Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi İzmir Bornovada iyi bir doktor arıyorum...

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

psoydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
2
0
arkadaşlar izmir bornovada oturyorum ve yakınlarımda iyi bir doktor arıyorum. oğlum 14 aylık ve düzenli bir doktorumuz vardı aslnda ama değiştirmek istiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

cnm özkanlarda bornova tıp var.
dr.hüseyin yaslı çok iyi bir doktor..
ben kzımı ona götürüyorum.
12 tl ye özel muayene oluyorsun..
tavsiye ederim.

evt orayı biliyorum. her an ulaşabiliyormusun. bizim düzenli bir doktorum vardı. 14 aylık oğlum doğumdan beri ona gidiyordum. evimede çok yakındı aslında ama onun eksik bilgisi yüzünden oğlum çok kötü günler geçirdi. o yüzden doktorumuzu çok iyi araştırmak istiyorum. mesela her an ona ulaşabiliyormusun. cepte arayabiliyormusun. çok ilaç yazıyor mu. çok soru sordum dimi:) ama söz konusu evlat olunca insan hep en iyisini istiyor. bu arada şimdiden saol:)))

Şimdi manavkuyuya muayenehane açtı . Gerçekten iyi bir dr. Çok ilaç yanlısı değil ve telefonu her zaman ulaşılır. Bu çok önemli bence

Merhaba 3 aylık bir bebeğim var Hüseyin Bey e gitmek istiyoruz ama muayenehanesinin adresini ve telefonunu bir türlü bulamıyorum. Eğer bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz lütfen?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende telefonu.olan varsa.rica.ediyorum yaazarmisiniz,kizimi goturcem.ama.nette.bulamiyorum.telefonu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Hüseyin YASLI, ÖZEL MENEMEN YAŞAM TIP MERKEZİ'nde görev yapmaktadır.
Tıp Merkezinin numaraları:0232 832 23 62- 0232 832 29 82
GSM:0533 471 67 66

X