İzmir doktor önerisi

mrstroisy

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
356
88
26
Merhabalar hanımlar İzmir’de İsmail küçük hastası olan var mıdır aramızda? Kendisi sadece tüp bebekle mi ilgileniyor yoksa aşılama vs de yapıyor mu bilginiz var mı?

Merhabalar. Ben ismail Küçük’ün hastasıyım. Tüp bebek tedavisi görüyorum. Çok ta memnunum kendisinden. Tüp bebek harici aşılama da yapıyor tabikide 🌸

Muayene ücreti 1500 tl idi. Ama aşılama hakkında bilgim yok malesef. Ben ağustostan beri tedavi gördüğüm için, fiyat algım kalmadı malesef😃

Hayırlısı olsun güzel sonuçlarınız olsun inşallah, memnun musunuz peki sonuç aldınız mı?😊
Doktorumuzdan çok memnunuz. İlk opuda döllenme sorunumuz olmuştu. Bir embiriyomuz vardı. Transfer olmadım. Ocak başında bir opu daha oldum. 2.5 ay arayla. Çok şükür 4 embiryomuz donduruldu. Nasipse şubat sonu transferim olucak🌸 Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için🌸 İsmail bey gerçekten her konuda donanımlı bir doktor. Asla şüpheye düşmeden yola hep onunla devam ettik. İnşallah güzel sonuç almak nasip olur. Size de tavsiye ederim 🌸

Doktorumuzdan çok memnunuz. İlk opuda döllenme sorunumuz olmuştu. Bir embiriyomuz vardı. Transfer olmadım. Ocak başında bir opu daha oldum. 2.5 ay arayla. Çok şükür 4 embiryomuz donduruldu. Nasipse şubat sonu transferim olucak🌸 Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için🌸 İsmail bey gerçekten her konuda donanımlı bir doktor. Asla şüpheye düşmeden yola hep onunla devam ettik. İnşallah güzel sonuç almak nasip olur. Size de tavsiye ederim 🌸
Çok sevindim inşallah sonuç pozitif olur bir an önce 🙏🏻 sağlıkla kucağınıza alırsınız 🫶🏻🍀 ben de şimdi henüz çatlatma iğnesi tedavisindeyim can hastanesinde. 3. Denemem olacak, bu deneme sonrası için tüp bebek ya da aşılama olabileceğim bir doktor arayışındaydım İsmail beye denk geldim. Peki lab olarak tavmergen ya da irenbeyle mi çalışıyor?

Çok sevindim inşallah sonuç pozitif olur bir an önce 🙏🏻 sağlıkla kucağınıza alırsınız 🫶🏻🍀 ben de şimdi henüz çatlatma iğnesi tedavisindeyim can hastanesinde. 3. Denemem olacak, bu deneme sonrası için tüp bebek ya da aşılama olabileceğim bir doktor arayışındaydım İsmail beye denk geldim. Peki lab olarak tavmergen ya da irenbeyle mi çalışıyo

Çok sevindim inşallah sonuç pozitif olur bir an önce 🙏🏻 sağlıkla kucağınıza alırsınız 🫶🏻🍀 ben de şimdi henüz çatlatma iğnesi tedavisindeyim can hastanesinde. 3. Denemem olacak, bu deneme sonrası için tüp bebek ya da aşılama olabileceğim bir doktor arayışındaydım İsmail beye denk geldim. Peki lab olarak tavmergen ya da irenbeyle mi çalışıyor?
Teşekkür ederim çok sağolun 🌸 Lab olarak tavmergen ile çalışıyor İsmail bey🙏🏻 İnşallah başarılı sonuç elde edersiniz, hakkınızda hayırlısı olsun 🍀

X