İşte buduurrr..Bizim yerimiz

arepçiğim derye 176 mavi göz sarışın 60kilo çok güzel bi bayan biz çok iyi arkadaşız

valla ben hiç sitemite ugrasmayı sevmezdim bak meslegim grafiker nerdeyse 9 yıldır kullanıyom su bilgisayarı ama daha internetten siteere girmedim cok sıkılırım arastırırken bile zevk alamam hiçç ıyyyy ama dertledim sonra derdim neymiş dedim sonra baktım hep bu site cıkıyo önüme hele üye olim dedim sonrada cok sevdim bu kadar sevcemi bilmezdim

boyu 1 76 mıı vayy kız bu mankenmi bak cok hos mus yaaaaaaaaaaaaa mavi gözmüüü hööööööööööööööööö 60 kilomu hööööööööööööö massalllahhhh

sonsuzlukk seni geberticem kızz delüüü yok arkadaşlar tmm sarışın mavi yeşil değişiyo gözlerim boyda doğru ama kilo yanlış bi çocuk doğurduk canım olsun o kadarda kilo hehuhehuhehu

evet kasılmayla ilişki olmuyo ne kasgevseticiler yuttum bee hemde en babasından

kız benım arkadasım 2 ay beraber olamadı kocasınında canına tak ettı dr gıttıler. doktr bunlara bı sprey verdı ılışkıden once vajınanın etrafına ve ıc kısmına dogru sıkılcak demış. adam denemek ıcın parmagına sıkmış yarım saat hıssetmemiş tamam demısler kızın vajınaya sıkıyolar ve tam ılışkye gırcekler adamın penısınede bulasıyor yarım saat uyusuklugun gecmesını beklıyolar sonra tekrar denıyolar ve bingo...... hihoyyyt

cok dikkat cekerim heryerde aslında kendimi öveyim hiç mütevazı olamıycam bu konudaa:)))))))))))))pöhhhhhhhhhhhhhhhhhh:))))))))))

kız bende o sipreyden kullandım ama hemde 15 defa ve sonuc hiç binggo olmadııı cok irencim yaaaaaaa bu konudada mütevazi olamıycamm :)))))))))))))))))))))

kız benım arkadasım 2 ay beraber olamadı kocasınında canına tak ettı dr gıttıler. doktr bunlara bı sprey verdı ılışkıden once vajınanın etrafına ve ıc kısmına dogru sıkılcak demış. adam denemek ıcın parmagına sıkmış yarım saat hıssetmemiş tamam demısler kızın vajınaya sıkıyolar ve tam ılışkye gırcekler adamın penısınede bulasıyor yarım saat uyusuklugun gecmesını beklıyolar sonra tekrar denıyolar ve bingo...... hihoyyyt

hahahahaahahahhahaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

evet kara gözüm kara kasım var bugday tenliyim sacımı hep sarıya boyatırım sarı rengi cok severim

X