İZMİR BURUN ESTETİĞİ

Çok teşekkür ederim.Yani bana göre eren taştan veya emre ilhan daha güvenilir gibi sanki ben revizyon olacağım için artık para biriktirip en iyisine gitmek istiyorum acele etmeden. Murat songuyu ben araştırmadan iki defa ameliyat olmuştum ve sonuç hüsran
eren beyde çok iyi diyorlar evet. umarım hakkınızda en hayırlısı en kısa zamanda olsun. tekrar geçmiş olsun

18 ekime buca kadın doğum hastanesine randevu aldım ben Mustafa Yazır a :) hâlâ devlette adam
Merhaba peki devlet hastenesinde aynı ameliyatları yapmakta mı kendisi. bende Mustafa beyi araştırıyorum ama özel fiyatlar yüksek olduğu için devlette aynı ameliyatı yapıp yapamadığını merak ediyorum.

Merhaba peki devlet hastenesinde aynı ameliyatları yapmakta mı kendisi. bende Mustafa beyi araştırıyorum ama özel fiyatlar yüksek olduğu için devlette aynı ameliyatı yapıp yapamadığını merak ediyorum.
Gidip görüştüğüm zaman bilgilendiririm :) bende epeydir araştırıyorum bi tanıdığım vasıtasıyla kendisinden haberim oldu arkadaşları ameliyat olmuş memnun kalmışlar . Malzeme parası alıyormuş diye duydum.

Gidip görüştüğüm zaman bilgilendiririm :) bende epeydir araştırıyorum bi tanıdığım vasıtasıyla kendisinden haberim oldu arkadaşları ameliyat olmuş memnun kalmışlar . Malzeme parası alıyormuş diye duydum.
Çok memnun olurum bizide bilgilendirirseniz ☺️ umarım güzel netice alırsınız.Ben de randevumu aldım şehir dışından geleceğim bir aksilik olmazsa.. sizin yorumunuzu bekliyor olacagım.

Çok memnun olurum bizide bilgilendirirseniz ☺️ umarım güzel netice alırsınız.Ben de randevumu aldım şehir dışından geleceğim bir aksilik olmazsa.. sizin yorumunuzu bekliyor olacagım.
Mustafa beye mi randevu aldınız hangi şehirdesiniz siz :)

Merhabalar. İzmirde burun ameliyatı için Murat Songu ve Yunus Gürkan Aladağla görüşeceğim. Bu doktorlar hakkında bilginiz var mı? Ameliyat oldunuz mu kendilerine?
Gürkan aladağ başarılı bir doktor arkadaşım olmuştu ameliyat ınstagram profilinide inceleyin isterseniz.

hastaneye sorun istersenz önden eğer gidiş zor olacaksa
Bende randevu alamamıştım çünkü adamın her günü dolu sanırım,ya da sistemsel bi hata var . talep açtım MHRS de bir kaç DKK sonra mesaj geldi randevu alın talep açıldı diye .

murat songuyu hiç tavsiye etmem ben şu an tekrar ameliyat olacağım ve ciddi bir deformitem var
benim de burnumu mahvetti PROF. DR. MURAT SONGU.. Revizyon ameliyatı yapacağım dedi ücretsiz, yapmamak için de elinden geleni yaptı.. hatta daha kötü olabilceğini söyledi.. gel de çıldırma..

Merhabalar. İzmirde burun ameliyatı için Murat Songu ve Yunus Gürkan Aladağla görüşeceğim. Bu doktorlar hakkında bilginiz var mı? Ameliyat oldunuz mu kendilerine?
Dr ali oguz demirim üstüne tanımam kız kardeşlerimle birlikte aralıklarla ameliyat olduk hiç-bir sikayetimiz yok

Arkadaşlar merhaba,
10 yıl önce burun ameliyatı oldum. Burun ucum çöktü ve gaga burun denilen bir görüntü oluştu. Ayrıca iki delikten de nefes alamıyorum. O kadar kötü bir süreçti ki 10 yıl boyunca tekrar ameliyat olmaya korktum ve bu burunla yaşamaya devam ettim nefes alamamama rağmen. Fakat artık dayanacak gücüm kalmadı cesaretimi topladım ve revizyon burun ameliyatı olmaya karar verdim. Dr. Yücel Birinci ile geçtiğimiz haftalarda görüştüm ve bana güven verdi. Gayet kibar, sizi irrite etmeyecek derecede özgüvenli ve detaycı bir beyefendi. Ameliyat hakkında ve riskleri konusunda beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Simülasyonda yaptığı burunu da beğendim açıkçası. Şuan aklımın bir köşesine kendisini olumlu olarak not ettim ama yine de araştırmalarım devam ediyor. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş hesabı benimkisi. Bir kaç doktorla daha görüşeceğim. 10 yıl bekledim biraz daha bekleyebilirim. Dr. Yücel Birinci hakkında görüşlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Ayrıca şuan Medicana İzmir'de görev yapan Prof. Dr. Murat Songu ve Prof. Dr. Ercan Pınar içinde randevu aldım, haftaya görüşeceğim. Bu doktorlarımız hakkında da olumlu ya da olumsuz bilgisi ve tecrübesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim :)

Herkese merhaba ben gürkan hocaya 2021 yılında ameliyat oldum çok çok memnunum herkese tavsiye ederim ilgili bir doktor hala kendisiyle iletişim halindeyim.

X