Dövme İstanbul'da iyi bir kadın dövmeci bilen var mı?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

ice_woman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2017
3
1
46
Kızlar merhaba, ya benim omuzumda kapatmak istediğim çok eski ve kötü bi dövmem var. Aslında beğenenler de var ama çok acemice ve yamuk yapıldı, o yüzden bundan kurtulmak istiyorum. Ama hemen sildirme falan demeyin üzerine başka bir (hayvan figürü olabilir) şey yaptırmak istiyorum. Yalnız bir sorun var, eşim kesinlikle erkek dövmeciye gitmemi istemiyor. Açıkçası ben de bir kadının yapmasını isterim. Neden derseniz omuzumdakini kapattırtıktan sonra kalçama da bişey yaptırmayı düşünüyorum. Yani kadın dövmeci ile daha rahat olucam. Var mı böyle itinalı çalışan, benim istediğim şekli iyi işçilikle yapabilecek yetenekli bir kadın dövmeci? Yorum yazarsanız çok sevinirim.

Ya canim bu basligi actigin iyi olmus, ben de kadin dovmeci ariyorum, erkeklere pek guvenemiyorum taciz vs. olabilir))) istanbulda bakiyorum bayagidir ama steril konusunda pek guvenemedim kimseye. Cok arastirma yaptim ve islem esnanasinda sterilizasyon dogru sekilde uygulanmazsa bir cok hastalik bulasabiliyormus. Oyuzden bu konuda bana kesinlikle guven verecek birinin olmasi lazim, dovme yaptirmayi cok istiyorum. Igneyi degistirmekle olmuyormus sadece. Bir kac ay once bir yere gittim, cok kalabalikti surekli birileri girip cikiyordu,acikcasi ortami da begenmedim temiz degildi ben de yaptirmadan ciktim ordan. Varsa boyle guvenilir kadin dovmeci cok iyi olur valla

Kızlar, şimdi size bir dövmeci tavsiye edicem, hem işini çok iyi yapıyor, bana harika bir dövme yaptı,tam da istediğim şekil oldu. Hem de sağlık ve hijyen konusunda inanılmaz derecede titiz. Şöyle söyliyim, benim toplam 4 tane dövmem var, hepsini farklı farklı yerlerde yaptırdım. İlk yaptırdığım dövmelerin ne işçiliklerinden ne de ortamından memnun kalmadım, o zamanlar yeterince araştırmadım, biraz da acemiliğime geldi aslında. Sonra sağ koluma öbür dövmelerime göre daha büyük dövme yaptırmaya karar verdim ve araştırmaya başladım. Derken, geçen yıl bir tanıdığımım kolundaki dövmeye bayıldım. Yapan kişinin kadın olduğunu da öğrenince daha da çok ilgimi çekti. Bilgilerini aldım işte konuştum ettim, bayağı da soru sordum kıza, ama hiç de sıkılmadan tüm sorularıma cevap verdi. Bu da acayip hoşuma gitti. Yerine gittiğimde de ortamın temiz olması dikkatime çekti. Kızın ilgisi ve bilgisi çok iyi, bana çok güven verdi. Randevuyla çalıştığı için de gelen çıkan olmuyor, sadece siz oluyorsunuz, o da ayrı bir rahatlık veriyor. Bir de asıl konuya geleyim, sterilizasyon konusunda çok titiz. Diğer gittiğim dövmecilerle kıyaslandığında, bu konuda çok daha dikkatli olduğunu gördüm. Başkalarının yapmadığı şeyleri yapıyor oturduğunuz koltuktan tut çalıştığı makine ve kablosuna kadar her müşteriye ayrı özel steril poşetler filan takıyor vs. Sonuç olarak çok memnun kaldım, dövmeme de herkes bayılıyor. Bir kaç tane dövme düşünüyorum. Mutlaka ona yaptıracağım. Şimdiden bütçemi ayırıyorum.

Bu da dövmem , resim kalitesi için üzgünüm şimdi ancak böyle çektirebildm ( bunu yaptırdığıma çok mutluyum, ona diğer dövmelerimi kapattırasım geliyor. Hatta kız çok güzel kapatma yapıyor.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2017-09-09 at 17.50.10.jpeg
    WhatsApp Image 2017-09-09 at 17.50.10.jpeg
    32,8 KB · Görüntüleme: 840
Son düzenleyen: Moderatör:
Canım cevap verdiğin için çok sağol. Dövmem gerçekten çol güzel olmuş güle güle kullan. İnstagramdan şimdi bakamadım yeri nerdeydi bu arada

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.... oyle guzel anlatmissinizki cok merak ettim bu dovmeciyi, ismini ve adresini verebilirmisiniz ? Veya internet sitesi varsa ? Bende butcemi ayirdim simdi dovmeci ariyorum ve sizin yorumunuza denk geldim:))))

X