İstemiyorum ama kürtaj olunca pişman olurmuyum yada yaşamasına izin verip evlat mı edindiremiyim

merve343445

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2024
13
-5
26
Bu sayfada çok okudum evlat sahibi olamayanlar yıllardır bekliyoruz kıymayın o canlara bix çok iyi bakarız yazmışlar etkilendim istemiyorum ama kürtaj mi evlat edindirme mi arkadaşlarım sen etkilenmem diyorsun ama kürtaj da çok etkilenirdim diyorlar

Bu sayfada çok okudum evlat sahibi olamayanlar yıllardır bekliyoruz kıymayın o canlara bix çok iyi bakarız yazmışlar etkilendim istemiyorum ama kürtaj mi evlat edindirme mi arkadaşlarım sen etkilenmem diyorsun ama kürtaj da çok etkilenirdim diyorlar
korunmayı deneseydiniz keşke şimdi de bir hayatı ziyan etmektense kürtaj en mantıklısı o evlatlar buyuyunce buyuk hayallerle aile pesine dusup buldukca da hayal kirikligi yasiyolar bence bu kadar agir bi travma yasatmaya hakkiniz yok heleki basindan bu kadar eminseniz istemediginize

Sırf, ilerde evlatlık veririm diye çocuk dogurulur mu? Nasıl bir akıl tutulması yaşıyorsunuz bn anlamıyorum. Kürtajdan etkileneceksiniz de cocugu baska bir aileye bir daha asla görmemek (alan kişi elbette sizle bagıni kopartacak) üzere vermek, ondan canlı kanlı kopmak etkilemeyecek mi? Insanoğlu dedigimiz şey öz evladını döven, kendi canina kanina soven, tecavuz eden, eziyet eden bir canli türüyken sizin evladınıza iyi bakılacagının garantisini burda kim verebilir size?

Bu arada cocuğu aldırın aldırmayin diye bi şey diyemem tabiki. Ama illa doguracaksanız da oturun kendiniz bakın bi zahmet.

Neden istemiyorsunuz ki özel değilse merak ettim yani biz bu kadar isterken Allah size nasip etmiş ne güzel sevin bakın büyütün

Bence böyle bir şey düşünebildiyseniz bile kürtaj olmak en hayırlısı. Sonra o hayatlar ziyan oluyor.

Merhaba regl gecikti 2 gün öncesinde karnım ağrıdı gelicek gibi karnım şişti hemen şişip iniyo ayaklarım ödem yapti hamilelik belirtilerin hicbiri yok karnım şişip iniyo hala ne gelsin diye soğan suyu içtim ağrım oldu yattım dinlendim geçti hala gelmedi

Hamile misiniz belli bile değil, ki artık şu devirde bir kadın nasıl hamile kalır bilmemek, karnın şişip inmesini gebelik zannederek daha var mı yok mu belli olmayan bebeğe don biçmek sadece bizim kızlarımıza özgü galiba🤦‍♀️

Son düzenleme:
şu konu kasıtlı olarak 100 kere açılıyor gibi gelmeye başladı artık ne duymak istiyosunuz anlamıyorum ki yok evlat edindirdim yok edindiricem aldır yumurtalıklarını bidaha da ilişkiye girme alın toplu cevap kaos için devamlı kürtajla ilgili başlık açıyosunuz

şu konu kasıtlı olarak 100 kere açılıyor gibi gelmeye başladı artık ne duymak istiyosunuz anlamıyorum ki yok evlat edindirdim yok edindiricem aldır yumurtalıklarını bidaha da ilişkiye girme alın toplu cevap kaos için devamlı kürtajla ilgili başlık açıyosunuz
aynen öyle. bu benim okuduğum üçüncü “kürtaj günah ama bakamam, evlat edindirmek çok hayırlı işmiş” konusu. hepsi aynı ağızdan gibi geliyor bana artık

X