İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben burda eşinle ilgili şöyle bir yorum yapmak istiyorum haddim değil tabi kavga nedeni yada sebebini bilmiyorum ama bazı erkekler çok bencil ve egolu muhtemelen kavganız ağır olduğu için yada şiddetli onur kırıcı bir kavgaysa erkekler bunu pek hazmedemiyor ve sizinle inatlaşabiliyor. Hemen bir kadın bulmasıda muhtemelen sizi cezalandırmak veya o bunalımdan çıkmak için kendini başka kolda teslli aramaktır. Bunlar erkeklerin klasik davranışları.
Aynen, mantıklı olarak bu, O yüzden de muhtemelen tüm falcılar barisicaksiniz diyor. Ama adam kadınla birlikte ev tutmuş.
ve kızı annesinin yanına götürmüş, yaseminle tamamen bitti, ben başkasını seviyorum demiş.

Yani dönse bile af edebilirmiyim bilmiyorum, evet seviyorum, dönsün istiyorum, bunalima da girdim, ama gelse karsima, inan af edebilirmiyim bende bilmiyorum.

Aynen, mantıklı olarak bu, O yüzden de muhtemelen tüm falcılar bırakacaksınız diyor. Ama adam kadınla birlikte ev tutmuş.
ve kızı annesinin yanına götürmüş, yaseminle tamamen bitti, ben başkasını seviyorum demiş.

Yani dönse bile af edebilirmiyim bilmiyorum, evet seviyorum, dönsün istiyorum, bunalima da girdim, ama gelse karsima, inan af edebilirmiyim bende bilmiyorum.
İşte bu sevgi değil onu demek istedim :)) sadece sığınacağı bir liman, güveninin sarsılması, cezalandırmak bir sürü neden hatta şu bile olabilir daha rahat bir kadın bulup egosu okşanmış olabilir bukadar kısa sürede sevgi oluşmuyor malesef ama ilişkinin sürecini bilemezsin o kişiyle belli bir süre sonra erkekler takılmıyo kimle evlenmişim hayatımda kim var ben yaşıyomuyum, ihtiyaçlarımı gideriyomuyum, egomu tatmin ediyomuyum buna baktıkları için yani geri dönse bile bu durumu hazmedemeyebilirsin. O belki pişman olur erkekler dengesiz dediğim gibi belli olmuyorda kadın affedemiyo işte keşke bir hırsla bu durumlar yaşanmasa.

İşte bu sevgi değil onu demek istedim :)) sadece sığınacağı bir liman, güveninin sarsılması, cezalandırmak bir sürü neden hatta şu bile olabilir daha rahat bir kadın bulup egosu okşanmış olabilir bukadar kısa sürede sevgi oluşmuyor malesef ama ilişkinin sürecini bilemezsin o kişiyle belli bir süre sonra erkekler takılmıyo kimle evlenmişim hayatımda kim var ben yaşıyomuyum, ihtiyaçlarımı gideriyomuyum, egomu tatmin ediyomuyum buna baktıkları için yani geri dönse bile bu durumu hazmedemeyebilirsin. O belki pişman olur erkekler dengesiz dediğim gibi belli olmuyorda kadın affedemiyo işte keşke bir hırsla bu durumlar yaşanmasa.
Ben onu bunu bilmem arkadaşlar, kadın kadının düşmanı...

Bende Trans Zeynep'e iki kere baktırdım 1. baktığından çok emin olamadığım için artık dedim ya baktırmıyorum ama kafamı karıştırdığı için. 1 önceki falında dediklerinin 2. falında tam tersini söyledi. Yani %50 kısım aynı %50 kısım tamamen tersiydi :)) o yüzden Zeynep'i eledim. Yani karşı tarafın düşüncelerini bilemeyeceğim için o konuda yorum yapamam ama bir önceki söylediğiyle 2. söylediği tam tersiydi yani yine net birşey yoktu :) En azından rahatladım oda bilmiyormuş diye

Bu arada, cafedeki bi falci, sonrasinda arkadas olmustuk, bana söyle demisti,

Cogu cafedekiler ekstra olumlu konusuyor, cünki müsteri burdan üzgün ayrilsin istemiyoruz. Olumsuz konusunca cogu müsteri gelmiyormus. Birde hani olcak olcak, döncek diyorlarya, dönmeyince müsteri tekrar gidiyormus „neden dönmedi, fal mi degisti“ demek icin.

ben gidince hemen diyorumki, olumsuz olursa da lütfen söyle diye, ilk kurdugum cafelerde cümle bu🙈

Aynen, mantıklı olarak bu, O yüzden de muhtemelen tüm falcılar barisicaksiniz diyor. Ama adam kadınla birlikte ev tutmuş.

Kizlar soruyor'dan falci onermislerdi nasil cikti deneme sansin oldu mu falciyi?

Aman allahim, bu kadini arattim
Google de cok iyiymis, adriana lima
Bile sadece onun icin istanbula gelmis.

ay dedikleri sende ciktimi? Iyiyse okadar 1000 lira bile veririrm
Adriana lima gelsin ne olacak Allah aşkına... Kadın kişilk analizinde iyi. Kart açıyor ki kartları sevemedim gitti. Görüntülü arama yapıyor. Benimle ilgili çok sesi bir durumu bildi ve ayrıca, herkesin dünyaya geliş amacının olduğunu.. Benim amacımında söylediği şey olduğunu.. Çok güzel bir tanım yaptı benlm kişilğimle ilgili... Yazmayayım reklama girer.
Şimdi dikkat edin ortada ne var.. Benim Beç bilmediğim ne söyledi..Hiç... Ben 47 yaşındayım, kişiliğimin farkında olmamam mümkün n mü sizce? Sadece soruyorum ve mrsleğime bağlı olarak da bu kişiliği bilirim
Sadece bir gelecek öngörüsünde bulundu, orada tam isabet diyeyim..
Kızımı çok sevdi, görüntülü sohbet etsek bile ve güzel şeyler söyledi
Velhasılı etmez o para arkadaşlar bu net.. Açın iki tane psikoloji kitabı, ama literatür kitabı okuyun, inanın ondan daha iyi fal bakarsınız
Şimdi Adriana Lima ya gelince… Ben ona bakarım fal...

Adriana lima gelsin ne olacak Allah aşkına... Kadın kişilk analizinde iyi. Kart açıyor ki kartları sevemedim gitti. Görüntülü arama yapıyor. Benimle ilgili çok sesi bir durumu bildi ve ayrıca, herkesin dünyaya geliş amacının olduğunu.. Benim amacımında söylediği şey olduğunu.. Çok güzel bir tanım yaptı benlm kişilğimle ilgili... Yazmayayım reklama girer.
Şimdi dikkat edin ortada ne var.. Benim Beç bilmediğim ne söyledi..Hiç... Ben 47 yaşındayım, kişiliğimin farkında olmamam mümkün n mü sizce? Sadece soruyorum ve mrsleğime bağlı olarak da bu kişiliği bilirim
Sadece bir gelecek öngörüsünde bulundu, orada tam isabet diyeyim..
Kızımı çok sevdi, görüntülü sohbet etsek bile ve güzel şeyler söyledi
Velhasılı etmez o para arkadaşlar bu net.. Açın iki tane psikoloji kitabı, ama literatür kitabı okuyun, inanın ondan daha iyi fal bakarsınız
Şimdi Adriana Lima ya gelince… Ben ona bakarım fal...
Ben baktırdım ona canım yani numerolojiye ona bakıyor, yani şu kişiyle uyumun var, bununla yok, evlenirsen kesin ayrılırsın, işte senin hayat amacın şu benimki şifacılıkmış mesela, lider olmalıymışım, şu işle uğraşmalıymışım, çocuk ruhlu ve saf kalmalıymışım, işte merhametli olmalıymışım her zaman , duygularımla hareket etmeliymişim :KK70: dedim iyide ben zaten duygularımla hareket ettiğim için bu hayatta hep üzülüyorum, darbe yiyorum :KK70: falan filan.
İyide hayatta herkes ruh eşini bulamıyo malesef öyle olsa herkes ruh eşini bulur sonsuza kadar mutlu olur. Yani aşık olacağımız insanı seçemiyoruz malesef uyumlanamasanda illa o diyosun sonu hüsran yada sıkıntılı süreç yada sabır gerektiriyo. Yani bu tarz insanlar sadece sana yönerge veriyo şöyle kişiyi sevmelisin, şu yoldan gitmelisin, şu işi yapmalısın

Valla yapabiliyolarsa önce kendileri yapsında görelim onlar bizden daha takıntılı hatta onlar baya sorunlular bizzat şahidim. vs keşke yapabilsek :)) ayrıca bakalım hayat bu olasılıkları sana sunuyomu değilmi. Bence tamamiyle zaman kaybı neden insanlar ne annesini, ne babasını, nede olacak olabilenleri seçebiliyor kaderde değişmeyen çizgiler var.

Yıldızname farklı birşey senin yaşayacaklarını gösteren ilim sahibi hatta oldukça ilim sahibi ermiş insanların bakabileceği bir durumken bile bir duayla kaderini değişterebiliyosun. O yüzden aslında falda yalan. Ve neysen korkuyosak onu çekiyoruz korkuda dua gibi kaderi değiştiriyoruz :))

Amannn heıdı Hanımcım... Üzülmeyin rahat olun... Gideni ve geleni kimse durduramaz.. Zira kadersel bir durum vardır,böyle olmasında... Ne bileyim işte, tabii emek harcayalım ama olmuyorsa da ne yapalım... Kendimizi de derbeder etmeyelim..küçük Emrah moduna girmenin bir anlamı yok bence. Yani ben böyle düşünüyorum.. Ben zorlamam mesela yoluma devam ederim...

Amannn heıdı Hanımcım... Üzülmeyin rahat olun... Gideni ve geleni kimse durduramaz.. Zira kadersel bir durum vardır,böyle olmasında... Ne bileyim işte, tabii emek harcayalım ama olmuyorsa da ne yapalım... Kendimizi de derbeder etmeyelim..küçük Emrah moduna girmenin bir anlamı yok bence. Yani ben böyle düşünüyorum.. Ben zorlamam mesela yoluma devam ederim...
Ona bende katılıyorum mağdur psikolojisinde olmak doğru birşey değil. Yeni gelse kabulümüz zaten bari onu bilseler oda yok işte :)

merhaba kızlar Hazal ın olumsuz yorum yaptığı yada çıkan falı oldu mu yazarsanız çok sevinirim
ufak tefek çıkanlar var ama bekle derim bakalım kaydadeğer birşeyler varmı sanırım buradan birilerine şubat demişti bekle bence

Birde birşey var ne kadar çok istersen o kadar uzaklaşıyor
hayatımın en büyük aşkını saçma sapan bir haldeyken yaşadım anlatsam roman olur o derece
demem şu ki;çok istememek ve beklememek gerek gelecekse geliyor
biz kadınlar mutluluğu ve sevgiyi hep karşı cinste arıyoruz oysa ki onlar belli bir yaşa kadar maalesef kabul etmesekte hormonlarıyla hareket ediyor.
ben artık kuşa ,böceğe ,dine sardım valla böyle daha iyi
artık bana layık olmayanları sevmek yok onlar uğraşsın diyorum ve ne yazı ki şu hepimizin beklediği ve birtürlü gelmeyenlerde hiç gelmeyecek.......

ya zaten çıkar ortaya kimin falı doğruysa er ya da geç çıkıyor

X