İtmek şiddet değil midir

Hainkoca

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
223
88
Kızlar kısa ve öz yazıcam.
Pazar günü eşimle dışarı çıkıcaktık bir konu yüzünden tartıştık.o esna da beni itti.bu bir şiddet değil midir.? Sesimi fazla yükselttim sebep ne diyen olursa yazıyım dedim.ilerisi daha çok artmaz mı şiddet boyutu?.itti de yere filan düşmedim ama yine de itmiş olması bir şiddet değil mi

Hafifçe kolundan mı ittirdi ki bu bana göre de şiddettir en azından içeriği odur ya da bayağı sarstı mı?
Her türlü bence şiddet tekrar belirteyim.

Tartışırken sessiz sakin olabilen kişi çok azdır.konuşurken bağırmadım tartışırken

Tartışırken sessiz sakin olabilen kişi çok azdır.konuşurken bağırmadım tartışırken

Kızlar kısa ve öz yazıcam.
Pazar günü eşimle dışarı çıkıcaktık bir konu yüzünden tartıştık.o esna da beni itti.bu bir şiddet değil midir.? Sesimi fazla yükselttim sebep ne diyen olursa yazıyım dedim.ilerisi daha çok artmaz mı şiddet boyutu?.itti de yere filan düşmedim ama yine de itmiş olması bir şiddet değil mi
şiddetir.

Şiddet fiziksel sözelde hatta kişinin tavrı ve bakışlarında bile olabilir
Duruma göre değerlendirmelisin

Şimdi ne amaçla ittiğine bakmak lazım sen bağırirken üstüne yürüyordün durdurmak için mi itti? O zaman bu şiddet olmaz.

Ama sen bağırıyordun sana dogru gelip o mu itti ise şiddettir.

Ben bağırdım yanıma geldiçekil odaya geçicem dedim geçerken ittii.
İtti diyoruö durdurmak için iki elimi gövdeme koymadı yada tutty demiyorum.itti işteee.itmek diyince farklı anlamlar mı çıkıyor. Ben üzerine yürüdüm de itti yazardım.

Itmek tabii ki siddet. Istemediginiz surece dokunmasi bile siddet. Dusebilirdin filan onu geciyorum,ister hafif itsin, ister hizli, zira itmenin kendisi siddet.

Siddet olduğunu herkes tastikledi.Peki ne yapmayi düşünüyorsunuz bu durumda onu konuşalım

X