İstedigim gibi iş bulamıyorum hangi duaları okumalıyım

Beyazcicekkk

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
283
180
İstedigim gibi iş yok iş ilanlara bakıyorum yok. Gönlüme göre bi iş çıkmasını istiyorum bunun için ne okumalıyım ?

ya bedi. her gün mutlaka niyet edip okuyun. ama niyetiniz çok kapsamlı olsun. penceresi olup olmamasına kadar detaylı olsun yani. hatta ben pencereli diye etmiştim ama pencereleri açılmıyordu. çabuk olması için de ya evvel. En doğrusunu Allah bilir.

ya bedi. her gün mutlaka niyet edip okuyun. ama niyetiniz çok kapsamlı olsun. penceresi olup olmamasına kadar detaylı olsun yani. hatta ben pencereli diye etmiştim ama pencereleri açılmıyordu. çabuk olması için de ya evvel. En doğrusunu Allah bilir.
pencereyi şöyle özetleyebilir miyiz ?
pencere = iş
pencerenin açılması = o işte başarılı olmak gibi

Pencere derken? daha yeni gördüm yazdıgınızı bildirim gelmemişti

pencereyi şöyle özetleyebilir miyiz ?
pencere = iş
pencerenin açılması = o işte başarılı olmak gibi
Pencere derken? daha yeni gördüm yazdıgınızı bildirim gelmemişti
Evet evet. Kapınn açık olması gibi de kullanılıyor. Mecazen pencere yani. Sadece işe girelim bitti gitti değil, orda kapılarımızın, pencerelerimizin hep açık olması gibi.

Evet evet. Kapınn açık olması gibi de kullanılıyor. Mecazen pencere yani. Sadece işe girelim bitti gitti değil, orda kapılarımızın, pencerelerimizin hep açık olması gibi.
Bir iş girmiştim şartları vs iyiydi ama gerçekten gün yüzü göremedim. O anlamda dedim pencereyi de. Umarım kendimi iyi ifade edebilmişimdir

Anladım benimde söylemek istedigim hep buydu gönlüme göre bi iş olsun seve seve gidip geliyim. Bide bazı özel nedenlerim var ondan. Hani iş bulmak önemli degil iş var heryerde ama önemli olan o işte mutlu olmak.. veya mutlu olacagın işin karşına çıkması. İlanlarda vs. Çıkmıyor

Anladım benimde söylemek istedigim hep buydu gönlüme göre bi iş olsun seve seve gidip geliyim. Bide bazı özel nedenlerim var ondan. Hani iş bulmak önemli degil iş var heryerde ama önemli olan o işte mutlu olmak.. veya mutlu olacagın işin karşına çıkması. İlanlarda vs. Çıkmıyor
Gönlünüze göre olsun inşallah.

X