Gelinlik Modelleri İzmir gelinlikçi tavsiye

- Janna -

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ekim 2011
13.898
10.705
29
Hanımlar Haziranda düğünüm var.. bana gelinlikçi tavsiyeleriniz var mı? Özel dikim tercihim ve fiyat performans açısından iyi olması da önemli. Çok fahiş fiyatlar veremem..

Birde Vakko ve Pronovias gelinlik fiyatlarını bilenler bana söyleyebilir mi?

Kızlar yok mu İzmirde tavsiye edeceğiniz bir dikim evi veya gelinlikçi? Mayıs gelini olacağım

Yok mu hiç tavsiyesi olan??? Bianco vita ve maxvera arasında kararsız kaldım?
sinem mardi ile görüstüm ancak fiyatı cokpahalı geldi

Ablacim yanlis anlama ama burda vakkodan giyinen insan sayisi vakko kelimesinin harfleri kadardir nasil bi tavsiye verelimki
Baska markalarda yazdım oraya. Zaten vakkodan bir tavsiye istemedim fiyat aralıgını gidip görüp bilen var mı diye sordum? Nasıl okuyorsunuz ne anlıyorsunuz da laf carpıtıyorsunuz anlamadım. Benımde bütcem kısıtlı zaten. Sadece gardropsta ikinci ellerin cok uyguna konuldugunu görünce belki fiyat en fazla iki katıdır diye düsünerekten sordum.
Bosu bosuna gitmemek icin.
Neyse açıklamamı yapıp kendimi ifade edebildiysem Bianco Vita,Maxvera veya Madam burcu icin yorum bekliyorum İzmir gelinlerinden.

İzmir de gözde karadana nın gelinlikleri çok güzel instagramdan bak fiyatlarıda 15 bin civarı

Canim demets gelinlik evi var hem fiyat olarak uygun hemde muhtesem bir isciligi var bende temmuzda evlendim gelinligimi diktirdim yurtdisinda sirf onun icin gittim

Son düzenleme:
İzmir de gözde karadana nın gelinlikleri çok güzel instagramdan bak fiyatlarıda 15 bin civarı
Canım teşekkürler şuanlık bütçem 5-6 bin tl.

Canim demets gelinlik evi var hem fiyat olarak uygun hemde muhtesem bir isciligi var bende temmuzda evlendim gelinligimi diktirdim yurtdisinda sirf onun icin gittim
Hemen inceleyeceğim teşekkür ederim:KK50:

5 bucuk
Canım teşekkürler şuanlık bütçem 5-6 bin tl.

Hemen inceleyeceğim teşekkür ederim:KK50:
Benimkini 5 bucuga dikmisdi resim atabilirim istiyosan
Ayrica afterparty icinde diktirsim onuda 1500 tlye dikti

5 bucuk

Benimkini 5 bucuga dikmisdi resim atabilirim istiyosan
Ayrica afterparty icinde diktirsim onuda 1500 tlye dikti
Canım gittigim yere hem kına elbisemi hem gelinliğimi diktirmek üzere anlaşmayı düşünüyorum bende. After party düsünmüyorum cünkü dügün gecesi sabah erkenden balayı icin ucağa yetiseceğiz cok yorucu olur dedim

Merhaba, ben gelinliğimi Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Modaevi ne yaptırdım. Hem inanılmaz kliteliler hem ilgililer hem de fiyatları uçuk değil.ben öneririm Alsancakta yerleri ben çok araştırdım. Bence gerçekten izmirin en iyileri onlar çok memnun oldum

Hanımlar Haziranda düğünüm var.. bana gelinlikçi tavsiyeleriniz var mı? Özel dikim tercihim ve fiyat performans açısından iyi olması da önemli. Çok fahiş fiyatlar veremem..
Merhaba, İzmir'de neresi var bilmiyorum ama ben gelinliğimi ASO Sümerler'den aldım. İsterseniz ıraya da bakabilirsiniz.

X