Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Arkadaslar merhaba. Rahatsizligimdan dolayi uzun suredir giremedim siteye. Soru soran arkadaslar olmus nacizane bende cevaplamak istedim. Histereskopi hic korkulacak bir operasyon degil. Zaten uyuyorsunuz. Ben 2 saat sonra alışverişe bile gittim. Birde Transferden sonra rapor veriluyormu diye sormus arkadaslarimuz. Evet ben 10 gun aldim. Kaan Bey evde dinlen dedi. Isterseniz alabiliyorsunuz yani. Bu arada 14.haftamiza girmek üzereyiz. Hepiniz için ayrı ayrı dua ediyorum. Rabbim en kisa sürede sizlerede nasip etsin bu duyguyu. Sevgiler.

Offf heyecan yapmayayım diyorum ama yarın opum var. İnşallah kazasız belasız yarını anlatırım. Dua edermisiniz? :KK52:
dualarım seninle hatta bu yolda çaba gösteren tüm arakdaşlarım için dua ediyorum. inşallah yarın opun su gibi geçer güzel güzel yumilerin olur bi güzelde dölleniğ annesinin karnında bebiş olur :KK36:

Cycas yarın büyük gün bir adım daha yaklaşıyoruz. Görüşemezsek hayırlısıyla sonuçlanır histeroskopi. :KK15:
evet canım yarın ikimiz içinde büyük gün Allah ın izni ile inşallah ikimizinde işlerimleri iyi geçer. karşılaşırızda birbirmizi nasıl tanırız onu bilemicem. kırmızı karanfile ne dersin :KK70::KK70:

Arkadaslar merhaba. Rahatsizligimdan dolayi uzun suredir giremedim siteye. Soru soran arkadaslar olmus nacizane bende cevaplamak istedim. Histereskopi hic korkulacak bir operasyon degil. Zaten uyuyorsunuz. Ben 2 saat sonra alışverişe bile gittim. Birde Transferden sonra rapor veriluyormu diye sormus arkadaslarimuz. Evet ben 10 gun aldim. Kaan Bey evde dinlen dedi. Isterseniz alabiliyorsunuz yani. Bu arada 14.haftamiza girmek üzereyiz. Hepiniz için ayrı ayrı dua ediyorum. Rabbim en kisa sürede sizlerede nasip etsin bu duyguyu. Sevgiler.
işte aradığım tüm cevaplar burada çok sağol arkadaşım. inşallah çok güzel bir gebelik geçirir meleğini kucağuna sağlıkla alırsın.

[QUOTte
işte aradığım tüm cevaplar burada çok sağol arkadaşım. inşallah çok güzel bir gebelik geçirir meleğini kucağuna sağlıkla alırsın.

E="cycas, post: 37294947, member: 474399"]işte aradığım tüm cevaplar burada çok sağol arkadaşım. inşallah çok güzel bir gebelik geçirir meleğini kucağuna sağlıkla alırsın.[/QUOTE]

Cok tesekkur ederim arkadaşım. İnşallah sizlerinde güzel haberlerinizi biran once aliriz. Gelişmelerden haberdar edin bizide. Dualarim sizinle.

slm deniz belki hatırlarsın ege üniversitesinde tüp bebk yaptıranlar topiğinde konuşuyoduk geçen yıl.sonrasında görüşemedik.sanırım seninde negatif sonuçlanmıştı.neler yaptın sonrasında nasılsın.ben negatif sonuçtan 6 ay sonra tekrar gittim tekrar tedavi süreci başladı ve Allahın izniyle şuan 14 haftalık hamileyim.ikinci denememizde bu sevinci yaşadık.rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah.
Merhaba evet tanidim canim nasilsin cok sevindim senin adina ben egedeki sonuctan sonra baya etkilendim ve hemen karar veremedim simdi irenbe de kaan beyin hastasıyım memnunum ibsallah sonucumuzda guzel olur bu hafta yumurtam toplanacak yavas yavas ilerliyoruz :)

Hiç korkma canim ben de cok korluyordum ama nasi oldu anlamadim bile hic bir sey hissetmiyorsun. Insallah 3 yumurtan da dolu cikar. Allah yardimcin olsun.
amin canım inşallah. umarım endişelerim korkularım yersiz çıkar. yakın zamanda yaşadığın için söylediklerin moral oldu. tşk.ederim:KK52::KK15:

dualarım seninle hatta bu yolda çaba gösteren tüm arakdaşlarım için dua ediyorum. inşallah yarın opun su gibi geçer güzel güzel yumilerin olur bi güzelde dölleniğ annesinin karnında bebiş olur :KK36:
ağlayacağım şimdi... güZel dileklerin için teşekkür ederim. :KK68:

Yarin bende ordayim 10:30 gibi randevum 11 siz cikmis olursunuz kirmizi karanfil iyimis ;-)
benim randevumda 10.30 ama bana 10 da orda ol dediler ön işlemler için büyük ihtimal karşılaşacığız karanfili ciddi ciddi düşünmeye başladım hani :-):-)

X