İşte vahşetin tutanakları

Utanmasa Özgecan suçlu diyecek şerefsiz.İlk ifadesiyle aradaki fark şaşırtıcı. Sapık cani bir gerizekalı için fazla akıllıca bi ifade olmuş.Sevgili avukatı nazmi orospusunu kutlarım.
Avukatı Nazmi'mi :KK59:

Avukatı Nazmi'mi :KK59:
Avukat demesek daha doğru olurdu o bir ... burayı siz doldurun isterseniz. Nazmi Karataylı an itibariyle facebook hesabından pişkin pişkin sırıtıyor. Barodan gönüllü avukat yok denmişti fakat kendisi pek gönüllü içinde var demek ki orospuluk

kim den aldı bu aklı acaba da böyle bir senaryo çizdi ruh hastası ama allahtan zengin falan değil bunlar minibüs şöförü yoksa cem garipoğlunun avukatı metin feyzioğlu gibi bir avukat tutarlardı parasıyla değil mi, yok işte akıl sağlığı yerinde değil deli raporu bilmem ne , uyuşturucu kullanmış içkili , tahrik var diye bundan bin kat iyi senaryoyla yırtmaya çalışırlardı, nafile çabalama en agır cezayı alcaksın hapiste de sonun ölüm olacak şefersiz p..ç
Bana sorarsan bu daha ilk aşama nefs-i müdafadan yırtmaya çalışıyor çok yakında akıl salığı ile ilgili bir rapor ortaya çıkarsa şaşırmam. Hatta paranoyaklık seviyesinde bu işi takip edip belli ücretler karşılığı bu tip canileri kurtarmaya çalışan yandaş çeteler bile vardır. Bu hukuk sisteminde bu tip açıklar varolduğu müddetçe bu tip insanlık dışı vahşetlerin sonunun gelmesi çok zor. Bence şu an öyle bir algı operasyonu başlatılmalı ki tacize uğrayıp çeşitli sebeplerden dile getiremeyenler cesaretlendirilip bu tip tüm canilerin ortaya çıkarılıp cezalandırılması sağlanmalı

Bana sorarsan bu daha ilk aşama nefs-i müdafadan yırtmaya çalışıyor çok yakında akıl salığı ile ilgili bir rapor ortaya çıkarsa şaşırmam. Hatta paranoyaklık seviyesinde bu işi takip edip belli ücretler karşılığı bu tip canileri kurtarmaya çalışan yandaş çeteler bile vardır. Bu hukuk sisteminde bu tip açıklar varolduğu müddetçe bu tip insanlık dışı vahşetlerin sonunun gelmesi çok zor. Bence şu an öyle bir algı operasyonu başlatılmalı ki tacize uğrayıp çeşitli sebeplerden dile getiremeyenler cesaretlendirilip bu tip tüm canilerin ortaya çıkarılıp cezalandırılması sağlanmalı
haklısın evet bu tip yandaş çeteler ama parasız kimse kılını kıpırdatmaz , cemin avukatı 1 tirilyon para almış, para için gitti pis caniyi savundu, hukuk sisteminde ki boşluk gerçekten dolmalı artık yeter çektiğimiz kaç kadın tacize uğruyor tecavüzün kenarından kurtuluyor ama ses çıkarmıyor , söylese hem toplumda agır hakarete uyğrayacak yok mini giydin yok tayt giydin diye hem de zaten cezası yok ki elini kolunu sallayıp yine gezicek pis sapık, lanet olsun avrupa birliği de insan hakları devleti olması felan , idam istiyoruz kısasa kısas istiyoruz , yağlı kazığa oturtsunlar, avrupa birliğine giricez diye ne hale geldik.

Avukat demesek daha doğru olurdu o bir ... burayı siz doldurun isterseniz. Nazmi Karataylı an itibariyle facebook hesabından pişkin pişkin sırıtıyor. Barodan gönüllü avukat yok denmişti fakat kendisi pek gönüllü içinde var demek ki orospuluk
Şu an o avukatın profiline ne kadar küfür hakaret varsa yazdımmmm :KK34::KK34:

''3 kez tekme attım, bir tekme kafasına gelmiş olabilir.''
''boynundan kan geliyordu''
''kafasını yere çarpmış olabilir, hareketsiz yatıyordu''
''uzun bir süre yerde yattı, hırıltılar geliyordu''
''canlıyken bileklerini kestim''
''sonrada benzin döküp yaktık''

Hafifletilmiş şekli bile bu olan bi ifadenin avukatından ne bekliyosunuz ki. Nazmi denilen bu yaratık reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek atılmıştır davaya diye düşünüyorum. Ruh halinin de katilden bi farkı yok. Allah affetsin suratı da bok atmışlar gibi .

Avukat gönüllü savundu o yönlendirmiştir.Büyük ihtimalle diğer arkadaşı da ona suç atacak iyice batacaklar.İnsanlar bu kadar ayaklanmışken müebbetten aşağısını alacaklarını düsünmüyorum umarım kadın bir hakim verilir davaya.

bir cinayet anca bu kadar değiştirilebilirdi .''Tecavüz etmek istedim bana direndi ve öldürdüm'' ifadesi ''kızın acelesi vardı bende daha kısa diye başka yola saptım oda bana saldırdı yüzümü tırmaladı''ifadesine anca bu kadar şerefsizce çevrilebilirdi.Rezil insanlar ya paranın köpeği olmuş bu avukat müsvettesi :KK62:

vay pislik cezasını hafifletmek için nasıl lafı çeviriyor

hani daha dün çok istedim engelledi diyorsun pis sapık:KK11:

bu masallarla kimseyi kandıramazsın

canlı canlı kestim diyor ya cani yaratık:KK61:

sapık herhalde bu avukat en iyi hangi burç sevişir flan diye abuk sabuk paylaşımları var facede

haberlerde dinledim
bu adi adamlar tek kişilik koğuşlara konulacakmış , cezaevinin hiç bir sosyal faaliyetinden yararlanamayacakmış , yani o hücreden dışarı adımını atamayacakmış
artı hiç bir aftan yararlanamayacakmış , genel af özel af hiç biri .

X