Güneş Kremleri İstediğim gibi bronzlaştım:))

Güneş kremleri, bronzlaşma

karameleq

MeLeqim ßediRim
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2012
220
0
5 kere solaryuma qırdım renqım baya bı döndukden sonra evımızın balkonunda 3 qun kakao yaqıyla quneslendım ve suan kapkara bı kız oldummmm :)) kakao yaqı dıyorummm başkada bısı demıyorummm :)

kızlar bronzlaştırıcı konularınada yazdım ama cevap alamadım uzun zamandır kimsenin bakmadığı konular var otobronzanlarla igili ben ne yaparsam yapayım bronzlaşamıyorum ve bu yaz çok fazla bütüm olduğu için tatilede gidemiyorum yokmu şöyle çok etkili kullanışlı kullanımı kolay bi otobronzan öneriniz yaa lütfen:KK43::KK43:

Siz kime dediniz turkce ozurlumusunuz diye anlayamadim...?

kımden alıntı yaptıysam ona dedim sızın q olarak yazdıgınız harfın turk harflerınde yerı yoktur onun yerıne g harfı kullanılır isdedigim diye yazılmaz istedığım dıye yazılır vycyda nedir allah aşkına ya vücuda dır onun dogrusu bılmem anlatabıldım mi???

kımden alıntı yaptıysam ona dedim sızın q olarak yazdıgınız harfın turk harflerınde yerı yoktur onun yerıne g harfı kullanılır isdedigim diye yazılmaz istedığım dıye yazılır vycyda nedir allah aşkına ya vücuda dır onun dogrusu bılmem anlatabıldım mi???

ya ısmısın siparişmisin nesın sen anlayamadım mıllet sendenmı oqrenecek konuşmayı hanqı harfı nasıl kullanacaqını haddın olmayan seylere burnunu sokma varsa senı ılqılendıren bır konu yorumunu yapar çıkarsın kımsede zaten sana sormadı hadı cnm ısıne bak sımdı...!!

ya ısmısın siparişmisin nesın sen anlayamadım mıllet sendenmı oqrenecek konuşmayı hanqı harfı nasıl kullanacaqını haddın olmayan seylere burnunu sokma varsa senı ılqılendıren bır konu yorumunu yapar çıkarsın kımsede zaten sana sormadı hadı cnm ısıne bak sımdı...!!

bırazdan:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

senın ruh halınden şüphe edıyorum artık...

pardonda sıze hakaret falanmı ettım?sızı onemlı bı konuda uyardım zaten bı dılımız kaldı elımızde onu da duzgun kullanalım dıye yazdım cokmu zor yanı q yerıne g yazmak?yada banane nasıl ıstıyosanız oyle kullanın ama yaptıgınız yanlıs:KK19:

I) Forum Dili "Türkçe" dir. Yabancı dil başlıkları hariç konu ve cevaplar Türkçe olmalıdır.

5.3- Konu başlıklarında sözcükleri uzatmak, standart dışı karakterler kullanmak yasaktır.

kızlar merhaba.. aranıza yeni katıldım.. sorum şu; bronzlaştırıcıyı koruyucu olmayan cinsten kullansam zararı olur mu ? tatilde kullanmayı düşünüyorum da.. çünkü beyaz tenliyim ve bronzlaşmak istiyorum ?

kızlar bronzlaştırıcı konularınada yazdım ama cevap alamadım uzun zamandır kimsenin bakmadığı konular var otobronzanlarla igili ben ne yaparsam yapayım bronzlaşamıyorum ve bu yaz çok fazla bütüm olduğu için tatilede gidemiyorum yokmu şöyle çok etkili kullanışlı kullanımı kolay bi otobronzan öneriniz yaa lütfen:KK43::KK43:

canım solaryuma gitsene ?

X