Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Arkadaslar Benim dun kontrolum vardi.çok sukur 6 yumurtams da büyümeye devam ediyor.en büyüğü 14 mm. Kaan bey güzel buyuyorlar dedi. İgnelere devam. Cumartesi tekrar kontrolün var. Nasipse pazartesiye de opu. Arkadaşlar cumartesi randevum 15.00 te. Esim iişinden dolayı gelemeyecek. Cumartesi giden arkadaşlar sizlerle tanismak isterim:)

Arkadaslar Benim dun kontrolum vardi.çok sukur 6 yumurtams da büyümeye devam ediyor.en büyüğü 14 mm. Kaan bey güzel buyuyorlar dedi. İgnelere devam. Cumartesi tekrar kontrolün var. Nasipse pazartesiye de opu. Arkadaşlar cumartesi randevum 15.00 te. Esim iişinden dolayı gelemeyecek. Cumartesi giden arkadaşlar sizlerle tanismak isterim:)
Hayırlı olsun canım. 14.30 benim randevum:)

Gözünaydın canım insallah hepsi kaliteli embriyo olurlar :)

Arkadaşlar günaydın.. Transferimin 6.günü kasıklarımın kasılıyor.regl olacak gibiyim.. Umarım olmam da benim asıl sorum Allah korusun tutmadı ben regl olabiliyor muyum? Yoksa Kaan bey ilaç verecek öylemi regl olunuyor.. Sonucta yumurta falan yok.. Bunu bilen var mı?
Canım yapma bu kadar stres diyeceğim ama bende yaparım diye düşünüyorum hep olumlu düşünmeye çalış ben hamilesin diyorum bize güzel haberi vereceksin buna inan :KK66:

Benim de randevum 14.15' te, görüşebiliriz diye tahmin ediyorum :KK66:
Özlemcim yine üçledik ama bu sefer agapo yok :KK43:

an sesi, post: 38743158, member: 637929"]Benim de randevum 14.15' te, görüşebiliriz diye tahmin ediyorum :KK66:
Özlemcim yine üçledik ama bu sefer agapo yok :KK43:[/QUOTE]
İnsallah Canim cok sevinirim.

Canım yapma bu kadar stres diyeceğim ama bende yaparım diye düşünüyorum hep olumlu düşünmeye çalış ben hamilesin diyorum bize güzel haberi vereceksin buna inan :KK66:

İnşallah canım inşallah.. Ama ben merak ettim bi de ondan sordum.. sorumun yanıtını bilen bi arkadaşımız varsa lütfen yardımcı olsun :KK45:

İnşallah canım inşallah.. Ama ben merak ettim bi de ondan sordum.. sorumun yanıtını bilen bi arkadaşımız varsa lütfen yardımcı olsun :KK45:

cnm test Allah korusun negatiif çıkarsa ilaçları kesiyoruz ve kısa bi süre sonra relg oluyoruz.
çünkü bzm relglimiz her ay yumurtladığımız yumurtalar değil kalınlaşan rahim duvarı aslında. çünkü düşündüğünde yumurtlama problemi olan arkadaşlarda relgli oluyo.
buarada bugün havuç suyunu içtim :KK68: yalnız sende içerken içine az zeytinyağı damlat vitaminin daha iyi emilimi için

cnm test Allah korusun negatiif çıkarsa ilaçları kesiyoruz ve kısa bi süre sonra relg oluyoruz.
çünkü bzm relglimiz her ay yumurtladığımız yumurtalar değil kalınlaşan rahim duvarı aslında. çünkü düşündüğünde yumurtlama problemi olan arkadaşlarda relgli oluyo.
buarada bugün havuç suyunu içtim :KK68: yalnız sende içerken içine az zeytinyağı damlat vitaminin daha iyi emilimi için

Cevabın için tşk ederim canım cok merak ediyordum... Tamam dediğin gibi icicem havuç suyunu da tşk ederim... :KK68:

Bensiz oldu mu şimdi kendimi çok yanlız hissedicem belki çarşamba gelicek arkadaşlar vardır :KK66:özlemcim sende bize oğluşundan güzel haberler getir :)
Canım çok isterdim seni de görmeyi hakikaten. Bir dahakine inşallah. Oğluş neler yapmış 1 aydır bakalım görücez nasipse:)

filozof29, post: 38738031, member: 640276"]yarın ilk tahlillere başlıyorum bu bile sanki ilk defa yaptırıyormuşum gibi heyecan yarattı ki 2 yıldır tüm tahllilleri filmleri çektirdim burda ama kaan beyin tedavisi için bir hazırlığa girmek heyecan yarattı :)
Hayırlısı olsun canım tedavin umarım istediğin gibi ilerler :KK66:[/QUOTE]
Tesekkur ederim

Ben
Gunaydinlar herkese:) arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla tupleriniz tikaliysa ya da tüplerde yapisikliklar varsa anestezisiz hsg ck aci veriyor.ancak tupleriniz aciksa daha rahat geçiyor. Yani tüplerin durumuna bagli. Tüplerin durumunu da önceden bilemeyeceğimiziiiçin ben anezteziliyi tavsiye ederim. Ben de aneztezili oldum.zaten çok az narkoz aliyorsun.10 dk da uyuyup uyanıyor sun.
Film cektirdigimde acidan agliyordum doktor kanallarin acik ondan bu kadar şiddetli oldu sancin demişti

X