Istihareee

Eda74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
3
2
29
Merhaba kizlar, ben istihare namazina yatip deniz gördüm cok mutlu cok huzurluydum tekne gezintisine cikmistik. Sonra arastirdim hayra isaretmis. Sonrasinda annem benim icin tekrardan yatti ve beyaz arabamiza binip arkadasina gitmis, evinden iceri girince bakmis ki tüm odalarin tüm duvarlarini yesile boyamislar. Buda bildigim kadariyla hayra isaret ediyor. Fakat söyle bir durum var istihareye yattigim erkek arkadasim beni sürekli ugrastiriyor ve zaman zaman ayrilmak istedigini söyleyip aradan biraz zaman gecince beni sevdigini söyleyip aglayarak beni geri istiyor. Su an ayriyiz.. ben simdi ne yapmaliyim bu bir imtihan mi yoksa daha evlenmemizin zamani mi degil ilerde mi hayirli olacak zamana mi ihtiyacimiz var bilemedim ama bikmis durumdayim bir yandanda istihareye cok inaniyorum inandigim Allaha güvendigim icin yattimda... eger yardimci olacak birileri varsa aranizdan cok cok mutlu olurum. Öpüyorum hepinizi

Bende iki farkli kisi icin istihare namazi kildim. Ilkinde beyaz ve yemyesil seyler gordum gunler boyunca. Cok kotu dusman gibi ayrildik. Simdi iyiki evlenmemisiz diyorum.

Ikincisindede iyi gordum ve simdi evliyiz :). Ailemden iki kisi daha yapti, onlarda hayirli oldugunu gorduler. Mutluyuz elhmd.

Bir arkadasim iliskin olunca zaten evlenmen en hayirlisi oldugu icin istihare hayir sonucu veriyor demisti. Nekadar dogru bilmiyorum.

Bir arkadasim iliskin olunca zaten evlenmen en hayirlisi oldugu icin istihare hayir sonucu veriyor demisti. Nekadar dogru bilmiyorum.

ya tövbe yarabbi, excell formülü mü bu? inanç meselesi belki de bilinçaltı kodlamasıyla ilgili bişey. manasız şeyler bunlar yapmayın lütfen.

Önce istişare sonra istihare. İstihare de başkası adına yapilmaz. Kendin namazını kılar duanı edersin. Kalbin huzurluysa o yolda devam edersin. Rüya görmek, renk görmek diye birsey Peygamber efendimiz in uygulamasında yok.

Merhaba kizlar, ben istihare namazina yatip deniz gördüm cok mutlu cok huzurluydum tekne gezintisine cikmistik. Sonra arastirdim hayra isaretmis. Sonrasinda annem benim icin tekrardan yatti ve beyaz arabamiza binip arkadasina gitmis, evinden iceri girince bakmis ki tüm odalarin tüm duvarlarini yesile boyamislar. Buda bildigim kadariyla hayra isaret ediyor. Fakat söyle bir durum var istihareye yattigim erkek arkadasim beni sürekli ugrastiriyor ve zaman zaman ayrilmak istedigini söyleyip aradan biraz zaman gecince beni sevdigini söyleyip aglayarak beni geri istiyor. Su an ayriyiz.. ben simdi ne yapmaliyim bu bir imtihan mi yoksa daha evlenmemizin zamani mi degil ilerde mi hayirli olacak zamana mi ihtiyacimiz var bilemedim ama bikmis durumdayim bir yandanda istihareye cok inaniyorum inandigim Allaha güvendigim icin yattimda... eger yardimci olacak birileri varsa aranizdan cok cok mutlu olurum. Öpüyorum hepinizi
Canım nasip bu işler bende inanırım istihare ye Allaha şükür inanç meselesi ama bunu düşünme. Zaten nasibinde varsa unutsanda gelecek karşına evlenirsin . Ama zaten nasipte yoksa ne yaparsan yap olmuyor bu mantıkla bak .

İstişare de önemlidir.İstişare ediyoruz gmrdüğümüz kadarıyla adam çekip gidiypr zaman zaman.Çok hayırlı değil gibi.Herzaman rüya doğru sonuç vermez zaten.Bazen verebilir.Ben ilçeden meekeze gelmwk için yattığımda bşraz kötü görmüştüm.Ama geldim .Gerçwkren ailemle sıkıntı işimle sıkıntı ve R..ile sıkıntı yaşadık.Ama herzaman doğru olmayabilir.İnsanın kendi istekleei de karışıyordur belki.Tek rüyayla iş olmaz.

eşim benim için istihare namazı kılıp yatmış biz sevgiliyken. iyi gördüğünü söylemişti. çok şükür evliyiz. ha ben rüyamda iyi şeyler görsem de adamın bana bir faydası yoksa şayet ben evlenmez hatta çekmezdim. istihareye inanırım ama mantıklı düşünmekte ve ölçüp tartmakta fayda var. körü körüne olmaz.

Once istişare sonra istihare hakkında hayırlısı ama konunun kapanıcak. Ama bi kere ayrildiysa adam ondan Hayır bekleme bölünen ekmek birlesmez gerek yok parça parça iliskiye

evlenme. iki bir fikir değiştiren adam yarın evlendiginiz de iki de bir boşanalım da der.
adamdan uzaklaş.

X