İsteksiz koca konusunun devamı

Bir de son 2 3 ay demissiniz. Okullarin acildigi doneme denk geliyor. Bir okulu yoklayin isterseniz. Kuruntu yapacak kadar kendinizi yormayin ama temkinli davranin. Bu alana da bakmak ne kaybettirir

Bir de son 2 3 ay demissiniz. Okullarin acildigi doneme denk geliyor. Bir okulu yoklayin isterseniz. Kuruntu yapacak kadar kendinizi yormayin ama temkinli davranin. Bu alana da bakmak ne kaybettirir
Aynı okulda çalışıyoruz. Okuldaki herkesi tanıyorum. Çoğu benimde arkadaşım. Aldatma gibi Bi durum olsa bile okuldan veya yaşadığımız yerden olması imkansız. 2-3 ay önce zorunlu müdür yardımcısı oldu. Ondan sonra başladı bu iş yoğunluğu. Fiziksel olarak yorulmadığımda bile kafam hep dolu oluyo diyo. Aldatılma ihtimalini de gözardı etmiyorum gözlemlemeye devam edicem

Aynı okulda çalışıyoruz. Okuldaki herkesi tanıyorum. Çoğu benimde arkadaşım. Aldatma gibi Bi durum olsa bile okuldan veya yaşadığımız yerden olması imkansız. 2-3 ay önce zorunlu müdür yardımcısı oldu. Ondan sonra başladı bu iş yoğunluğu. Fiziksel olarak yorulmadığımda bile kafam hep dolu oluyo diyo. Aldatılma ihtimalini de gözardı etmiyorum gözlemlemeye devam edicem
Bu sartlarda gayet haklisiniz. Bir de acaba covit gecirdiniz mi ya da aşı oldunuz mu yakin zamanda

Bu sartlarda gayet haklisiniz. Bir de acaba covit gecirdiniz mi ya da aşı oldunuz mu yakin zamanda
Geçen yıl covit geçirdik. Covit den sonra da böyle Bi süreç olmuştu ama düzeldi sonra. 2 doz aşıyı da yeni yaptırdık sayılır. Aşının böyle Bi etkisi olabilir mi 🤔

ya aldatıyo yada kendi kendini tatmin ediyo başka seçenek yok !!! hasta olmadığına göre
Hasta olup olmadığını da bilmiyoruz ki. Bi kan tahlili vermeyi bile kabul etmiyor. Yani belki demirin düşük, belki d vitamini düşük bunlar yorgunluk Bitkinlik yapar Bi baktıralım diyorum. Sanırsın erkekliğine laf ediyorum, asla kabul etmiyor

Geçen yıl covit geçirdik. Covit den sonra da böyle Bi süreç olmuştu ama düzeldi sonra. 2 doz aşıyı da yeni yaptırdık sayılır. Aşının böyle Bi etkisi olabilir mi 🤔
Aşıda da aynı virus var nihayetinde ya. Yani tam etkileri bilinmiyor halsizlik bitkinlik yaptigini soyleyenler oluyor

Ciinsel ilişki başlayınca gayet iyi ilerliyor aslında. Ama Bi üşengeçlik, Bi isteksizlik durumu var neden çözemiyorum. Bir de gayet istekli tutkulu Bi adamdı. İlişki sırasında tekdüze ilerlemezdi her türlü pozisyonu denerdik. Hatta yazı baya aktif geçirdik. Ne olduysa şu 2-3ay içinde oldu. Aklına cinsellik gelmez oldu. Ben yanaşma sam ya da isteksizsin diye sorgulamasam hiç ihtiyaç duymicak sanki. Bişey diyince de gurur meselesi yapıyo. Gayet normalim istekliyim. Çocuk geç uyuyo, yoğun çalışıyorum bu aralar falan diye sebep sunuyor. Sanki ben bunca yıllık karısı Kocamın istekli hallerini hiç görmedim de ayırt edemiyorum.
Mutalaka çözülür bir yerde erkekler gizemi seviyor ya psikolojik bir problemi var ya aldatıyor ya da aklında biri var

Mutalaka çözülür bir yerde erkekler gizemi seviyor ya psikolojik bir problemi var ya aldatıyor ya da aklında biri var
Aldatma ihtimalini hala düşük görüyorum. Çünkü normal iletişimimizde hiçbir problem yok. Ama ihtimal ihtimaldir gözlemlemeye devam ediyorum. Umarım geçici bir süreçtir ve artık geçer 🙄

Hasta olup olmadığını da bilmiyoruz ki. Bi kan tahlili vermeyi bile kabul etmiyor. Yani belki demirin düşük, belki d vitamini düşük bunlar yorgunluk Bitkinlik yapar Bi baktıralım diyorum. Sanırsın erkekliğine laf ediyorum, asla kabul etmiyor
mecbur yaptırmaya o tahlilleri senide düşünmek zorunda bunu kesin bir dille söylemen lazım

Merhaba, öncelikle herkesin yeni yılını kutluyorum. Daha önce şöyle Bi konu açmıştım

Gelen cevapları da dikkate alarak eşimle bu konuyu sadece 1 kez konuştum ve bu durumun yorgunluktan olduğu, bir sorunu olmadığı, geçici olduğu konusunda ısrar etti. Ben de bir daha konuyu hiç açmadım. Yaklaşmadım da. Madem geçici bir süreç geçene kadar hiç bir şey yapmamaya karar vermiştim. Bi süre iyi gibiydi ancak sanırım amacı sadece bana bir sorunu olmadığını kanıtlamaktı. Kar tatilinden dolayı 2-3gün işe gitmediği zamanlar oldu peşine haftasonu girdi baya dinlendi yani ama değişen bir şey olmadı. Hala isteksiz. Son olan olaya geleyim. Dün gece koltukta uzanıyoduk. Saat de geç oldu birazdan kalkıp yatıcaz. Eşim duşa girecek şimdi mi girsem sabah mı girsem diye sesli düşünüyor. En son 'neyse şimdi girim sabah üşürüm' e karar verdi. Ben de 'hmm demek duşa giriceksin :KK8:' diye her zamanki sırnaşıklığımla yaklaşmaya başladım 🙄 bu arada ben regliyim. Yani bu işten benim hiçbir faydam çıkarım yok. Amacım sadece onu tatmin etmek. Çünkü son ilişkimizin üstünden 1 hafta geçti. Bunu bile Bile '' ya güzelim ben ne diyorum sen ne diyosun'' demez mi... Sinirim tepeme çıktı yine. 'sakın benim sorunum yok falan deme senin çok ciddi sorunun var, isteği de geçtim ihtiyaç bile duymuyorsun artık belli ki' 'diyip kalkıp gittim. Sonrası özürler, gönül almaya çalışmalar, yok yanlış anladınlar... Kızlar bu adam benim regli günlerimi sayan insandı. Reglinin bitişini bekleyemediğinden birleşme olmasa bile aramızda ki cinsellik devam ederdi. Şimdi umurunda değil. Ne oldu, neden böyle oldu anlamıyorum. Nasıl davranmam gerektiğini de bilmiyorum artık. Görmezden geliyorum olmuyor, ben yaklaşıyım diyorum olmuyor. Doktora gidelim en azından kan değerlerine baktıralım diyorum kabul etmiyor. Aldatma ihtimali gelicek aklınıza bunu da düşünüyorum ama hadi bana saygısını sevgisini geçiyorum,yaşadığımız yerde çok tanınan ve sevilen bir öğretmen. Adının böyle bişeye karışma ihtimalini bile göze alamaz. Yani hiç kimseyi düşünmese itibarını düşündüğünden bile yapamaz öyle birşey. Sürekli bu konuyu gündeme getirmek de istemiyorum. Görmezden gelip beklemeli miyim?
Not: öff çenem düşmüş yine 🙄 uzun oldu kusura bakmayın
Canım farkındaysan onun bu haline rağmen kendinden taviz verip yaklaşmaya çalışıyorsun bu tutumunu kabul etme o uzak duruyorsa sen de uzak durmalısın aksi halde erkekler kadına sevgi ilgi vermesi gereken taraf olmalı kadın çok konuşmayan eleştirmeyen saygılı taraf olmalıdır öncelikle kendi tutumuna dikkat et eleştirel fazla konuşan bir yönün varsa törpüle. Erkekler kadınlar gibi değil kendine ait zamanı olmasına izin ver sevgisel sırnaşmalar bu tür davranan erkeği daha çok iter bakımlı fazla üstüne düşmeyen aklını başka şeylerle meşgul edebilen.. bu durumda onun yaklaşımı seni daha mutlu edecektir sabırlı ol

Benim aklıma aldatmadan ziyade mastürbasyon geliyor. Sevişmekten daha basit,süreç değil sonuç odaklı. İsterse banyoda bile yapabilir çünkü. Önceden aynı ilişki içinde birkaç pozisyon deneyecek kadar uzun sürüyormuş,belki buna mecali olmadığı için kendi işini kendi görüyor olabilir. Sağlıklı erkek boşalmadan duramaz çünkü.

Noldu seninde yaranami bastım
Hayırdır. Kavga çıkarmaya falan mı geldiniz. Aşağılamadan geçilmiyor cümleleriniz. Burada sizin egonuzu tatmin edecek insan yok. Çözüm aramaya üretmeye çalışan insanlar var. Gidin evinizdeki insanları aşağılayın.

Hayırdır. Kavga çıkarmaya falan mı geldiniz. Aşağılamadan geçilmiyor cümleleriniz. Burada sizin egonuzu tatmin edecek insan yok. Çözüm aramaya üretmeye çalışan insanlar var. Gidin evinizdeki insanları aşağılayın.
Kendisi de doymuş adamla birlikte çünkü, o yüzden konu açıp sizce evlenmek istiyor mu istemiyor mu diye soruyor,onlar her konuda mükemmel litfen ama:KK53::KK59:

X