı ona gitmiştm oda fena değildi çok aa harika diyemedm

evet evet o hatta bi arkadasım yaptrmak istedi ben o zaman istememiştm. kusura bakmayın burda yazmam doğru mu ama kıza çıplak fotolarını çek bana getir olucam üflücem demiş ben iic snir olmuştm öle bsy mi var die
aynen sokağa girince solda kalıyo cafe duyduklarımdan sonra da gitmedm. saf arkdşm da yaptıgıyla kaldı hc bsy olmadı tabi
bu kişiyle ilgili ben de büyü yapiyim bilmem ne dediğini duymuştum hatta biri yaptırmıuş tutmamış ağlıyodu

bu kişiyle ilgili ben de büyü yapiyim bilmem ne dediğini duymuştum hatta biri yaptırmıuş tutmamış ağlıyodu
valla arkdşm da ağladıda dha çok fotoğraf çekip göstermesine ben nası yaptm o anki üzüntüyle böle bsy diye:) çok saçma bi durum hiç duymadım öylesini:)

İmam’dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Yıllaaardır sözü geçer, 2012 döneminde daha revaçtaydı. Sürekli büyüden bahseder, iğrenç muhabbetler yapar ve dedikleri hiç çıkmaz.

İmam’ı tanımam ben ama hakkında ooo yaşasın geri mi dönmüş falan laflarını duyunca şaşırdım. Zamanında burda çok sözü geçmişti ve hiç de iyi anılmıyordu. Falı çıktı çıkmadı konusunu geçtim, gerçek bir şarlatandı giden arkadaşların dediğine göre. Sizden çıplak foto isteyen birisi iyi falcı olsa ne olmasa ne ?

İmam’ı tanımam ben ama hakkında ooo yaşasın geri mi dönmüş falan laflarını duyunca şaşırdım. Zamanında burda çok sözü geçmişti ve hiç de iyi anılmıyordu. Falı çıktı çıkmadı konusunu geçtim, gerçek bir şarlatandı giden arkadaşların dediğine göre. Sizden çıplak foto isteyen birisi iyi falcı olsa ne olmasa ne ?
aynen öyle. insanların acılarından neler çıkarıyoalr gerçekten iğrenç bir olay iğrenç bir zihniyet

aynen öyle. insanların acılarından neler çıkarıyoalr gerçekten iğrenç bir olay iğrenç bir zihniyet
Çıplak fotoyla ne yapacakmış? Millete şantaj mı? Boşa sevinmişiz. E o zaman nasıl memnun kaldılar ki.

Çıplak fotoyla ne yapacakmış? Millete şantaj mı? Boşa sevinmişiz. E o zaman nasıl memnun kaldılar ki.
okuyup üflüyomuş fotoya tövbe yarabbim ya.
ben de baktıran biri olarak şaşırdım gerçekten enerji meselesi bana uymayan baskasına uyar derim normalde ama. bu foto olayını bildiğimden bilse de gitmem iğrenç bsy çnkü

Çıplak fotoyla ne yapacakmış? Millete şantaj mı? Boşa sevinmişiz. E o zaman nasıl memnun kaldılar ki
okuyup üflüyomuş fotoya tövbe yarabbim ya.
ben de baktıran biri olarak şaşırdım gerçekten enerji meselesi bana uymayan baskasına uyar derim normalde ama. bu foto olayını bildiğimden bilse de gitmem iğrenç bsy çnkü
Fotoya okuma olayı çok ama çok sakıncalı. İnsanları köle edip kredi çektiren bir lezbiyen vardı Ankarada iblis gibi ay tüylerim diken diken oldu.
Kızlar aman diyeyim. Siz siz olun güvenmediğim kimseye fotoğrafınızı ve anne adınızı vermeyin. Canınızı yakarlar. Giden paranız ve sağlığınız olur.

Okuduklarima inanamiyorum.. gercekten beynim algilama sorunu yasiyor.. insanlarin hassas konulari ile bu kadar kolay mi oynamak ve kandirmak.. kul hakki diye birsey var bu dunyada.. elbet cezasini ceker ahirete gitmeden.. gercekten cok serefsizlik ve karaktersizlik 😡 sene olmus 2020 insanlari nasil kandiririm diye beyin patlatanlar var..

Biz imama 4 arkadaş gidiyorduk genelde , hepimize ne söylediyse yaşadık gerçekten , bir konuda bile yanılmadı , en son şeker hastalığı rahatsızlığı vardı. Şuan yine orada mı bilemiyorum fakat cafeyi arayıp Bilgi alabilirsiniz. Gerçekten imam ne dediyse hayatımız o yönde değişti.

Oooo siz cok eskiyi diyosunuz bende geri döndü sandim:KK43:

imam anadolu yakasında da kafe açmıştı galiba, taksime geri mi dönmüş
ben duydum ama hiç baktırmadım
başka baktıran bilen var mı

Anadolu yakasinda nerde acmis yerini soylermisinzi bana kimse onun gibi iyi bakamadi 6yil once baktirmistim

X