İtiraf et

creativoo

SenHepBöyleKal(:
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2012
465
1
İtiraf ediyorum ; Köpeğim halının ortasına çişini yaptığında anneme ben su söktüm demiştim :KK53:

insanlara şimdilk bebek için tedavi olmuyorum olacak diyorum uğraşmıyorum diyorum itiraf ediyorum 1yıldan fazla oldu doktorlardayım olmuyo ne yapim

bende evlenmek çocuk yapmak istiyorum. kısmetim gelirmisin artık? yaş oldu 27 hangi ara evlenip çocuk yapıcamki ben :KK5::KK5:

itiraf ediyorum canım seni çok çok çok özledim. ama ben en doğrusunun bu ayrılık olduğunu çok iyi biliyorum. aşk sevgi bir yere kadar. huzur olmadıktan sonra hepsi boş. inşallah en kısa zamanda iyi insanlarla karşılaşır ve unuturuz birbirimizi...

Arkadaşlar merhaba 9 yıldır ciddi görüştüğüm evlilik düşündüğüm biri vardı. Benim iyi olmam ve mutlu olmam için kendinde ödün veriyordu. Bende hissediyordum ve onu çok seviyordum. İlişkinin 6 yılı çok guzel gecti dolu dolu askla sevgi ile gecti. Bana bir gün gelip sana araba alalım dedi 3 yıl önce benim araba alacak birikimim yoktu alcamız arabanın bir kısmını o ödedi bir kısmını kardeşim para aldık arabayı. Aradan bir zaman gecti laf arasında ben kimseye para vermem istemem seni çok sevdiğim için ilkkez sana verdim demeye başladı.
Belli etmiyordum ama üzülüyordum.
Aldığım maasla 5 yıldan önce toplasam geri veremezdim. İş yerinde de arkadaşlar idaa oynuyorlardı bende kendimce oynayıp parayı denkleştirip vereyim dedim. Ben bu idaada işine bir girdim.1 kazanıp 10 vermeye başladım. Kaybettikçe hırs yapıp borç alıp kredi cekip oynamaya devam ediyordum.ben battıkça battım. Bir gün dayanamadım söyledim. Neyse olan olmuş bidaha yapma dedi konu kapandı. Ben bagımlı oldum gece gunduz oynamaya devam Kaybettikçe devam. Öyle bir girdap içindeyim ki hiç bir sey duşunmuyorum. Oynamadığımı biliyor sorun yok oynamıyorum diyorum. Bu ara benim borç idaa yuzunden 150 bin tl oldu. Haberi yok.
Bi baktım evlilik için hazırlık yapmaya başladı. Ev esya derken aynı evin içinde buldum kendimi. Benim borç ödenmiyor alacaklı arıyor banka arıyor. Bin tl lazım acil vermem lazım istedim çok sorgulayınca borç almıştım onu vercem dedim
Oda vermedi bende duşunmeden alyansıı bozdurdum. Hissetmiş gibi sürekli alyans soruyor. Bende ne olacaksa olsun dedim. Bozdurduğumu söyledim. Elimden evin anahtarını aldı eşyalarımı sokağa attı.
Bitti dedi
Ben mahvoldum. Aglıyorum arıyorum dayanamadı 4 gun eve yanına gittim. Dedim özür diledim ben yaptım sen yapma. Yüzüğü satan benide satar dedi. Kabul etmedi. Aradan bir hafta gecti özledim dedim döndü siniri biraz gecmiş yerini kırgınlık almıştı. Bana sarılıyor bizi mahvettin yazık ettin bize seni sevsemde dönmem vs. Seyler söylüyor. Şimdi hergun yanına gidiyorum sarılıyorum. Sohbet muhabbet hiç bişey olmamış gibi arasıra aklına gelince sitem ediyor. İdare ediyorum suçluyum ne diyebilirim.
Bugun anahtarı ver sen işteyken evi toplaarlayım dedim. Sana güvenmiyorum vermem dedi yoluna bak ben yokum eskisi gibi olamayız bende bitmişse bitmiş dedi. Ben ölüyorum nefes alamıyorum onsuz. Beni affetmiyceni bile bile onur grur kalmadan sürekli yanına gidiyorum hayırda demiyor eskisi gibi olamayız diyor. Sizce geri döner mi ben be yapayım. Hersey için cok pişmanım

X