Işte Şafak panomuz... Şafak kaç tezkereci güzeller...?

seneye muhtemelen bende bu gruba takılıcam o yüzden şimdilik teyet geçiorum allah kolaylık versin kızlar hee bide sabır tabi =)))

Götürdüm kocan seni çok özlemiş kendine ben gelene kadar iyi baksın dedi :eek:

Canım benim yaa inş sende bu şafakları görürsün biran evvel :teselli:

sağol canım allah razı olsun

kocamı bende çok özledim walla skıntılar geliyo bu 300lerden bitmedi gitti yaaa deli olcam 200lere insek bi moral olacak belki ama geçmiyo son 20 gün yaaa:nazar:

sağol canım allah razı olsun

kocamı bende çok özledim walla skıntılar geliyo bu 300lerden bitmedi gitti yaaa deli olcam 200lere insek bi moral olacak belki ama geçmiyo son 20 gün yaaa:nazar:

Anlıyorum bidenem..

Ben Ne yapim hem sevgilim hem kardeşim asker senağlama

Kardeşimin 124 günü kaldı senağlama

Anlıyorum bidenem..

Ben Ne yapim hem sevgilim hem kardeşim asker senağlama

Kardeşimin 124 günü kaldı senağlama

bak onunda az kalmış tatlım ya bizim320 gün var yaaaa koskoca 320 gün kardeşinin iki katı belki fazlası.allah kazasız döndürsün onları bizlere bağışlasın:Saruboceq::nazar: ...onu bunu boşver senin adın ne

bak onunda az kalmış tatlım ya bizim320 gün var yaaaa koskoca 320 gün kardeşinin iki katı belki fazlası.allah kazasız döndürsün onları bizlere bağışlasın:Saruboceq::nazar: ...onu bunu boşver senin adın ne

Aminnn İnş sağ salim gelmeyi nasip etsin allah :eek: Gülçin ismim kaydirigubbakcemile5

günaydın herkese,
şafak 125 ve eşim izmirde asker,tüm askerlerimize hayırlı teskereler...

günaydıın kızlarr bende sabah yemin töreniden geldim haftasonu aşkımlaydım off off özledim bile senağlama 15 günde bir görmeye gidicez inşallah o yüzden dağıtım dışında izin kullanmayacak :emir_bebek: şafak 403 hihoyyyt

benimki de izmirde bu arada seferihisar jandarmada seninki nerdeydi canım:ecrin_bebek:

X