İstanbul'da Fal - Falcılar

Hanımlar bir de hepinize birşey sormak istiyorum. Bütün bu baktırdığımız fallardan , o varlıklarla bakanları dahil etmiyorum çünkü onların aldatıcı olduğunu düşünüyorum... Kahve mi , kağıt mı yoksa tarot mu daha iyi sonuç veriyor sizce ?
Kahve bence,ben kahve falını seviyorum

Kızlar selamlar. Ben burdan bir arkadaştan Dilek Abla'nin numarasını almıştım bana epey de baktı sağolsun. Çok minnoş ve iyi bir dinleyici herşeyden öte. Sanırım en son Nazan Abla ve Dilek Abla'ya baktırdım ve ikisinin de dedikleri şekilde ilerledi. Dilek Abla araba kazası demişti ve çok önemsemedim ancak önemsediğim insanın başına geldi maalesef. Bu arada geçmiş mesajlarımda hatırlarsınız belki Nazan Abla bir çok şeyde okeydi ama adam kocan olacak falan deyince gülmüştüm/ burda da gülmüştük. Evlilik teklifi aldım. Sonra Nazan Ablayı aradım dedim inanmamıştım güldüm vs hakkını helal et :KK48:Darısı isteyenlere diyim.

Durum şuan böyle kızlar. Hepinizin gönlüne göre olsun dilerim sevgiler.
Evlilik teklifin hayırlı olsun:) Dilek Abla ve Nazan Abla diye bahsettigin falcıların telefonlarını atabilir misin?

Kızlar selamlar. Ben burdan bir arkadaştan Dilek Abla'nin numarasını almıştım bana epey de baktı sağolsun. Çok minnoş ve iyi bir dinleyici herşeyden öte. Sanırım en son Nazan Abla ve Dilek Abla'ya baktırdım ve ikisinin de dedikleri şekilde ilerledi. Dilek Abla araba kazası demişti ve çok önemsemedim ancak önemsediğim insanın başına geldi maalesef. Bu arada geçmiş mesajlarımda hatırlarsınız belki Nazan Abla bir çok şeyde okeydi ama adam kocan olacak falan deyince gülmüştüm/ burda da gülmüştük. Evlilik teklifi aldım. Sonra Nazan Ablayı aradım dedim inanmamıştım güldüm vs hakkını helal et :KK48:Darısı isteyenlere diyim.

Durum şuan böyle kızlar. Hepinizin gönlüne göre olsun dilerim sevgiler.

Numara isterizzzzzzzz

Siz yeni üyesiniz de numaraları nerden buldunuz baktırdınız?
Buraya daha yeni düştüm 😂 Baktırdıklarım bu söyledikleriniz kadar meşhur değiller canım.

Ama çok önceleri bedirhan hoca ve Ramazan hocayı denemişliğim vardır meşhur olarak . İnstada da bi dolu var ama tatmin edici biri yok. Ya anlamadığım altı üstü ayrılcakmıyım, devam edecekmiyim yüzde 50 şansı var atsa tutacak. Ama onda bile tutturamayanlar olunca soğuyorum. Amannn neyse aslında hiç bulaşmamak daha iyi..

Hanımlar bir de hepinize birşey sormak istiyorum. Bütün bu baktırdığımız fallardan , o varlıklarla bakanları dahil etmiyorum çünkü onların aldatıcı olduğunu düşünüyorum... Kahve mi , kağıt mı yoksa tarot mu daha iyi sonuç veriyor sizce ?
tarotu diğerlerinden ayırmak lâzım bence tarot fal değil bilinçaltı okuması. o yüzden hepsinden daha güvenilir çünkü geleceğimizi bilinçaltımız şekillendirir.

tarotu diğerlerinden ayırmak lâzım bence tarot fal değil bilinçaltı okuması. o yüzden hepsinden daha güvenilir çünkü geleceğimizi bilinçaltımız şekillendirir.
Evet zaten gelecek degisiyor, yakin gelecekteki amaci gosteriyor en azindan mesela bir kisi arayacak mi ya da barisma olacak mi tarzda sorulara gelecek anlaminda Tarot cevap veriyor, en kotusu yuksek olasiligi gosteriyor tabii her zaman da yuksek olasilikli olan olmuyor cok baska durumlar oluyor hayatta

Tarotu doğru yorumlamak önemli..yolsa alırsınız kartları yorumlarsınız kendinize göre..benim mesajlarımın okuyanlar,kartlarla birbirimizi sevmediğimizi çok iyi bilir...
Bir de tarot bakmak herkesten öğrenilmez...
Merkür kedisi mesela,bayağı garip şeyler söylemişti .olanaksız olan durumlar diyeyim
Ve ben onun bakımının daha tutarlı olduğunu,sonradan fark ettim,,,yüzde yüz doğruluk değil elbette
Ve ona da sadece bir kere baktırmak gerekiyor
Dilek hanımın dediklerini son derece kısmi yaşadım...bu nedenle bir daha baktırmam

X