istenmeyen tüylere bitkisel çözüm var mı?

kkubraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2012
344
45
merhaba arkadaşlar. ben hormonal bozukluktan dolayı istenmeyen tüylerden bıktım. çıkmaması gereken yerlerde bile çıkıyor. aranızda bioder vs kullanan var mı ya da çevrenizden duyduğunuz kadarıyla ne kadar işe yarıyor? ya da başka fikri olan var mı kesin çözüm için?

canım çok güzel bir konu açmışsın. benide çözüm arıyorum lazerede gitmek istemiyorum. inşallah bize yardımcı olacak şeyler okuruz. :KK8:

merhaba arkadaşlar. ben hormonal bozukluktan dolayı istenmeyen tüylerden bıktım. çıkmaması gereken yerlerde bile çıkıyor. aranızda bioder vs kullanan var mı ya da çevrenizden duyduğunuz kadarıyla ne kadar işe yarıyor? ya da başka fikri olan var mı kesin çözüm için?

canım yazdığın marka ilk çıktığında kuzenim bıyaklarına kullanmıştı. ama düzenli kullandığı dönemde azalma gözle görülür şekilde oldu daha sonra kullanmayı bıraktığı için sonucu höremedik. birde bıyıkla koltu altı tüyü aynı yapıda değil bıyıklar dana zayıf. sen lazer düşündün mü hiç:KK35:

hiç düşünmedim canım çünkü tüy benim her yerimde kısırlık sebebi olması, radyasyon içermesi itici sebepler. bitkisel bir çözüm bulablirsem çok sevinicem.

Merhaba kızlar ben de bu sorundan muzdariptim.
Eşimde olmayan tüyler ben de vardi.hatta bendekilere tuy denmez kıl denir hatta fırça kılı mübarek!

Neyse di'li gecmis zaman konuşmak cok eglenceliymis :)

Kıl sorunumdan bitkisel tuy azaltici losyon kullanarak kurtuldum artık o kadar az ve ince tüylerim varki neredeyse alamıyorum elime gelmiyor :)

Ayrica tüyleri alırken ayin dönemlerine de dikkat ediyorum.

Ozellikle koltuk altımda artık yok denecek kadar az tuy var. ( eskiden bir kökten 5-6 kıl birden çıkardı.sert simsiyah parlak kalın kıllarım vardi.

Eger isterseniz ayrıntıları yazarım .herkes kurtulsun KILlarindan....

Eşimde olmayan tüyler ben de vardi.hatta bendekilere tuy denmez kıl denir hatta fırça kılı mübarek!

Kıl sorunumdan bitkisel tuy azaltici losyon kullanarak kurtuldum artık o kadar az ve ince tüylerim varki neredeyse alamıyorum elime gelmiyor :)

Ozellikle koltuk altımda artık yok denecek kadar az tuy var. ( eskiden bir kökten 5-6 kıl birden çıkardı.sert simsiyah parlak kalın kıllarım vardi.

biraz anlatta bizde yararlanalım canım

ben lazere gidiyorum ama işime yarar mutlaka :) mübarek vücüdün tümünde var tüy :KK8::KK8::KK8: nası azaldı yöntem marka yazarsan çok sevincezz canım :KK52::KK52::KK52::KK52:

Valla kızlar buraya marka yazılıyor mu? Uyarı almiyim sonra:18::18::18:

canım yazılıyor marka her şeyin markası yazılıyor ben okuyorum.

çok acil yaz bize cvp enimde kıl sorunum var ve lazerden tırsıyorum. senden haber bekliyoruz :)

ayrıntılarınıda yazarsan sevinirm cnm:)

Gönderdim arkadaslar...
Bende ise yaradıysa herkeste yarar o derece yanii...

Son düzenleyen: Moderatör:

İnanmıyorum, gerçekten böyle birşey var mı?

Kızlar tabiki bu kremi aksam surup sabaha fayda etmesini beklemeyin.
Haziran'dan beri kullanıyorum son zamanlarda artık düzenli kullandığım da söylenemez.
Tüylerim azaldıkca şımardım galiba :KK1:
Ama koltuk altına her gece sürmeye calisiyorum.zaten cok hoş bir kokusu var, rollon etkisi yaratıyor bende.

Kızlar tabiki bu kremi aksam surup sabaha fayda etmesini beklemeyin.
Haziran'dan beri kullanıyorum son zamanlarda artık düzenli kullandığım da söylenemez.
Tüylerim azaldıkca şımardım galiba :KK1:
Ama koltuk altına her gece sürmeye calisiyorum.zaten cok hoş bir kokusu var, rollon etkisi yaratıyor bende.

Canım bana da göndersene ismini :)

X