Buharlı Ütüler İyi Ütü

Renk1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
46
4
25
Hanımlar yardım edin ütü arıyorum tefal ütüm bozuldu ve eskidi yeni ütü alacam amahangisi daha iyi karar veremiyorum.phlips azur almayı düşünüyorum sizce hangi serisi daha güzel kullanıp memnun olanlarvar mi? Siz hangi ütü markasından memnunsunuz?

Philiphs azur kullaniyorum kesinlikle hic memnun degilim.. belki memnun olanlar vardir ama ben aldigima pisman oldum.. daha once tefalin dandik bir modelini kullaniyordum o bile bundan iyiydi.. tekrar tefalin kazanlilarindan almayi dusunuyorum..

Philiphs azur kullaniyorum kesinlikle hic memnun degilim.. belki memnun olanlar vardir ama ben aldigima pisman oldum.. daha once tefalin dandik bir modelini kullaniyordum o bile bundan iyiydi.. tekrar tefalin kazanlilarindan almayi dusunuyorum..
Hangi serisi?

Philips azur kullanıyorum gayet memnunum. Ama alacaksanız buhar kazanlı bişey alın tefal ya da philips olsun.

Gerçekten memnun musunuz? Benim fazla ütülenecek eşyalraim olur ? :)

İki senedir kullanıyorum memnunum. Ama dediğim gibi şimdiki aklım olsa buhar kazanlı alırdım. Hele ki çok ütünüz varsa kesinlikle kazanlı. Annem beş altı atleti üstüste koyup tek seferde ütüleyebiliyor onunla.

Canim ben ütumu yeni aldım ve olabildiğince iyisini aldım bosch 3200 walt bunar o felan gayet iyi üşenerek ütü yaparken gayet zevk verdi bana en önce kırışıklığı zor yeri bile bastırmadan açtı maşallah ☺ böyle yeni ama 500 tl ye aldim

Nas
İyi bir utu almaktansa camasir kurutma makinasi aldim ve orta derecede bir tefal utu aldim, hem utulenecek esya sayisi %75 azaldi hem de camasir as topla derdi ortadan kalkti. Tavsiye ederim
Çamaşır kurutma makinası kıyafetlerin çekmesine yani küçülmesine neden oluyor

İyi bir utu almaktansa camasir kurutma makinasi aldim ve orta derecede bir tefal utu aldim, hem utulenecek esya sayisi %75 azaldi hem de camasir as topla derdi ortadan kalkti. Tavsiye ederim

Bu daha mantıklı. Ben de düşünüyorum kurutma makinası. Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama görünce sorayım dedim hangi marka ve model kullanıyorsun?

Nas

6 senedir kullaniyorum hic bir kiyafetim kuculmedi. Siz ipekli veya yunlu attiysaniz kurutmaya elbette kuculur ama ona bir sey diyemem. Ben ic camasirlarinda, bornoz ve havlularda,bebek kiyafetlerinde,carsaf ve nevresimlerde,sweatshirt ve tshirtlerde,kot pantolonlarda ve esofmanlarda cok iyi sonuc aliyorum ve bunlari tekrar utulememe gerek kalmiyor

Benim ütümde philips kazanlı. Gerçekten çook memnunum. Benimde çok ütülenecek çıkar. Zamanda yarı yarıya fark oldu. Daha çabuk ve güzel açıyor.

Bu daha mantıklı. Ben de düşünüyorum kurutma makinası. Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama görünce sorayım dedim hangi marka ve model kullanıyorsun?
Bekonun 6 kilo kapasiteli olanini kullaniyorum ama benimki baya eski,6 sene oldu alali canim,yenileri illa ki daha iyidir

Philips azur perfect care gc4929 kullanıyorum. Teknosa da kampanya vardı aldıydım çok güzel çıktı. Philipsten başka marka kullanmadım. Annemden takıntı :)

philips azur GC4870-22 modelini kullanıyorum 3 buçuk yıl oldu alalı, hala kazık gibi kamuflajları bile kolaylıkla ütülüyorum, çok memnunum. bu modeli kullanan kimi gorduysem herkes ayni sekilde memnun.

Nas

yanlış yerde kurutursanız oyle bir ihtimal olabilir belki ama 3 yıldır evimde kullanıyorum onun öncesinde de annemde aynısının bi alt modeli vardı hala kullanıyor o da hiç çekme sorunuyla karşılaşmadık.

bosch ecologixx 7 ydi galiba modeli, elektrik faturasında da varlığı pek belli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…