Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Kalbiminozu Canım moralini bozma bu işlerde moral çok önemli 2.yumurta toplamada inşallah daha çok yumurtan olur senin için dua ediyorum hersey gönlünce olsun senin problemin neydi canım

İyi ya sevindim çünkü tekrar yumurta toplama 2500tl iğnelerde olunca bu 5000tl.ye mal olacak toplamda. Borç defterini kabartmaya devam o_O kasımada birşey kalmadı. 2 tanesi transfer olacak? Karar verdinizmi
yine yumurta toplanırken o kadar paramı alacaklar. Allah her bakımdan yardımcınız olsun canım. Rabbim bize hem sabır hem para versin :KK66:
evet canım kaan bey bi ara konuşmuştuk iki tane trasnfer isterseniz yapabilirim demişti bizde düşündül taşındık ve istiyoruz. evet az kaldı önümüzdeki pazartesi başlıyorum ilaçlara hemmutlu hem heyecanlıyım

Hayirlisi olsun insallah. Daha once yazmissindir ama kaç embriyon oluşmuştu? Bir de Kaan Bey acaba herkese transferden once bu operasyonu yapiyor mu yoksa senin farkli bir durumun var miydi ?
çok teşekkür ederim canım. 6 tane embriyom var 3. gün donduruldular. evet canım kaan bey hemen hemen her hastasına histeroskopi yapıyor ve embriyo daha kolay tutunsun diye rahime çizik atıyor. benim tek farklı durumum 2-3 ay decapeptyl kullanmam oldu.

Merhaba kizlar bende dun baktim herkesin yuzune hatta esim milletin yuzune bakma diye guldu hep :-D kiraztac aradim bulamadim ben 10:30 gibi Hastanedeydim 10:45 isim bitti sakindim kirmizi takmadim ama esiminde benimde ceketlerimiz kirmiziydi :) sonuc olarak yarin yumurtalarim toplaniyor en gec 09:30da merkezde ol dediler hayirlisi insallah bende duymusum tek sperm tek yumurta ile cocuk sahibi yapmis kaan bey hic uzme kendini rabbim vericekse eger biride yeter 10 uda :)
bende saat 10 da girdim hastaneye direkt yukarı aldılar sonrada odayı kaan bey 10.25 gibi geldi odaya bende 10.55 te ayıldım yani beni odaya hapsetmişler seni görmeyim diye. neyse bir sonraki gidişimizde belki karşılaşırız yine.hadi inşallah bol bol yumurtan olur canım.

çok teşekkür ederim canım. 6 tane embriyom var 3. gün donduruldular. evet canım kaan bey hemen hemen her hastasına histeroskopi yapıyor ve embriyo daha kolay tutunsun diye rahime çizik atıyor. benim tek farklı durumum 2-3 ay decapeptyl kullanmam oldu.
Hadi ya bir de o aşama var yani.. gercekten sabir isi. Allah yardimcimiz olsun.

QUOTE="purplelife34, post: 37323985, member: 497769"]Slm canim. Seni de takip ediyorum. Iyisindir insallah. bebisin nasil :)/QUOTE]
Merhaba cok tesekkur ederim iyiyiz. 13+2deyiz. Ikili taramamiz yapildi cok sukur iyiydi sonuc. ben biraz rahatsizlandim 10 haftadayken. Nefes alamiyordum fena carpintim oluyordu. Nabiz 120 den asagi inmiyordu. Degil mmerdiven cikmak afedersin lavaboya yuruyemiyordum. Hastaneye gittim 1 hafta yatirdilar. Kardiyolog ve gogus uzmanı akciger embolisinden suphelendiler. Simdi pihtilasma icin gunde 2 adet clexan igne yapiyorum. Cok şükür iyiyim.insallah sizlerde bir an once güzel haberleri verirsiniz bize. Dualarim sizinle.
Slm canim. Seni de takip ediyorum. Iyisindir insallah. bebisin nasil :)[
Slm canim. Seni de takip ediyorum. Iyisindir insallah. bebisin nasil :)
Slm canim. Seni de takip ediyorum. Iyisindir insallah. bebisin nasil :)

Kızlar birşey sorucam bu 200 lira muayene ücretini her seferinde vericekmiyiz yoksa bir kerelikmi alıyorlar

Geçen çarşamba kaan beyle ilk görüşmemizi yaptık takviye ilaçlar içiyoruz o gün muayenede oldum adetin 2. Veya 3.günü çağırdı
hmm peki o zaman bu gidişinde ücret ödemeceksin canım. sanırım sana söylemiştim. tedaviye başladığınız yani daha doğurusu hani şu gonal f lere falan başladığında yumurta takip ücreti ödeeceksin. ama şimdi adetin 2 günü gidince ödemeyeceksin. sorun neydi sizde ? yani vitaminleri ne kadar kullanacaksınız söyledimi kaan bey?

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK74::)
hmm peki o zaman bu gidişinde ücret ödemeceksin canım. sanırım sana söylemiştim. tedaviye başladığınız yani daha doğurusu hani şu gonal f lere falan başladığında yumurta takip ücreti ödeeceksin. ama şimdi adetin 2 günü gidince ödemeyeceksin. sorun neydi sizde ? yani vitaminleri ne kadar kullanacaksınız söyledimi kaan bey?
Eşimde sperm sorunu var canım sen transfere yaklaştın canım inşallah güzel haberler verirsin bize inşallah ikizlerin olur bir oğlan bir kız:KK5:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK74::)
Eşimde sperm sorunu var canım sen transfere yaklaştın canım inşallah güzel haberler verirsin bize inşallah ikizlerin olur bir oğlan bir kız:KK5:
amiiin canım inşallah o zaman bu adetinde olmasada birsonraki adetinde başlarsınız tedaviye canım hadibakalım hayırlısı olsun evet ben transfere yaklaştım darısı başına hatta pozitif sonuçları görkmek hepimizin başına

amiiin canım inşallah o zaman bu adetinde olmasada birsonraki adetinde başlarsınız tedaviye canım hadibakalım hayırlısı olsun evet ben transfere yaklaştım darısı başına hattaf sonuçları görkmek hepimizin başına
İnşallah yaşıtlarıma göre yumurta rezervin biraz düşük dedi bakalim tahlilleri görünce ne diyecek çok ta kötü değilmiş hemen başlamiyacaz dedi 2veya 3ayi bulabilir başlamamiz dedi inşallah çok uzamaz neyse geç olsunda güç olmasın sen kaç yaşındasın nerde oturuyorsun canım

İnşallah yaşıtlarıma göre yumurta rezervin biraz düşük dedi bakalim tahlilleri görünce ne diyecek çok ta kötü değilmiş hemen başlamiyacaz dedi 2veya 3ayi bulabilir başlamamiz dedi inşallah çok uzamaz neyse geç olsunda güç olmasın sen kaç yaşındasın nerde oturuyorsun canım
25 yaşındayım canım aydında oturuyorum sen?

Şimdilik gidip gelicem bir tane oğlum var onunlada ilgilenmem lazım ama kalmam gerektiginde annemlerde kalicam canim herşey oğlum için onun icin bu yola çıktim
ne kadar güzel Rabbim oğlunu size bağışlasın inşallah kardeş gelir oğluşuna oda mı tüp bebek yöntemiyle oldu?

ne kadar güzel Rabbim oğlunu size bağışlasın inşallah kardeş gelir oğlna oda mı tüp bebek yöntemiyle oldu?
Evet canım tüp bebek kardeşi olsun cok istiyor inşallah allah sanada bu duyguyu tattirsin annelik bambaşka bir duygu 2.çocugu bu kadar cok isteyecegimi hiç düşünmezdim

X