Düğün izmir gelin saçı için kuaför önerileri acil

Merhabalar,

Benim düğünüm 18 Mayıs'ta, Buca'daki Kuaför Özkan'la anlaştım, ancak iyi mi hiç bilemiyorum. Buca veya Balçova civarlarında bildiğiniz iyi kuaför var mı?

Deniz kükrekol ile ben de görüştüm.. Gelin makyajı için 500 tl istiyor..istediğiniz yere de geliyor..

Makyaja 500 verirsek digerlerini yaptıramadan gideriz artk dügüne ..

herkes uçmuş ki fiyat konusunda..tuğberk 1500 tl istiyor..
şerife bacanak var o gelin makyajı 1000 tl yanında ilave kişiler için 150 tl istiyor..
makyaj sektörü uçmuş durumda en uygunu görüştüklerim arasında deniz hanım var..hala araştırıyorum bakalım

merhaba kızlar!Kuaför bilmiyorum ama makyaj için bir tavsiyem var,konuşmalarınızı okuyunca gidip kartvizini buldum,bir tanıdığımın gelin makyajını yapmıştı,kız bebek gibi olmuştu,İstanbul da eğitim almış,ama İzmir de yaşıyor,İstenilen yere gidiyor diye biliyorum.
Deniz Kükrekol adı,0537 627 95 51 numarası
umarım yardımcı olmuşumdur:))

verdiğiniz numarayı aradım 500 tl istedi bende 2014 fiyatını merak edenlere yazdım :KK50:

Kizlar merhabalar benim dugunum 18 eylulde. Bir kac kuafor arastirdim bornovada. Saloon locca unlulerle calismasi olan bir kuaformus ancak makyozu cok kotu diye de duydum. 450 dedi paket bir sekilde kas biyiga kdr hersey var. Hanifi kuafor var onuda degerlendirebilirsin dediler ama sadece sac makyaj 350 dedi. En son sonerle görüstum 500 lira takma kirpik hediyeside varmis oyle soylediler manikur pedikur sac makyaj kirpik prova hepsi var ve mukemmek calismalari var. En iyisi paket buysa kesinlikle soner:KK66: anlasmali fotoğrafçısı da gayet iyi:KK66:

Bu konuda en iyisi İzmire gelen ve İzmir dışında sanatçıların saç ve makyajlarını da yapan, Karşıyaka yalıdaki DMG Kuaför.Bildiğim kadarıyla Butik tarz çalışan İzmir de başka salon yok. Öyle özellikleri var ki, ancak anlaştığınız da anlıyorsunuz. :)

benimde mayısta düğünüm var izmirde yaşamıyorum bende araştırma içerisindeyim.tuğberki daha öncede duymuştum çok iyi diye,senin nişanda ne kadar tuttu saçınla makyajın
evet arkadasım var ızmırde bende ole duyyardımcı oluyum ıstedımm sevgılerr

konuyu güncelleyelim mi kızlarr izmirde kim hangi kuaförden gelin çıktı memnun olup olmadıklarınız neler di

metroya biniyorsun üçyolda iniyorsun tam orada neşe kuaför var baya ilgili bir bayandır neşe hanım

Sevgili arkadaşlar Ağustosta düğünüm olucak şöyle palyaçoya dönmeyeceğimiz her zaman çirkin bir makyajla çıkan gelinin kız kardeşi gb olmucağımız önerdiğiniz kuaför önerileriniz varmıdır acaba?

Arkadaşlar merhaba, Alsancakta RA kuaför var Anıl Harmandalı asla önermiyorum. 2015 ağustos ta Arkadaşım gelin başı yaptırdı ben de yanındaydımta kıştan depozito yatırdık. 1250 gelin için benim için se 450 istedi. Gittik çok lakayıt davranıolar. Bizden sonraki gelinin dedikodusu yapıldı. Karı koca çalışıolar. Arkadaşımın duvağına kötü dedi öoralini bozdu kızı nerdeyse ağlatcaktı. Benim makyajım saçım kötü oldu. Kirpik taktım diye kasada 50 tl daha istedi o an tartışmamak için verdim vasat bir salon biz memnun kalmadık profesyonel değiller. Hiç beğenmedik aklınızda bulunsun

Arkadaşlar merhaba, Alsancakta RA kuaför var Anıl Harmandalı asla önermiyorum. 2015 ağustos ta Arkadaşım gelin başı yaptırdı ben de yanındaydımta kıştan depozito yatırdık. 1250 gelin için benim için se 450 istedi. Gittik çok lakayıt davranıolar. Bizden sonraki gelinin dedikodusu yapıldı. Karı koca çalışıolar. Arkadaşımın duvağına kötü dedi öoralini bozdu kızı nerdeyse ağlatcaktı. Benim makyajım saçım kötü oldu. Kirpik taktım diye kasada 50 tl daha istedi o an tartışmamak için verdim vasat bir salon biz memnun kalmadık profesyonel değiller. Hiç beğenmedik aklınızda bulunsun
Aynen bende gidicektim oraya biraz profilini inceledim makyajların hepsi aynı saçta da iyi değillermiş,müşterilerle olan iletişimi de iyi değilmiş diye duydum vazgeçtim,düğün günümde moralimin bozulacağı kimseye katlanamam çünkü,ben de sonere gidicem nasipse bu hafta inş istediğim gibi olur her şey daha önce saç için gittim gelinleri nasıl çıkartıyorlar incelemek için ve gayet beğendim,gelinlerin eşyalarını bile arabadan onlar taşıyor,verilen paraya değer bence:KK66:

Aynen bende gidicektim oraya biraz profilini inceledim makyajların hepsi aynı saçta da iyi değillermiş,müşterilerle olan iletişimi de iyi değilmiş diye duydum vazgeçtim,düğün günümde moralimin bozulacağı kimseye katlanamam çünkü,ben de sonere gidicem nasipse bu hafta inş istediğim gibi olur her şey daha önce saç için gittim gelinleri nasıl çıkartıyorlar incelemek için ve gayet beğendim,gelinlerin eşyalarını bile arabadan onlar taşıyor,verilen paraya değer bence:KK66:
Çok iyi bir karar vermişsin düğün günü gelin zaten gergin oluyor, profesyonel bir yer bulman çok iyi olmuş.umarım herşey istediğin gibi olur.. Sevgiler..

fiyatları okuyunca küçük çaplı bir şok geçirdim:ruh: valla makyajımı evde kendim yaparım daha iyi. bu nasıl bir fiyat ya. çıldırmışlar. 1500 tller havada uçuşuyo. zaten kuaför makyajını oldum olası sevmem. bizim bir akrabamız makyajını kendi yapmıştı düğününde, çok da güzeldi. saçını da mahalle kuaföründe tepeden topuz yaptırmıştı sanırım 50 tle ye, düğünü olduğunu söylememişti:KK48::KK48::KK48: harika ve çok akıllıca bence. ben de kısmetse öyle yapmayı düşünüyorum:süslü:

1 Nisan da nişanımız oldu bornova SERCAN&İBRAHİM KUAFÖRü tercih ettim hem sözümde hem nişanımda mükemmeller harika saç makyaj yapıyorlar çokta ilgili kendileri şiddetle tavsiye diyorum saç makyaj 340 tl ödedim :)

fiyatları okuyunca küçük çaplı bir şok geçirdim:ruh: valla makyajımı evde kendim yaparım daha iyi. bu nasıl bir fiyat ya. çıldırmışlar. 1500 tller havada uçuşuyo. zaten kuaför makyajını oldum olası sevmem. bizim bir akrabamız makyajını kendi yapmıştı düğününde, çok da güzeldi. saçını da mahalle kuaföründe tepeden topuz yaptırmıştı sanırım 50 tle ye, düğünü olduğunu söylememişti:KK48::KK48::KK48: harika ve çok akıllıca bence. ben de kısmetse öyle yapmayı düşünüyorum:süslü:
Duvağini nasil taktı çok merak ettim bende bunu yapmak isterim :))

X