Bebek İkinci El İster yazlık,İster kışlık Chicco Lite Way Henüz 3 Aylık :) ( lite way )

Fotokolik

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2010
918
4
36
Çok beğenerek aldığım rahat ve konforlu arabamızı maalesef oğlum kesinlikle kullanmıyor çünkü yürümeyi tercih ediyor.
Piyasa değeri 350-450TL arası olan Chicco Lite Way İstanbul Eyüp elden teslim alınabilir. Kargo gönderimi istenir ise kargonuzu karşı ödemeli gönderebilirim.
Kışlık içi polar tulumu ve yağmurluğu da mevcut.
Renk : Siyah
Fiyat : 250TL

$20140601_120705.jpg

Son düzenleme:
Fotokolik Kutahya da yasiyorum kargo ile alabilirim uzun zamandir aradigim bi araba yardimci olurmusun fiyat konusunda. Butcemizi asamam ikinci bebegim icin istiyorum bu arabayi sifirini almak icin durumumuz o kadar iyi degil.

ve arabamız artık yeni sahibine ulaştı :) __merve__ hanımın eşi elden teslim aldı garanti evrakları ile birlikte :KK9:

ve arabamız artık yeni sahibine ulaştı :) __merve__ hanımın eşi elden teslim aldı garanti evrakları ile birlikte :KK9:

Merak ettiğim birşey var bende bu arabanın lite way plus ını almayı düşünüyorum ama hiç incelemedim. Dormak şstediğim yatar pozisyona geliyor mu ? Yoksa sadece oturma şeklinde mi

iPad 'den gönderildi

Merak ettiğim birşey var bende bu arabanın lite way plus ını almayı düşünüyorum ama hiç incelemedim. Dormak şstediğim yatar pozisyona geliyor mu ? Yoksa sadece oturma şeklinde mi

iPad 'den gönderildi
bnm arabam gerçi artık o benim değil :KK1:
bu araba yatar pozisyona geçiyor.. tek elle de aç kapat yapılabiliyor :)

Kizim bugun arabasiyla ilk gezmesine cikti fotokolik teyzesi
Birde buradan tesekkur edelim dedik, hem araba hemde hos sohbetiniz icin :)

Kizim bugun arabasiyla ilk gezmesine cikti fotokolik teyzesi
Birde buradan tesekkur edelim dedik, hem araba hemde hos sohbetiniz icin :)

Ben tesekkur ederim gercekten sorunsuz ve guzel bi alisveris oldu ☺
Kizimiz begendi mi arabasini ☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X