İstanbul’da tüp bebek yaptıranlar 🙏🏻

Allah bağışlasın sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🏼 Benim ilk denemem olucak düşük vs olmadı henüz bugün asistanı ile görüştüm regli başlangıcı gidicem muane olmaya Allahım isteyen herkesin kucağını doldursun ☺️ İhtimal veriyor mu peki olasılık söylüyor mu çok soru sordum kusura bakma 😊
Amin inşallah teşekkürler.Yuzde veriyor ama hangi ilden gideceksiniz bilmiyorum ama bence doktorla bire bir konuşun yada sekreteri sorsun hangi tahkileri istiyorsa yaptırıp gidin en azından maddi olarak biraz daha iyi olur ben çoğunu devlet Hastanesi'nde yaptırıp öyle götürdüm

Yaşım 28 etrafta tüp bebek yaptırıp ikizleri olanları görünce özeniyor insan ister istemez rica etsem çift atar mı acaba diye demiştim ☺️ Olsun da tek olsun bu kadar çaba boşa gitmesin 🙏🏼
[/QUOT
Öncelik kaliteli embriyo elde etmeniz lazım sayıya göre eder diye düşünüyorum

Amin inşallah teşekkürler.Yuzde veriyor ama hangi ilden gideceksiniz bilmiyorum ama bence doktorla bire bir konuşun yada sekreteri sorsun hangi tahkileri istiyorsa yaptırıp gidin en azından maddi olarak biraz daha iyi olur ben çoğunu devlet Hastanesi'nde yaptırıp öyle götürdüm
Iğdırdan gidicez doktor toplantıdaydı asistanı ile görüştüm sadece sperm testi ve hormon testi istedi bende sperm testini burda yaptırıp diğer hormon testini orda yaptırmayı düşünüyorum 🤔 sanırım diğer aya da transfere rahimi dinlendiriyormuş çok teşekkür ederim ben sağlıkla gelsin bebişiniz 🙏🏼

Iğdırdan gidicez doktor toplantıdaydı asistanı ile görüştüm sadece sperm testi ve hormon testi istedi bende sperm testini burda yaptırıp diğer hormon testini orda yaptırmayı düşünüyorum 🤔 sanırım diğer aya da transfere rahimi dinlendiriyormuş çok teşekkür ederim ben sağlıkla gelsin bebişiniz 🙏🏼
Dinlendirme oluyor evet ben de Iğdır'dan gittim
aynı yerde yaşıyoruz demek ki
Her şey gönlünüzce olsun

Kesinlikle katılıyorum beslenme çok önemli benimde 3.denemem ilk ikisinde aynı merkezde denedim sonra acıbadem maslakta denemeye karar verdik. başarısız sonuçlar nedeniyle ilk önce prp yapıldı sonra tedavi başladı ve daha önce sadece 3 er adet yumurta toplanırken ve dondurma aşamasına hiç gidememiştik bir kere de transfer olmuştum eski merkezde , prp sonrası 7 tane yumurta toplandı ve mikroçip uygulandı 5 tane embriyo 3.günde donduruldu. 2 ay önce histeroskopi ameliyatı oldum. Bu hafta şimdi spiral çıkacak ve yeniden hsg çektireceğim doktorum ona göre transfer günü için gün verecek inş. Gerçekten zor süreçler Allah hepimizin yardımcısı olsun inş. bebişlerimizi kucağımıza versin hayırlı evlatlar yetiştirelim ülkemize inş. maddi imkanlarınız varsa tekrar iyi bir merkez araştırıp deneyin bence. İstanbul da iseniz kişiye özel tedavi Acıbadem Maslak hastanesini tavsiye ederim. Sonuçta bizim gibi Yaş sıkıntınız da yok sizin.
Yaşiniz kaç acaba ?

öyle görünüyor kader arkadaşım 😍 inşallah bu vesile ile bebişlerimiz tutunur bize 🤲🏻♥️ doktorunu mutlaka araştıracağım çok teşekkür ederim 🌸🙏🏻
asla tavsiye etmem bana etmediği hakaret kalmadı. duygusuz tahammülsüz bir kadın ve yaşlı olduğu için habire hastaları karıştırıyor

X