İstihare

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.087
1.082
Merhaba arkadaslar

Benim biraz sorunlarım var. Çocuğumuz olmuyor tüp bebekler yaptırdım tutmadı. Kardeşimin biraz dertleri var üzgünüm kafam hep onda şu ara.
Çok fazla dua ediyorum ama sakinleşmiyorum
İstihare namazini bileniniz vardır bana yardımcı olur musunuz yaptınız mı neyi nasıl yorumladınız kaç gece yaptınız nasıl yaptınız?

Konuyu nereden açayım bilemedim buradan açtım

Merhaba arkadaslar

Benim biraz sorunlarım var. Çocuğumuz olmuyor tüp bebekler yaptırdım tutmadı. Kardeşimin biraz dertleri var üzgünüm kafam hep onda şu ara.
İstihare namazini bileniniz vardır bana yardımcı olur musunuz yaptınız mı neyi nasıl yorumladınız kaç gece yaptınız nasıl yaptınız?

Canım merhaba inşallah en kısa zamanda sorunların çözüme kavuşur 🤲 ben daha önce bir konuda istihare namazi kılmıştım. Yatmadan önce iki rekat namaz kılıp istihare duasını ediyorsunuz secde de ve ne dileğiniz var sa onun hakkında dua ediyorsunuz neyi görmek istiyorsaniz onu istiyorsunuz duanizda. Sonra kimseyle konuşmadan sağ tarafınıza yatıp uyumalisiniz. Ben rüyamda kendimi yeşillikler içerisinde görmüştüm dileğimle ilgili. Eğer yeşil beyaz tarzı açık renkler görürseniz iyi bişey ama koyu renkler kırmızı siyah gibi görürseniz kötü anlamda. Ben ilk gecede görmüştüm. Zaten dinimizde de rüya görene kadar 7 gün yapıyorsunuz. Ama eğer görürseniz yapmıyorsunuz daha. 7 gün de göremezsiniz kalbiniz den ne geçiyorsa öyle hareket etmelisiniz 🤗

Merhaba arkadaslar

Merhaba, Allah ferahlik versin insallah.
Mune Mune den konunuzun dualar bolumune tasinmasini rica edebilirsiniz.

Merhaba arkadaslar

İki rekat namaz kılıp kimseyle konuşmamanız lazım daha sonra, arkadaş açıklamış zaten 7 gün üst üste yapmak lazım bazı zikirleri gün içinde çekmek yardımcı olur

Ben iki kez yaptım birinde aynı rüya içinde siyah gözlük siyah ayakkabı yangın görmüştüm hala hatırlarım rüyayı. Diğerinde de yeşil örtü ve yeşillik bir alan görmüştüm

Merhaba arkadaslar

Google den açın konuyu

Merhaba arkadaslar

Selamlar, ekteki fotoğraflarda yetrnekler konusunda yazmış, bunu hangi konuyu istiyorsan o konuya niyet edip yapabilirsin. Ben sağ tarafıma yatarak dua edip uyumaya çalışıyorum ama uyuyamasam sola sağa döndüğümde oluyor. Üst üste 3-7 gün denemek ve niyet ederken "rüyalarımı hatırlamayA ve şifalandırmaya" diyerek niyet edip gördüklerinizi not alıp sadaka vermenizi tavsiye ederim

Eklentiler

• Screenshot_20230109_020857_Gallery.jpg
    Screenshot_20230109_020857_Gallery.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20230109_020843_Gallery.jpg
    Screenshot_20230109_020843_Gallery.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20230109_020824_Gallery.jpg
    Screenshot_20230109_020824_Gallery.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 42
Selamlar, ekteki fotoğraflarda yetrnekler konusunda yazmış, bunu hangi konuyu istiyorsan o konuya niyet edip yapabilirsin. Ben sağ tarafıma yatarak dua edip uyumaya çalışıyorum ama uyuyamasam sola sağa döndüğümde oluyor. Üst üste 3-7 gün denemek ve niyet ederken "rüyalarımı hatırlamayA ve şifalandırmaya" diyerek niyet edip gördüklerinizi not alıp sadaka vermenizi tavsiye ederim
Sırasıyla önce 9 kez niyet tekrarlanıp, sonra 7 adet esma, sonra dua okunacak

X