Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Agapo Sen hangi aşamadasin canim
Ben 15gün oldu canım vitamin kullanıyorum birde yumurta rezervini arttırmak icin biesteron kullanıyorum bizim hazirlik aşamasi 2veya 3ayi bulacakmış biraz sabır gerek senin yumoşların toplanacakti demi hadi bakalim insallaah sağlikli kaliteli yumosların olur:KK70:

Canım çok teşekkürederim sen neler yapiyorsun ?

Kızlar biesteron sizdede baş ağrısı yaptımı birde içimde bir baygınlık var ben biesterona bağladım öteki vitaminler yapmiyordur herhalde:eek:
iyi canım ne yapayım adet zamanımı bekliyorum. bu arada biesteron baş ağrısından ziyade sivilce yaptı bende. saçlarım dökülüyordu daha da çok dökülmeye başladı ve ayrıca tüylerin kılların çıkış süresini kısalttı:KK12:

Ben 15gün oldu canım vitamin kullanıyorum birde yumurta rezervini arttırmak icin biesteron kullanıyorum bizim hazirlik aşamasi 2veya 3ayi bulacakmış biraz sabır gerek senin yumoşların toplanacakti demi hadi bakalim insallaah sağlikli kaliteli yumosların olur:KK70:
inşallah canım vitamin kullanmak ii hem vücüdunu hem rahimi kuvvetlendiriyor. tüp bebeğe hazırlıyor. hayırlısı olsun hepimiz için :emir_bebek:

Kizlar selam sabah Opu ya girdim cok fazla kasik agrim yok ama karnim şiş ve makat bölgesinden bicak gibi giren sancilarim var.Gaz sancisi olabilcegi soylendi.Opu dan sonra bunu yasayan var mi ? Yatarken iyi dönüşlerde ve popo üstüne oturuşta biçak gibi saplaniyor meret...

Kizlar selam sabah Opu ya girdim cok fazla kasik agrim yok ama karnim şiş ve makat bölgesinden bicak gibi giren sancilarim var.Gaz sancisi olabilcegi soylendi.Opu dan sonra bunu yasayan var mi ? Yatarken iyi dönüşlerde ve popo üstüne oturuşta biçak gibi saplaniyor meret...

Allah Allah kasık ağrısı şişlik ve hafif kanama normalde diğerlerini yaşamadım ben daha önceki opumda

X