İstihare duası namazı

Esmrld

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
320
159
27
Merhaba kızlar bugun istihare duası ve namazını gördüm internetten yapan oldumu hiç

Ben yaptım birşeyin hayırlı olup olmadığını anlamak için yapıyorsun. Rüyanda bi renk görüyorsun her rengin bi anlamı var.. tabi rengi görmeyenlerde var :)

Ben yaptım birşeyin hayırlı olup olmadığını anlamak için yapıyorsun. Rüyanda bi renk görüyorsun her rengin bi anlamı var.. tabi rengi görmeyenlerde var :)
Ben daha once yapmistim etraftanda soyle duymustum mesela evlenecegin insani yada cocugunu goruyosun gibi

Ben daha once yapmistim etraftanda soyle duymustum mesela evlenecegin insani yada cocugunu goruyosun gibi
Yok canım sadece renkle ilgili bu o da düşündüğün şeyin hayırlı olup olmadığını anlamak için. Şöyle mesela hayatında biri var bu insan benim için hayırlı mı değil mi diye dua ediyorsun rüyanda gördüğün renge göre bi bilgi sahibi olabiliyorsun ☺️

Hee bende ruyanda goruyosun sanmistim oyle soylemislerdi bana🙈🙈🙈

Bnde yaptm.butun renkleri gormustm 😂😂 ama yesil yogunluktaydi bi komsuma sordm bilen o da karisik olacak demekk ki dedi iyi kotu iyki de o karrai vermisim yanlisiyla dogrusuyla. Su anlik iyi gorunuyor elhamdulillah

Ben yapmıştım rüya gördüm birisi rüyamı iyi olmucana yorumladı

X