İşte Düğünde %100 Çalınması gereken Şarkılar! Dakika dakika detaylı anlatım ile ...

Hepsini indirdim sıkıntı yok bir tek vardar ovası & payduşka'da sıkıntı var ya inmiyor

canım benim nasıl faydalı oldu bilemezsin.. çok teşekkür ederim. emeğine sağlık :)

Bende uzun zamandır forumun okuyucularındandım, aranıza yeni katıldım. Paylaşım harika emeğinize sağlık. Benimde temmuzda düğünüm var yani şu an hazırlıklarla boğuşuyorum. Tamda ihtiyacım olan şeydi teşekkür ediyorum çok beğendim :)

Ah çok sevindim tatlım mutluluklar dilerim ömür boyu

ben de çok araştırarak kendi listemi oluşturdum ama o kadar düzenli güzel hazırlanmış ki kesinlikle en azından kına gecemde paylaşımından da faydalanacağım, çok çok teşekkürler, ellerin(iz)e sağlık :)

Canım paylaşımın için çok teşekkürler. Benimde kına gecem evde olacak ilk dans vs kısımlarını almadan direkt oynanacak bölümden indirdim mi tamamdır bugün kırtasiyeden bir cd alıp hemen ona atıyorum.

Kınam bu cumartesi canım ama ben işimi son ana bırakmak istememiştim ki gene son ana kaldı. Çoook faydalandım teşekkürler.

Son düzenleme:

Islıklarrr,alkışlarrr senin için geliyorrr. Ellerine sağlık canım :) :124::123:

Islıklarrr,alkışlarrr senin için geliyorrr. Ellerine sağlık canım :) :124::123:

Abartmayalım canım o kadar da önemli bir şey değil kendimiz için yapılanı paylaştım sadece hepsi bu . Daha iyisi de olabilirdi hatta .

Yalnız Düğün Müziği kategorisinde 30.000 görüntülenmeye doğru gidiyorum yorum çok az geldi sanki bana. Önümde çok vakit olduğu için güzel olmayan yerlerini düzeltme yapmayı düşünüyorum ama indirenlerin önerileri lazım bu konuda . Ama buna pek yorum yapan yok maalesef . bugün bile indiren var ama sanırım üye olmayanlar da faydalanıyor onlar da yorum yapamıyor haliyle .

Son düzenleme:
maşallah ne çok emek harcamışsın :) benimde 18 ekimde kınam var 2-3 gündür müzik araştırıyorum dün akşam bu listeyi görünce hazine bulmuş gibi oldum ama daha inceleme indirme fırsatım olmadı sadece listeyi okudum bakalım ne zaman indirebileceğim

Keşke hazine değerinde olsa o zaman düğün dernek işlerim bedavaya gelirdi :) Şaka bi yana en büyük hazine sevdiğin kişidir her koşulda sevmektir elini bırakmamaktır...

Keşke hazine değerinde olsa o zaman düğün dernek işlerim bedavaya gelirdi :) Şaka bi yana en büyük hazine sevdiğin kişidir her koşulda sevmektir elini bırakmamaktır...

gerçekten öyle. 2-3 gündür saçma sapan üzüp duruyoruz birbirimizi bi görseniz iyice bunaldık ikimizde

hay allah razı olsun senden ellerine sağlık 2. nişanım var benimde liste arayıp duruyodum

aklımdan bir düğüne gdeyimde hangi müzikler çalıyosa onları yazmak bile geçti içimden düşün yani o kadar muhtaçtım

ilaç gbi geldi bana bu liste

Son düzenleme:

Mutlu oldum canım benim. Sen de hep mutlu olursun inşallah evliliğe kadar gider mutlu yuvan olur bebişlerinle .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…