İsveç diyetine başlayanlar

prettiestgirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
658
529
Merhaba hanımlar
Pazartesi günü başlıktan da anlaşılacağı üzere İsveç diyetine başlıyorum
Pazartesi sabahı tartılıp herkese güncel kilomu söyleyeceğim
Hedef kilo 5 kilo kaybetmek
Bu yolda benimle olmak isteyenlere telegram grubu kurabilirim 😌

Merhaba kolay gelsin. Açtığınız bu başlıkta gurubu kurabilirsiniz ancak buranın dışında yasak. Burada herhangi bir telefon numarası WhatsApp veya benzer uygulamalar aracılığıyla gurupları oluşuturulmasına izin verilmez.

Merhaba hanımlar
Pazartesi günü başlıktan da anlaşılacağı üzere İsveç diyetine başlıyorum
Pazartesi sabahı tartılıp herkese güncel kilomu söyleyeceğim
Hedef kilo 5 kilo kaybetmek
Bu yolda benimle olmak isteyenlere telegram grubu kurabilirim 😌
Bende çok istiyorum denemek ama hele şu ara hiç gücüm yok

Bu arada İsveç diyeti aslında İsveç'te yapılan LCHF diyetinden farklıdır.
Size tavsiyem LCHF ( low carb high fat) diyetini araştırmanız, hem kolay hem doyurucu ve lezzetli tarifleri vardır. Kendiniz bile yeni tarifler bulabilirsiniz. Bu diyette aç kalmıyorsunuz. Düzenli spor ile birlikte diyeti biraksanız dahi verdiğiniz kiloları kolay kolay geri almıyorsunuz. Bizzat tecrübe ettim.

Merhaba bende bugün başladım isveç diyetine. Birlikte yapabileceğim birilerini ararken sizin başlığınıza rastladım. Ben üç haftadır ekmek ve tatlı yemeyi bıraktım o yüzden bu diyetle zorlanmayacağımı düşünüyorum. Ben bu sabah itibariyle tartıldım ve 85.3 kiloyum. Boyum 1.75, yaşım 47. Bir ay süreyle buradan her gün kilo kaybında paylaşım yapmayı düşünüyorum bir ayda kaç kilo verebileceğimi beraber göreceğiz.

Bugün başladım kızlar sabah tartıldım 56.05 çıktım benim hedefim 52 altına inebilmek. 9 gün uygulayabileceğim bu diyeti. Birazdan öğle yemeğimi hazırlayıp yiyeceğim. Her gün tartılıp burada sonuçlarımı paylaşacağım ki herkese motive olsun. Az kilolardan vermek çok daha zor ama inanın balık eti olmak daha zor. Herkese başarılar

İlk günümü kaçamaksız tamamladım inşallah bu saatten sonra tek kaçamağım yeşil çay olacak 😂 yarın tartı sonuçlarını yazarım kızlar

Dün hiç kaçamağım olmadı kızlar, şimdi tek kesme şekerli kahvemi içiyorum. Öğlene kadar kg bildirimi yaparım:) + bugün 1 saat spor yapacağım

X