İşte benim hayatım

Ama Kayinvalidemin hareketleri sinirimizi bozmuş durumdaydi umursamaz halleri. Ne yaparsanız yapın dercesine. Hem arardı defalarca beni alışverişe götürdü herseyi tek tek gezerdik ayaklarıma Karasular inerdi belki 10 defa bunu yaptı herseye baktirip hiçbişey almadan eve dönerdim. O kadar cimrilerki anlatamam Ben eşime dedimki annenle nereye gitsek herseyin fiyatını tek tek sorup geri dönüyoruz artık komik oluyo bütün esnaf tanıyodu artık. Ben herseyi tek başıma alırım kimseyle gezmek istemiyorum. Alcagim zaman kendim gider alırım
Gelinlik konusu bile olay oldu eşim de onların doldurusuna gelip cimrilik yapıyordu böyle dedim diye gelinligimi bile annemle almaya gittim neymiş ben kimseyi istemiyormusum yanımda. Elime 1000 lira para verdiler ben salak gibi gelinlik arıyorum 1000 liraya beğendiğim bi gelinlik vardı 1750 lira bunun için kavga ettik eşimle

Ama Kayinvalidemin hareketleri sinirimizi bozmuş durumdaydi umursamaz halleri. Ne yaparsanız yapın dercesine. Hem arardı defalarca beni alışverişe götürdü herseyi tek tek gezerdik ayaklarıma Karasular inerdi belki 10 defa bunu yaptı herseye baktirip hiçbişey almadan eve dönerdim. O kadar cimrilerki anlatamam Ben eşime dedimki annenle nereye gitsek herseyin fiyatını tek tek sorup geri dönüyoruz artık komik oluyo bütün esnaf tanıyodu artık. Ben herseyi tek başıma alırım kimseyle gezmek istemiyorum. Alcagim zaman kendim gider alırım
Gelinlik konusu bile olay oldu eşim de onların doldurusuna gelip cimrilik yapıyordu böyle dedim diye gelinligimi bile annemle almaya gittim neymiş ben kimseyi istemiyormusum yanımda. Elime 1000 lira para verdiler ben salak gibi gelinlik arıyorum 1000 liraya beğendiğim bi gelinlik vardı 1750 lira bunun için kavga ettik eşimle

Kac bolumde bitiriyorsun bilmiyorum ama bu kadar uzun ve boluk porcuk olunca kimse okumaz. Asil kismi paragraf halinde ozetlesen de oyle yorum yapsak.

Eee yani? Kıssadan hisse mi bu acaba? Ben ettim siz etmeyin gibisinden? Ha eğer öyleyse biz zaten devamını biliyoruz anlatmanıza gerek yok şiddet,aldatma,ilgisizlik falan filan. Neyse. Bakalım gelecek bölümde(!) neler olacak.

Neyse düğün yerimizi bile zar zor ayarladik kendi kendimize kaynanam düğün tarihi almissiniz diye bile aramadi
Bu sırada annem sinir krizlerine giriyor neyse annem bi gün kanaması olduğunu söyledi hemen hastaneye götürdüm smear testi yaptılar bi kaç gün sonrada parça aldılar ablamla hastane bahçesinde beklerken ablam dediki sakin üzülme ama annemin kanser olduğundan şüpheleniyor ama kesin bişey yok
Düğünümë 1 hafta vardı Oysaki sevinsemmi uzulsemmi Allahım napsam deliriyodum evin bayİrini ağlaya ağlaya çıktığımı hatırlıyorum
Bide memlekette 2 senelik uni kazandım ona devam ediyorum sinavlarim var i donem düğün telaşı içinde bide bu şimdi allahım napıyım
Düğünümë 1 gün kala herkesin içinde bi skinti var diyorlarki yarını gorebilcekmiyiz
Annem dediki seni telli duvaklı göreyim gelinalicin olsun başka bişey istemiyorum
Düğün günü geldi saçım yapılıyor ben put gibiyim içimde skinti dış çekimler için biyere gittik eşimle. Geri dönüCEZ annem aradı geliyormusunuz gelin alıcı için evde bekliyoruz dedi eşime sordum saçmalama dedi. Ne gelin alıcısısi Oysaki benimde sevdiğim bişey değil ama bi defa oluyor annem çok istiyor
Abisi aldı bizi arabayla gidiyoruz abisi bizim eve doğru değil kendi evlerine sürdü arabayi .napiyosun sen dedim siz bi kızı evden bile almiyosunuz ben sizin evinize mi gelicem annem evde bütün akrabalar evde. Neymiş onunda annesi bekliyorMuş siz önce kizi kız evinden alırsınız sonra erkek evine götürülür dedim eşimi o anda bogucaktim sinirden
Kapıya geldik annem gel bişey söyliyim dedi evde bu sürü akraba var gelin alıcı bekliyorlar dicekti orda tutustular kavgaya kapıda eşim bağırıyor biz zaten evliyiz nikahı önceden kıydık sen ne istiyosun falan
Ben gittim bi odaya bayılıyorum akrabalara rezil olduk
Neyse düğün yerine geldik benim zorumla bişeyler oluyor ben caktirmiyirum ama çok sinirliyim
Bakıyorum kayinpeder alkışlarmış gibi yapıp eşimin kulağına inip bişeyler söylüyor
Ben kesiyorum arada
Takı töreni oldu gelin odasindayiz eşimin kız kardeşi geldi annesinin çantasını getirmiş açtı bunun içine koyarsiniz dedi
Ben o sırada sinirden delirdim borca giren biziz zaten düğün olana kadar ne badireler atlattım kimse elini cebine atmiyor şimdide altınları alıcaklar
Küçücük bi çantam vardı onun içine doldurdum hepsini
Tamam dedim burda güvende ablama verdim
Kardeşi de geri döndü
Ama bunlar kurmuşlar altınları almaya
Düğün bitti ama bizde suratlar 5 karış
Bikaç kişi ev hediyesi almış onu bile kayinpeder almış eline poşetleri götürüyor bize gelen hediyeleri
Eve gittik zar zor
Eşim direkt bakalım şu altınlara ne kadarmış dedi ben şok
Ya insanın aklına bu mu gelir

Eeee noldu sonra evlendinmi cpcuk dogurdunmu okul ne oldu:/
Annenin yerinde olsam seni dinlene dinlene doverdim:sopa:
Sagda solda temizlik yaparak seni okutmaya calissin sen kendinden 10 yas buyuk biriyle evlen:sinirli:
Eeee ablalarin ne oldu bu arada baban onlara soddet uyguluyordu okutmuyordu evlendielrmi mutlularmi ayy resat nuri nin romanlarina benziyor:olamaz:

Ertesi gün oldu bizim bi hayalimiz vardı kıbrısa gidicektik balayina ben kötü herseyi sildim. Eşim yine altınları sayalim dedi ok dedim kağıt kalem aldım saymaya başlıyoruz bu sinirlendi birden aldı altınları başka odaya götürdü ben bunları annemlere götürüyorm falan ben deli oldum yahu borca giren sensin benim benim annem 4binlira ev eşyası aldı üstelik ve benim annem hiçbişey istemiyo. Bende dedim madem öyle kadın izin vermeden altınları kimse alamaz bu bizim yatirimimiz olucak banka hesabina yatırıma
Alamazsın falan derken biz bunla girdik birbirimize düğünün ertesi günü
Saçım dan tuttu yatak odasından salona kadar falan üstümë çıktı gerizekalı
Bende sinirden madem öyle dedim Ağlıyorum zaten soktayim 2.günde böyle bişey yaşamışim.
Evden zor attım kendimi ayakkabıları bile annemin ayakkabıları vardı onları giymişim
Ağlaya ağlaya emniyete gidiyorum
Şikayetçi oldum bana vurdu diye dugunun 2.günü
Ağlıyorum polisler beni aldı hastaneye götürdüler rapor aldım annemin evine gittim o gece annem şok.
Neyse ertesi gün oldu biz eşimle konuştuk bana dediki geri al sikayetini gittim geri aldım
Dedikki herseyi unutalim gidelim kıbrısa
Tamam aldık ucak biletlerini bu olaylardan sonra kibristayiz
Ama içim kan ağlıyor
Geldik kibristan kaynanam da bi altın merakı hala nerde onlar kim ne getirmiş falan gelin bize videoyu izleyelim bilmemne
Benim canım yanmış bu konu yüzünden
Neyse
Bikaç ay geçti eşime bi kağıt ondan şikayetçi olduğum için önceki davasından dolayi hapse girebilirsin diye
Ortalık yine karıştı hergün gibi kavga
Ve ben annemin kanser olduğunu öğrendim evlendikten 10gun sonra
Annem büyük bi ameliyat oldu 6 saat sürdü
O dönem kemoterapi aldı defalarca
Bense hiç mutlu değildim
Kavgalarimiz hat safhaya ulaşmıştı çok sogumustum ondan bi gün bosanicaz diye cirpindim başka yolu yoktu nefes alamıyorum
Zaten her gece evde yok saat 3 4 eve geliyor
İçiyor da sigara desen 2 paket
Gittik boşandik anlaşmalı
Annem tedavi görüyorken ben tek başıma mahkemeye gidip bosanmistim
Tek basimaydim bi taraftan okuluma devam ediyordum önlisansta olsa elimde bi diploma olsun diye
Ama o beni hep zayıf noktamdan vurdu yalnİzligimdan. .
Ben yalnızken hep aradi hiç ayrı kalmadık Boşandıktan sonra bile aynı evdeydik
En son annem yogun bakımda yattı kanamadan dolayi
Kendimi çok yalnız hissettim tam ayrılıyorim derken yine ona geri döndüm
Ayrılıp ayrılıp geri dönüyorum
Bu benim için bi hastalık artık
Ne yapicagimi bilmiyorum
Şimdiki halimiz eskisine nazaran çok farklı
Fevri olan adam ben sinirlenince sakin ol deyip beni sakinleştirici
Sımsıkı sarılıyor gitme der gibi
Ama ben bu kangirenli parmağı bir gün kesecegim...

He kesersin o parmagi kesin te allahim ya...
Adam dovmuss seni 2.gunn madem geri alacaktin niye sikayetci oldun,geri donecektin niye kanser hastasi kadina gittin gece yarisi madem bir islikla donecektin kibrisa gidelim lafiyla ertesi gun geri kostun:/
Kendine saygin yokmu senin.bir karar veriyorsan arkasinda dur.
Bu arada altinlarin akibeti ne oldu:KK53:
limoncu28 limoncu28 kos konu tam senlik

Bütün bu kargaşada ikinci üniversiteyi nasıl kazandınız?
Bir nikah olsun, nikah elbisesi bari alınsın diye yalvarırken düğüne nasıl geldi konu?
Uydurup uydurup yazıyorsunuz muhtemelen. Tutarsız, fazla uzun ve sıkıcı...

Konu hittikce egzantirik hal almaya basladi bence konu sahibnin 2 cocugu oldu o koca dan.
Sizce ne oldu kizlar bu hayat bitmez:KK66:

X