Rüya Yorumları Istihare ruyam nolur bilen varsa yorumlasin arkadaslar

Gunesligunlergelsin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2019
31
22
31
Arkadaşlar istihare rüyamda kiminle ne zaman evlenirim diye yattım. Rüyamda ölmuş anneannemin mutfağında oluyorum herşey o kadar düzenli kisanki market rafi gibi hepsinden birkaç tane var. Dolabın birini açıyorum haşlanmış yumurta 2 ye bölünmüş poşetin içinde yumurta sarıları üst tarafta kalacak şekilde dizilmiş baya yumurta var di. Birde karadut reçeli görüyorum birkaç kavanoz. Ayriyeten çay demlemek istiyorum bulamıyorum sonra buluyorum.
Birde taze yeşil fasulye dogruyorum ve yiyorduk
Sizce bu rüyanın bir anlamı var mıdır arkadaşlar?

Arkadaşlar istihare rüyamda kiminle ne zaman evlenirim diye yattım. Rüyamda ölmuş anneannemin mutfağında oluyorum herşey o kadar düzenli kisanki market rafi gibi hepsinden birkaç tane var. Dolabın birini açıyorum haşlanmış yumurta 2 ye bölünmüş poşetin içinde yumurta sarıları üst tarafta kalacak şekilde dizilmiş baya yumurta var di. Birde karadut reçeli görüyorum birkaç kavanoz. Ayriyeten çay demlemek istiyorum bulamıyorum sonra buluyorum.
Birde taze yeşil fasulye dogruyorum ve yiyorduk
Sizce bu rüyanın bir anlamı var mıdır arkadaşlar?
ruyan hayırlı guzel seyler ıcerıyor masallah ama bı yanlısı duzeltelım. istihareye allahın izniyle yapacagın işlerin evlılıgın yolculugun vs hayırlı olup olmadıgını anlamak ıcın yatılır :) yanı kım olcak yada ne olcak gibi sorular sorulmaz :) sadece hayırlısını ogrenmek amac :)renklere gore yorulur. beyaz veya yeşıl görmek hayra, siyah veya kırmızı görmek şerre alamettir. 7 gun devam edilir:) rabbim hakkında hayırlısını versin insallah.

Istiharenin rüyayla felan ilgisi yok, bu toplumumuzda yanlış biliniyor. Bir şeyin senin için hayırlı olup olmadığını anlamak için istihare namazı kılınır. Ondan sonra kendini iyi huzurlu hissediyorsan hayra, kötü daralmış hissediyorsan serre delalettir. Günün herhangi bir saatinde de yapılabilir. Rüyadaki renk olayı vs uydurmadır.

X