Ivana Sert Sırrını Açıkladı: Formumu Türk Kahvesine Borçluyum

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.457

Ivana Sert Sırrını Açıkladı: Formumu Türk Kahvesine Borçluyum

İlerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Ivana Sert, Türk kahvesiyle hem formda kaldığını hem de pürüzsüz bir cilde sahip oluğunu duyurdu.

Ivana Sert, Türk kahvesiyle hem formda kaldığını hem de pürüzsüz bir cilde sahip oluğunu açıkladı. Günde 5 fincan Türk kahvesi içtiğini belirten sunucu, "Tok tutuyor. Vücuttaki yağların yakılmasına da yardımcı oluyor" dedi.

KANDIRILDIK MI?

Selülit yaptığı gerekçesiyle tüketilmemesi gereken ürünler arasında gösterilen kahvanin Ivana Sert'i güzelleştirmesi "acaba yıllardır kandırıldık mı?" sorusunu akıllara getirdi.

ANA-OĞUL EĞLENCESİ

Ivana Sert, Yurdal Sert'le olan evliliğinden doğan oğlu Ateş'le tatile gitti. RixosHotel'in aqua parkını ziyaret eden ana-oğul gün boyu beraber eğlendi.

ivana-sert-sirrini-acikladi-formumu-turk-8780994_2497_m.jpg

CESUR PAYLAŞIM

Öte yandan Ivana Sert'in sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşım, erkek takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.
ivana-sert-sirrini-acikladi-formumu-turk-8780994_833_m.jpg

kaynak: sondakika

Bana da Türk kahvesi yapan olsa günde 3 ögün ne icerdim ve de ne de fistik olurdum beee... :KK76:
Onca isin arasinda kisik atesle yap, basinda bekle servis et derken benim icin ancak bir lüks oluyor.
Zengin olmak zayifligin anahtari aslinda.
Yemek, ütü, cocuk, temizlik, zaman kalirsa banyo..
Dur bakalim, a ah ben de zayifliyorum onca isin arasinda, ama pek keyif aldigim söylenemez.
Sen zenginsin bir zahmet formda kal ivanacim.
Cocuga bakici bakarken, evde yemegin hazirken kos spora ivana.
Ben basen yaparim sen bana bakma. Sende basen görürsem yakarim ama acimam.

Tek başına Kahve zayıflatsa tığ gibi olurdum ben . .:ukala:
Offf Ekmek offf . .:mad:

X