İzmir gebelik kontrolü için doktor önerisi acil

portakalsuyuu

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2013
694
1.122
Merhaba kızlar , ben çok hazırlıksız bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. Şimdi ise bu süreçte çok yalnız hissediyorum kendime ve daha bir hekim bile bulamadım bu süreçte gittiğim bir hekim vardı aslında ama fiyatları çok yüksekti yani şöyle söyleyeyim şu an için doğum yaparsanız eğer doğum ücreti 28.000 7 ay sonraki ücreti kestiremediğini o zaman şartlarının gerçekleşeceğini söylemişti. Şu an için 28.000 bir nebze verebilirim belki ama 7 ay sonra bu fiyatın 2 katı artma ihtimali olduğunu düşünürsek ve işten de çıkacağım için beni çok aşacak kızlar. O yüzden ben de birazcık size danışmak istedim yani hani biraz şey gibi olacak muz yiyeyim çilek tadı gelsin gibi bir şey olacak istediğim ama ben istiyorum ki muayene ücreti ya da doğum ücreti uygun olsun ama hekim de ilgili olsun en önemlisi de hastane temiz olsun hahaha çok şey istiyorum farkındayım ama dedim ki bilse bilse bunu kızlar bilir.

valla iyi fiyat vermiş hangı doktor merak ettım hangı hastane ıle calısıyor bana ıkı ay once 37 bın dedı doktorm daha dogumuma sımdı bıle 1,5 ay var. dr serıfe dıkayaga gıdıyorum

valla iyi fiyat vermiş hangı doktor merak ettım hangı hastane ıle calısıyor bana ıkı ay once 37 bın dedı doktorm daha dogumuma sımdı bıle 1,5 ay var. dr serıfe dıkayaga gıdıyorum
Benim gittiğim doktora doç. Mine genç çok tatlı bir kadın normalde şimdi fiyat vermiyorlarmış ama sağlıkçı olduğum için bir ay sonra doğum yapmış olsam bu fiyata olur dedi. Ama bana çok pahalı geldi dedim ya araştırmadığım için medicanada bu sene için 25 bin gibi bir fiyat verdi sizin ne kadar pahalıymış

Benim gittiğim doktora doç. Mine genç çok tatlı bir kadın normalde şimdi fiyat vermiyorlarmış ama sağlıkçı olduğum için bir ay sonra doğum yapmış olsam bu fiyata olur dedi. Ama bana çok pahalı geldi dedim ya araştırmadığım için medicanada bu sene için 25 bin gibi bir fiyat verdi sizin ne kadar pahalıymış
çevremde iki kişi daha dğum yaptı benım ucretten de fazla demıs doktorları

X