İstanbul'da Fal - Falcılar

İzmirde cafede bakan sevda pespembe berbat bir fal baktı bana 🤣🤣🤣 ay kolay kolayda demem bunu
En sonda sende büyü var negatif var sonra bunu için ara dedi kapadı
Bu bahsettigin sevdam kafede bakan sevda mi izmir konakta? Ona cuma günü ben de baktırdım, bildigi birkaç şey oldu, ama bana da ailenden kaynaklı, eskiden ailene yaptıklar bi islemden ötürü bi negatiflik var üstünde, her isin o yüzden yarim kaliyo ilerlemiyor, senin her seyden önce bunu çözmen gerekir falan diye döktürdü, ben de pek memnun kalamadım acikcasi o yüzden. Bi de saatlerce beklemiştim ...

Bu bahsettigin sevdam kafede bakan sevda mi izmir konakta? Ona cuma günü ben de baktırdım, bildigi birkaç şey oldu, ama bana da ailenden kaynaklı, eskiden ailene yaptıklar bi islemden ötürü bi negatiflik var üstünde, her isin o yüzden yarim kaliyo ilerlemiyor, senin her seyden önce bunu çözmen gerekir falan diye döktürdü, ben de pek memnun kalamadım acikcasi o yüzden. Bi de saatlerce beklemiştim ...
🤣🤣🤣 aynılarını söyledi tamamen banada

Çevremde çıkan çok kişi olmuş baktırıp memnun kalan ben 3 defa baktırdım anı ve spesifik detayları tak tak tak bildi. kimsenin bilemeyeceği detayları bildi. su falı sonuçta 3 harflisi vardır. Diğer baktıranların 2-3 senelik geleceğini de bilmiş ama bana verdiği zamanlar daha gelmedi, çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. O falcı emine bu falcı emine mi emin değilim 200 tlye bakıyordu en son. Size telefonunu vereyim. Referansla bakıyor. Teli kimden aldıgınızı soruyor. Benim adımı verirsiniz sonrasında siz memnun kalırsanız numarasını verin-kendi adınızı referans vererek.
Sizin baktırdığınız Emine burada su falcı Emine diye dolanan kişi mi acaba? Ben ona baktırdım da bir şey çıkmadı, pek bildiği de olmadı. Ama referans falan istememişti benden o yüzden o değilse diye sormak istedim. Gelecek nasıl oldu sizde acaba?

Sizin baktırdığınız Emine burada su falcı Emine diye dolanan kişi mi acaba? Ben ona baktırdım da bir şey çıkmadı, pek bildiği de olmadı. Ama referans falan istememişti benden o yüzden o değilse diye sormak istedim. Gelecek nasıl oldu sizde acaba?
gelecek olamadı. 3 harflisi var görevlileri onun. gelecekten ziyade anda bilmediğiniz şeyleri karsı tarada dair cok iyi biliyor. o amacla baktırabilirsiniz.

Kizlar asmin cafe demete baktirdim simdi, ilk defa baktirdim kendisine, cok degisik bi faldi, böyle gecmis yasamdir, enerjilerdir, anneden gecen seylerdir falan onlardan da bahsetti. Ben begendim acikcasi, bayadir aklimdaydi önceden burdan tavsiye edenler oluyodu. Simdi sorum: Demete baktiranlar gelecek hakkinda dedikleri cikan/cikmayan var mi, sizden görüslerinizi alayim bi :KK70:

Kizlar asmin cafe demete baktirdim simdi, ilk defa baktirdim kendisine, cok degisik bi faldi, böyle gecmis yasamdir, enerjilerdir, anneden gecen seylerdir falan onlardan da bahsetti. Ben begendim acikcasi, bayadir aklimdaydi önceden burdan tavsiye edenler oluyodu. Simdi sorum: Demete baktiranlar gelecek hakkinda dedikleri cikan/cikmayan var mi, sizden görüslerinizi alayim bi :KK70:
benim vakit var daha. o yüzden bekliyoruz

Yok kızlar instadan bakıyo bu Astro.gucevi adı bana tutarlı şeyler söyledi. Yani 2 kişi arasında baktı. Ben sormadım soruyu en son sordum 3 soru hakkı verdi. Dedim en son sorarım. İsim verdi yani 5 harfliydi 3 harfini söyledi. Diğer 2. Bahsettiği kişi de tutarlıydı. Kariyer hayatıma çok kafayı taktığımı söyledi bi şey mi yapacaksınız bi davet etkinlik ona kafanız gitmiş dedi oda doğruydu bütün odağımı cidden işe vermeye çalışıyorum. Dün andaça baktırdım oda benzer yorumlar yaptı. Sanırım ikisi de aynı şeyleri söyledi 3asagı 5 yukarı. Andaç sadece 2. Kişi için pek olumlu konuşmadı yeni biri olacak dedi. Buda hemen değil ama iletişimi devam ettirerek bunla oturtacaksınız vs dedi bilmiyorum

Merhaba hanımlar
Benim tanıdığım bir falcı var yabancı ama türkçesi harika. Çök iyi bakıyor detayları veriyor valla derin analize yapıyor. Arkadaşım yıllarca danışmanlık alıyor ondan çök memnun. Kadın yoğun ama ,ben asla randevu alamadım soruları gönderip cevapları yazıyor uzun uzun
Sonra dediği gibi çıktı her şey. Ben şahsen beğendim. İsterseniz numarasını paylaşabilirim

Merhaba hanımlar
Benim tanıdığım bir falcı var yabancı ama türkçesi harika. Çök iyi bakıyor detayları veriyor valla derin analize yapıyor. Arkadaşım yıllarca danışmanlık alıyor ondan çök memnun. Kadın yoğun ama ,ben asla randevu alamadım soruları gönderip cevapları yazıyor uzun uzun
Sonra dediği gibi çıktı her şey. Ben şahsen beğendim. İsterseniz numarasını paylaşabilirim
randevu alması zorsa kesin pahalıdır. bir de sadece net soru bazlı mı bakıyor? yani illa şu iş okacak mı, şu kişi beni seviyor mu gibi mi? neyse halim o çıkson faliiim olmuyormu:)?

randevu alması zorsa kesin pahalıdır. bir de sadece net soru bazlı mı bakıyor? yani illa şu iş okacak mı, şu kişi beni seviyor mu gibi mi? neyse halim o çıkson faliiim olmuyormu:)?
Çök pahalı değil bana göre 5bin tl değil yani😂😂
Ben özel hayatım ilgili sorular sordum ama genel mevcut duruma da baktı iş ilgili bir şeyler söyledi
Yani ben memnun kaldım

X