izmir burun estetiği

cnssn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2021
8
2
23
selam arkadaşlar izmirdeyim burun estetiği olucam ama karar veremiyorum yardımcı olur musunuz aklımda ki isimler:
ibrahim korhan
fırat demirtaşoğlu
emin toprak
mehmet sucubaşı
mehmet durmuşoğlu
behçet şahin

kafam çok karıştı lütfen yardım edin

selam arkadaşlar izmirdeyim burun estetiği olucam ama karar veremiyorum yardımcı olur musunuz aklımda ki isimler:
ibrahim korhan
fırat demirtaşoğlu
emin toprak
mehmet sucubaşı
mehmet durmuşoğlu
behçet şahin

Ben de aynı şekilde Fırat Demirtaşoğlu, Can Kopal, Reha Gençosmanoğlu arasında kaldım..

ben devlette oldum üstelik revizyon yani ikinci burun ameliyatımdı ve ilki özelde oldukça da iyi bir dr tarafından yapılmıştı. Ama şu anda kendi drumun üstüne tanımam. Tepecik KBB de Engin BAŞER. OLdukça başarılı bir uzman ve ben sonuçtan çok memnunum. Ha keşke Tepecikte olmasaydı o ayrı konu ama ben de öneriyle gittim ve hiç pişman olmadım

Merhaba ben Gürkan Aladağ’a ameliyat oldum yaklaşık 2 hafta oluyor. Fırat Demirtaşoğlu ve Behçet Şahin’in işlerinide beğeniyorum.

peki gürkan aladağdan memnun kaldınız mı benim burnum büyük ve kalın derili olduğu için çok tereddütteyim

Emin Toprak ile ilgili bir soru yöneltildiğinde ben ettim siz etmeyin diye bağırmak istiyorum.Hiç ama hiç memnun kalmadım ve düzeltmeye ihtiyacım var.Pek çok kötü yorumu sildiğine de şahit oldum.Behçet bey de onun bir versiyonu bence.Zaten ikisi de Ekol’deydi geçen sene.
.Emin beyin nstagramına bakınca hayran kalıyorsun.Birbirine benzeyen güzel görünen burunlar.Ama herkesin sonucunun öyle olmadığı gerçeğini acı bir şekilde öğreniyorsun.
Doktorların sosyal medyayı reklam aracı olarak kullanmalarına yasak gelmeli.Kandırmadan başka bir şey değil çünkü.
Ben YouTube da bir video izleyip gittim ve çok pişmanım.
Ameliyat olup memnun kalanlar bence şansı yaver giden ya da kolay tabir edilen burunlar.

ibrahim korhan
fırat demirtaşoğlu
emin toprak
mehmet sucubaşı
mehmet durmuşoğlu
behçet şahin

şuan ibrahim k., fırat d., behçet ş. ve gürkan aladağ arasındayım diğerlerinden vazgeçtim

peki gürkan aladağdan memnun kaldınız mı benim burnum büyük ve kalın derili olduğu için çok tereddütteyim
Benimde derim kalın ve burnumda büyüktü. Şuan için memnunum ya da değilim diyemiyorum maalesef. Henüz burnum çok çok şiş. Tam karşıdan baktığımda iki tarafı bana farklı geliyor. Ameliyat sonrası çoğu kişide böyle sorunlar oluyor ama zamanla düzeliyor. Düzelecek mi bilmiyorum😵‍💫 yan profillerde bir sorun yok.

ibrahim korhan
fırat demirtaşoğlu
emin toprak
mehmet sucubaşı
mehmet durmuşoğlu
behçet şahin

Kesinlikle Ali Oğuz demır sayfasına bakabilirsınız suan 4. Ayım ve burnumla ask yasıyorum 😊

Merhaba,Emin Toprak’a oldum ama istediğim gibi olmadı.Epeyce üzücü süreçler yaşadım ne yazık ki ..

Bende ali oğuz demire gitmek istiyorum ama korkuyorum ameliyat korkumu bi türlü yenemedim. Fiyat nedir acaba bilgi werirmisiniz
Gerçekten yüzyüze görüşmede içime o kadar sinmişti ki iyiki diyorum, ben 4 ay önce 15.000 bine oldum

Ali oğuz demir’in instagramındaki burunlar çok iyi görünüyor, gerçekte de öyle mi acaba? İbrahim korhan’ı düşünüyordum ben ama ali bey karasız bıraktı beni. Sizce hangisi tercih edilmeli?

X