Dövme izmir de kalıcı makyaj tekniğiyle dövme yapan yer??

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

cimbombom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2010
26
1
slm kızlar başlıkta da belirttiğim gibi izmir de kalıcı makyaj tekniğiyle dövme yapan yerleri bilen var mı aranızda ve fiyat konusunda bilgisi olan...yardımcı olursanız çok sevinirim

merhabalar sanirim bu konuda yardimci olabilirm size :) alsancakta neoderm guzellik ve kisisel bakim die bi yer var gul sokakta annem teyzem neslihan die bi kiz arkdsm kas yaptirdi inanilmaz iyi bi bayan var hem yaptigi tum islemler cok basarili hem sonuctan ck memnunuz ve en ince ayrintya kadar ugrasio aci olmasn die uyustruyor once kalemle istedgn sekil olana kadar cizio snra calisio genc bi kiz bi kisi ztn o islemi orda yapan ama eminim ilerleyen yaslarda iyi isim yapicak bi kiz :) kesinlikle guvenerek gidebilirsnz

slm kızlar başlıkta da belirttiğim gibi izmir de kalıcı makyaj tekniğiyle dövme yapan yerleri bilen var mı aranızda ve fiyat konusunda bilgisi olan...yardımcı olursanız çok sevinirim
Kalıcı makyaj tekniğiyle normal dövme arasında nası bi fark var acaba, ikiside deri altına yapılıyor bildiğim.Neden bu tekniği tercih etmeli biraz bilgi verirsen sevinirim canım

Kullanilan boyalar farkli dovme boyasi omur boyu kalio ama kalici makyajin boyasi yavas yavas soluyor 5 yillik oluo renklendirmede daha dogal oluyo tbi ordan daha detayli bilgi alirsin ben anlatilanin aklimda kaldigi kadarini yaziyorum :) bitkisel boya kullaniyolar kullanilan boya onemliymis

Kalıcı makyaj için bana ulaşabilirsiniz. Kullanılan boyalar bitkiseldir. Uluslararası ölçümlere tabidir. Dövme kadar kalıcı olmayıp kişinin deri yapısına göre 1-4 yıl arasında yenilenmesi gerekir.

Kullanilan boyalar farkli dovme boyasi omur boyu kalio ama kalici makyajin boyasi yavas yavas soluyor 5 yillik oluo renklendirmede daha dogal oluyo tbi ordan daha detayli bilgi alirsin ben anlatilanin aklimda kaldigi kadarini yaziyorum :) bitkisel boya kullaniyolar kullanilan boya onemliymis

Canım kalıcı makyaj tekniğiyle geçici dövme yaptırdın mı sen? Nasıl sonuç aldın paylaşabilir misin

X