İstanbul’da oturulacak semtler

lila004

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2021
199
141
Merhaba. Şuan kirada oturuyoruz, ilerde ev alma planımız var. Eşimle pek uzlaşamıyoruz. O ailesine yakın olmasını istiyor (şuan da yakınız) ama ailelerimiz uzak. Yani bu sefer benim aileme çok uzak oluyor ve zor gidip geliyoruz. Annemlerin arabası yok ama kayınpederimin var. Hem de buralar pek güzel, güvenli semtler değil. Eşim sırf uzaklaşmamak için burayı istiyor biraz da kv öyle düşündürüyor. Ben kendi anneme yakın olsun demiyorum en azından 1 vesait (şuan 3 vesait) olsun diyorum. Hem de site ve güvenilir bi muhit olsun istiyorum. İkimiz de çalışıyoruz bu arada, durumumuz kötü değil. Bu şartlarda bana hangi muhitleri önerirsiniz, bizim oturduğumuz yer güvenli, nezih fiyat olarak da tercih edilebilir dediğiniz??
(Avrupa yakası)

Fiyatları hiç bilmiyorum, annem Sarıyer'de oturuyor. Sanırım mültecilerin ulaşamadığı nadir yerlerden biri, sahile gittik baya baya kendi insanımızdı hepsi şaşırdım. Kendi arkadaşım da ev aldı oradan çok birikimi de yoktu sanırım, uygun fiyatlı semtleri var sanırım.

Merhaba. Şuan kirada oturuyoruz, ilerde ev alma planımız var. Eşimle pek uzlaşamıyoruz. O ailesine yakın olmasını istiyor (şuan da yakınız) ama ailelerimiz uzak. Yani bu sefer benim aileme çok uzak oluyor ve zor gidip geliyoruz. Annemlerin arabası yok ama kayınpederimin var. Hem de buralar pek güzel, güvenli semtler değil. Eşim sırf uzaklaşmamak için burayı istiyor biraz da kv öyle düşündürüyor. Ben kendi anneme yakın olsun demiyorum en azından 1 vesait (şuan 3 vesait) olsun diyorum. Hem de site ve güvenilir bi muhit olsun istiyorum. İkimiz de çalışıyoruz bu arada, durumumuz kötü değil. Bu şartlarda bana hangi muhitleri önerirsiniz, bizim oturduğumuz yer güvenli, nezih fiyat olarak da tercih edilebilir dediğiniz??
(Avrupa yakası)
Sizin annenizin semti nedir ki 1 vesaitle gideceğiniz nezih semt yazalım? 😬

Gaziosmanpaşa bayrampaşa Küçükköy eyüp gibi yerlerde sitelere bakabilirsiniz. Bazı kesimlerde hoş olmayan mahalleler var muhakkak. Eleyerek bakabilirsiniz

(Avrupa yakası)
Sarıyer zekeriyaköy beylikdüzü barış ve cumhuriyet mah. Şişli bomonti . Artık maddi durumunuz ve kım nerde oturuyo bılemedıgım için bunları onerebılırım

X