İstanbul'da Labioplasti

akrepkizi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
167
21
Merhaba arkadaşlar. İstanbul'da labioplasti yaptırıp güzel sonuçlar alanlar varsa buraya doktorunuzun adını paylaşabilir misiniz?

Merhaba ben yaptırmadım ama adını çok duyduğum ve ameliyat fotoğraflarını gördüğüm kadarıyla sadece sana öneride bulunmak için yazıyorum,,benim imkanım olsa kesin Yeşim Yerçok'a yaptırırdım...

Merhaba ben yaptırmadım ama adını çok duyduğum ve ameliyat fotoğraflarını gördüğüm kadarıyla sadece sana öneride bulunmak için yazıyorum,,benim imkanım olsa kesin Yeşim Yerçok'a yaptırırdım...
çok teşekkürler hemen araştırcam :)

canım ameliyatın fiyatını biliyor musun acaba?

merhabalar..ben Yeşim Yerçok hanıma 4 ay önce ameliyat oldum.ben iki ameliyat birden oldum.ve ne ağrım ne sızım oldu..ücret konusunda netten sitesine ulaşıp verilen telden öğrenebilirsiniz..ve görüşmeye gidince pazarlık yapabilirsiniz..

merhabalar..ben Yeşim Yerçok hanıma 4 ay önce ameliyat oldum.ben iki ameliyat birden oldum.ve ne ağrım ne sızım oldu..ücret konusunda netten sitesine ulaşıp verilen telden öğrenebilirsiniz..ve görüşmeye gidince pazarlık yapabilirsiniz..
teşekkürler bilgiler için :) sonuçlardan memnun musunuz?

Merhaba arkadaslar, ben de istanbulda hangi doktora ameliyat olabilirim diye arastiriyorum. Hem Yesim Yercok hem Burcu Kardas Arslan icin iyi yorumlari duydum ama hangisine muayeneye gidecegime karar veremedim. aranizda bu iki doktora ameliyat olanlar tecrubenizi paylasabilir misiniz acaba? yorumlariniz bize cok yardimci oluyor.. Simdiden tesekkurler!

Merhabalar.Ben de ameliyatı düşündüğümde Yeşim hanımla Burcu hanım arasında kalmıştım.Yeşim hanımın verdiği fiat daha uygun olduğundan ve anadolu yakasında olduğundan ( ben de anadolu yakasında kalıyodum çünkü) Yeşim hanımı seçtim..Çokda araştırma yapmadan gitmiştim.Ben sağlık açısından düşünmüştüm ameliyatı..Sağolsun Yeşim hanım sağlığı estetikle birleştiren bi doktor..Üçbuçuk saat süren bi ameliyattan sonra narkozdan çıkarken hafif bi miğde bulantısı dışında hiç bir sorun yaşamadım..kendime geldiğimde kaldırdılar biraz yürüttüler..yemek yedirdiler.ameliyattan 2 saat sonra hastaneden yürüyerek çıktım..taksiyle eve geldim..ama hiç yatmadım ..oturdum.hasta psikolojisine girmedim hiç..Ne ağrım ne sancım oldu..Doktor ne yapıp ne yapmaman gerektiğini anlatıyor zaten..evde kafana takılan bir şey olup telefon edince de cana yakın bir şekilde yardımcı oluyor..Bilmiyorum yardımcı olabildim mi..:)

nesil62 tesekkurler! Aslinda bana Yesim hanim biraz daha fazla fiyat soyledi. Burcu Hanim hem lokal hem genel anestezi fiyatlarini sundu, ama sanirim Yesim hanim sadece genel anestezi altinda yapiyor. ben de baska bir saglik operasyonla beraber yaptirmayi dusunuyorum ve ikisi de ayni anda yapilabilirmis.. yapmisken ikisinden beraber kurtulayim diye dusunuyorum. hala arastiriyorum ve birkac doktora sormadan karar vermek istemiyorum. kotu yorumlari gorunce de baya korkuyorum, bir yanlis yapilirsa onu duzeltmek cok zor olur...

Dilerim en doğru doktoru seçer ve sorunsuz bir şekilde kurtulursun sorunlarından TinaK .:) Ameliyatın olacağı hastane de fiatı etkiliyor..uygun fiatlı hastane bana daha yakındı..Şanslıyım sanırım biraz..:) Ben lokal anestezi istemezdim zaten..Fiziksel acı duymasam da sanki psikolojik olarak duyarmışım gibi gelir..

X