İz bırakan parfümler

peri3032

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
354
135
Merhaba , ben parfüm almak istiyorum ama hani biri ortama girmeden kokusu gelir ya ya da yolda sorarlar öyle kalıcı ve çekici bir parfüm arıyorum ama çok çok ağır da değil tam orta 20 li yaş için fiyat aralığım yok bi mağazada robertonun klasiğini önerdiler beğendim aslında ama bana çok kalıcı ve buram buram kokuyormuş gibi gelmedi. Önerilerinizi yazabilir misiniz ? Teşekkür ederim

Merhaba , ben parfüm almak istiyorum ama hani biri ortama girmeden kokusu gelir ya ya da yolda sorarlar öyle kalıcı ve çekici bir parfüm arıyorum ama çok çok ağır da değil tam orta 20 li yaş için fiyat aralığım yok bi mağazada robertonun klasiğini önerdiler beğendim aslında ama bana çok kalıcı ve buram buram kokuyormuş gibi gelmedi. Önerilerinizi yazabilir misiniz ? Teşekkür ederim
Buram buramlar genelde biraz agir oluyor. Ben de hafif koku severim. Hicbiri kalici degil malesef.

Ya bana çok ağır gelmedi nedense çok çekici bi koku bence de ama bazıları hiç beğenmiyor bende anlamadım ..
Ben ağır kokuları tercih ederim ve çok ağırdır cidden .
Fiyat aralığınız nedir bilmem ama , tom ford , black opium, 212 seky , bvlgari goldea önerebilirim .ben çok severek ,bayıla bayıla kullanırım .özellikle 212 ve bvlgari

parfumde taklit’e gitmemek lazim. Gercekler cok daha bereketli oluyor. bir fis yeterken taklitte bes on kere fislamak gerekiyor. gercek olduktan sonra en hafifi bile kokar. size gelmez burun alisinca ama disariya kokar. Bir de ten de cok onemli. her parfum her tene olmuyor.

X