Istanbul'da kalacak bir yer

sandriyon

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2012
10.827
25.312
34
Selam kizlar,
Oncelikle bazi sebeplerden dolayi hic ugrayamadim buralara onu belirtim soruma gecmek istiyorum

Yaz tatilinde 1 hafta 10 gun Fas'li kiz arkadasim ile Istabul'a gelicez. Suan Istanbul'da nerede kalabilirim hala bi otel bulamadim.
Aklimda Sultanahmet ve Ortakoy var oralar hem ulasimda kolay hemde hersey ayaginin altinda diye biliyorum (yanlis biliyo olabilirimde)

Bana tecrubelerinizden yararlanmam icin yardim edin lutfen
Avrupa yakasinda fiyati cazip bir otel ariyoruz nereleri onerirsiniz veya onermezsiniz?

Gezmek icin bi kac begendiginiz yerlerin adinida yazabilirsiniz :)))
Simdiden cok tesekkur ediyorum

Not: eger basligi yanlis yere actiysam Mune Mune den kapatmamasi ve uygun yere tasimasi icin rica ediyorum :))

Abimle , kardesim geldinde.. Eminönunde civarinda ki hotelerde kaliyorlardi.. Sirkeci nin ilerisinde daha.. Farkli hotelerde , cunku sık geldikleri icin.. En son kardesim bir hafta geldinde, gunlugu 5 euro du.. Onlar icin uygundu evet.. Yazin fiyati kac olur bilemem, kışın geliyorlar ..

Abimle , kardesim geldinde.. Eminönunde civarinda ki hotelerde kaliyorlardi.. Sirkeci nin ilerisinde daha.. Farkli hotelerde , cunku sık geldikleri icin.. En son kardesim bir hafta geldinde, gunlugu 5 euro du.. Onlar icin uygundu evet.. Yazin fiyati kac olur bilemem, kışın geliyorlar ..
Eminonu
Arastiricam canim
5€ geceligi :oha:
ne ucuzmus oyle
belki dediginiz gibi kis oldugu icin ucuzdur
ben geceligi 25e€ bakiyorum ona ragmen bulamiyorum :KK43:

Eminonu
Arastiricam canim
5€ geceligi :oha:
ne ucuzmus oyle
belki dediginiz gibi kis oldugu icin ucuzdur
ben geceligi 25e€ bakiyorum ona ragmen bulamiyorum :KK43:
gecen sene ruslar gelmediginden dolayi herhalde bide.. Bu sene gelecekler ondan dolayi yukseklerde ola bilir..

X