İstanbul'daki Doktorlar Listesi(İnstagram Fotoğrafları Olan)

Merhaba arkadaşlar,İnce,uzun ,kemerli bir burnum var.Aynı zamanda biraz nefes problemim de var .İstanbul da ameliyat olmak istiyorum.Doğal olsun ve uzun vadeli bir sonuç vermesini çok istiyorum .Bana doktor önerebilir misiniz?

doğru olduğunu düşünmek için belgelenmesi taraftarıyım. bende doktor arayışı içindeyim. Mirza Fırat nasıl etiketli bir doktor ise ve coğu kişi tarafından belgelenmek suretiyle bunun doğruluğu kanıtlandıysa aynı şekilde Alev camcioglu içinde yapılabilir. Kim iyi kim kötü öğreniriz biz de. Ama belgeli şekilde.
Bende doktor arayisindayim ve Mirza Firat'ıda düşünüyordum.
Hakkinda şikayetmi olmuş anlamadım?

hukuki olarak ilerliyor ama siz gelip burada yazıyorsunuz, belge isteyene de hukuki süreçte iken belge yayınlayamam diyorsunuz.

Lütfen böyle cümleler kurarken altını doldurun. Hukuki süreçte ise burada paylaşım yapmanız zaten hata, hukuki konularda bir şey bilmeden sözde arkadaşınız adına paylaşım yapmanız başka bir hata. Doktoru ne tanırım ne bilirim ama arkadaşımın başına gelmiş diyip böyle yazıp bu işte sıyrılamazsınız. Doktorun yerinde olsam sizi kurum / kişi kötüleme, kayıp sebebi ile dava ederdim.

Mesajlarınız silinmiyor zaten hukuka çok hakim olduğunuz için bunu da biliyorsunuzdur.
Sonucta burasi forum, savcilik degil. Belge isteyen ister isteyen yukler. Kiz basina gelenden dolayi milleti uyariyor. Millet bilmem su doktor burnumu yapti nefes alamiyorum sakin gitmeyin deyince, nefes alamadigina iliskin kbb den belge yukle sayfaya da inanalim mi diyorsunuz?

Sonucta burasi forum, savcilik degil. Belge isteyen ister isteyen yukler. Kiz basina gelenden dolayi milleti uyariyor. Millet bilmem su doktor burnumu yapti nefes alamiyorum sakin gitmeyin deyince, nefes alamadigina iliskin kbb den belge yukle sayfaya da inanalim mi diyorsunuz?

Yasal olarak sonuçlanması gerekiyor o zaman burada dilediği her şeyi paylaşır.

Burada sadece yasal sonuclanan konular yazilmiyor. Elin de birşey olmadan yazamazsiniz o yorumu diyorsunuz, elimde birsey var ve mahkemeye verdim diyor. Mahkemeye vermissin yazamazsin diyorsunuz. Sizin isteginiz doktor hakkknda o tarz birsey yazmamasi. Siz buraya burun ameliyati ile ilgili yorumlari okumak icin geldiniz ister okur inanirsiniz ister inanmazsiniz.
Burada okuduklarimizin reklam olup olmadigini da bilemiyoruz sonucta yorumu bize/size kalmis.

Burada sadece yasal sonuclanan konular yazilmiyor. Elin de birşey olmadan yazamazsiniz o yorumu diyorsunuz, elimde birsey var ve mahkemeye verdim diyor. Mahkemeye vermissin yazamazsin diyorsunuz. Sizin isteginiz doktor hakkknda o tarz birsey yazmamasi. Siz buraya burun ameliyati ile ilgili yorumlari okumak icin geldiniz ister okur inanirsiniz ister inanmazsiniz.
Burada okuduklarimizin reklam olup olmadigini da bilemiyoruz sonucta yorumu bize/size kalmis.

Keşke yol yordam bilseniz. Yasal süreç bitsin yazsın diyorum. Siz okuduğunuzu neden anlamıyorsunuz? Yazdıkları gerçek değil ise doktor gidip yayıncı olarak bizi dava ederse Ne olur?

Hasan duygulu da onerimdir ekleyebilirsiniz 17 gun once ameliyat oldum kirik burnum vardi ve odemli hali bile icime sindi 🥰 :)

Çok güzel olmuş ben de hasan duygulu hocama ameliyat olmuştum forum da ismini aratınca denk geldim konuya :) bence çok iyi bir cerrah kesinlikle çok memnunum nefes problemim vs hiçbir şey kalmadı. Kuzenim de kötü bir deneyimden sonra kendisinde revizyon burun ameliyatı oldu o da çok memnun

Çok güzel olmuş ben de hasan duygulu hocama ameliyat olmuştum forum da ismini aratınca denk geldim konuya :) bence çok iyi bir cerrah kesinlikle çok memnunum nefes problemim vs hiçbir şey kalmadı. Kuzenim de kötü bir deneyimden sonra kendisinde revizyon burun ameliyatı oldu o da çok memnun
Merhaba ne kadara oldunuz ve kaç yIl ya da ay geçti ?bir problem yaşadınız mı burun ucu düşmesi burun çökmesi gibi bende doktor arıyorum :/

Merhaba ne kadara oldunuz ve kaç yIl ya da ay geçti ?bir problem yaşadınız mı burun ucu düşmesi burun çökmesi gibi bende doktor arıyorum :/
Artık kime güveniceğimizi şaşırdık ve korkar olduk çok takıpçisi olan doktorlarda bile Çok fazla şikayet hastası bar revizyona dönen,açıkçası revizyon olmamasını istiyorum ileride Hasan bey de böyle bir durum söz konusumu bilgilendirirseniz çok sevinirim🌸

Abdülkadir göksel de eklenebilir listeye. ben ona olmayacağım ama instagramdaki fotoğrafları doğal geldi bazı doktorlar herkese copy paste aynı burnu yapıyor o kişileri direkt eliyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Doktorsitesi ve doktortakvimi sitelerinden tek tek araştırıp instagramında ameliyat fotoğrafları olan KBB doktoru ve plastik cerrahları listelemiştim. Yardımı dokunur diye paylaşıyorum, atladığım unuttuğum isimler varsa lütfen söyleyin listeyi güncellerim, çoğunu bulduğumu düşünüyorum, az da olsa gözümden kaçan olabilir.

-KBB DOKTORLARI-

Doç. Dr. Seçkin Ulusoy
Hayati Kale
drsalihaydin
drcemalhaci
opdremreturkmen
Op.Dr.Mehmet Melih Çiçek
doc.dr.isa_ozbay
Murat Üstündağ
Dribrahimercan
Şaban Çelebi
Fahrettin Yılmaz
dr.baversimsek
Niyazi Altıntoprak
Op.Dr Deniz Korkmaz
Mehmet Doğru
Şahruz Şeyda
Op.Dr.Burak Olgun
Yavuz Selim Yıldırım
Dremrahcelik
drkoksalyuca
Yunus Kaplan
bakiyilmazmd
Muhammet Dilber
Emre İlhan
Op. Dr. Yusuf Can
Denizhan Dizdar
Prof. Dr. Melih Güven Güvenç
Savaş Sarı
Ümit Hardal
Selçuk İnanlı
Mehmet Palalı
Bilal Sarataş
Alev Camcıoğlu
Berke Özücer
Op. Dr. Mithat Topal
Kürşat Yelken
Hakan Avcı
drbulentkoc
Fatih Sadıkoğlu
Op Dr Mustafa Demir
Ahmet Volkan Sünter
Tolga Bilece
Timur Batmaz
Mehmet Erdil
Mustafa Bağlı
Hüseyin Vural
Arda pelen
DR.Hamdi İHTİYAR
Onur Arıdaşır
Gürkan Kayabaşoğlu
Cenk Teker
Drferhatilen
Gaffar Aslan
Alpaslan Yıldırım
Ferhat Oğuz
Hüseyin Dağ
Öner Çelik
Tolga Kırgezen
Muhammed Yanılmaz
Ümit Taşkın
Selhattin Tuğrul
Erdem Çağlar
Servet Karaca
Sezai Sevengil
Mesut Doğan
Mustafa Bilazer
Gökalp Dizdar
Doğan Pınar
Okan Parmaksız
Süleyman Yılmaz
Sedat Rüzgar
Wesam Alakhras
Cenk Erol
Kadir Yücebaş
İrfan Aksoy
Ahmet Aydın
Aytekin Uzer
Mehmet Oğuz Kaan Önder
Sinan Celep
drhuseyinbalikci
Fercan Urlu
Ömer Faik Sağun
Nihat Kaya
Fercan Urlu
Yusuf Öztürkçü
Mehmet Fatih Hanege
Murathan Elmas
İlker Koçak
Prof. Dr. Kürşat Yelken
Enver Avseren
Ali Rıza Gökduman

Murat Sarı
Ahmet Altıntaş
Ahmet Alp
Erdi Özdemir
Eyüp Bozkurt

-PLASTİK CERRAHLAR-

Aytaç Saraçaydın
Erkin Önsal
Tolga Yener
Uğur Şahin
Niyazi Şimdivar
Celal Alioğlu
Cengizhan Ekizceli
Güray Yeşiladalı
Turgut Kayadibi
Tamer Şakrak
Hakan Bulam
Harun Çöloğlu
Serdar Toksoy
Ramazan Güler
Oğuz Çörtük
Mustafa Karaca
Salih Emre Üregen
Bülent Tekerekoğlu
Güncel Öztürk
Mehmet Sürmeli
Evren Helvacı
Erhan Coşkun
Süleyman Taş
Bülent Cihantimur
Alper Mete Uğurlu
Engin Öcal
Kamran Efendioğlu
Barış Keklik
Alpay Duran
Volkan Serdar Otrakçı
Mehmet Can Şakı
Cem Payaslı
Barış Çakır
Aykut Özpür
Şener Küçük
Ali Murat Akkuş
Uğur Özdemir
Ahmet Dilber
Taha Mehmetoğlu
Teoman Doğan
Emre Güvercin
Serhat Tuncer
Azar Zeynalov
Yakup Avşar
Mehmet Yazar
Ufuk Askeroğlu
Mete Aksu
Mirza Fırat Çevirme

Reşit Burak Kayan
Bende ahmet arslanoğluna randevu aldım ama adı listede yok :KK43: neden yeni bir doktormu kimsede ismini söylememiş ama sayfasında çol hoş burunlar bar

X