Gelinlik Modelleri İzmir Moda Evi

Gelinliğinizi İzmirde hangi moda evine yaptırdınız/yaptıracaksınız ?

• Çağrı Şengül Haute Couture

OY: 0 0,0%
  • Diğer

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

serapsuzer35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
2
0
29
Kızlar , İzmir de moda evi arayanlara bir önerim olacak Çağrı Şengül Haute Couture... Gündoğdu Meydanı Zaranın tam karşısında. Fiyatları Alsancak a göre çok çok iyi. Hizmet mükemmel sonuç hepsinden mükemmel. Ben hayalimi gerçekleştirmekle beraber iki güzel dost kazandım. Ben kınalığımı ve gelinliğimi yaptırdım. İzmirde evlenecek ya da manisa aydın muğla gibi çevre illerde evlenecek arkdaşlar... Yazarsanız yardımcı olurum. Çok zor karar vermek doğruyu seçmek biliyorum o yüzden bu da benim güzelliğim olmuş olsun size... Ben çok rahat atlattım sayelerinde bu süreci sizde sorunsuz atlatın...:KK200:

Kızlar , İzmir de moda evi arayanlara bir önerim olacak Çağrı Şengül Haute Couture... Gündoğdu Meydanı Zaranın tam karşısında. Fiyatları Alsancak a göre çok çok iyi. Hizmet mükemmel sonuç hepsinden mükemmel. Ben hayalimi gerçekleştirmekle beraber iki güzel dost kazandım. Ben kınalığımı ve gelinliğimi yaptırdım. İzmirde evlenecek ya da manisa aydın muğla gibi çevre illerde evlenecek arkdaşlar... Yazarsanız yardımcı olurum. Çok zor karar vermek doğruyu seçmek biliyorum o yüzden bu da benim güzelliğim olmuş olsun size... Ben çok rahat atlattım sayelerinde bu süreci sizde sorunsuz atlatın...:KK200:
merhaba. Benim de temmuzda düğünüm var. Modelim belli özel dikim olacak.Geçen haftalarda izmire gidip gelinlikçilere baktım içime sinenler oldu ama gelinliğin fotoğrafını gösterdiğimde 4.500den aşağı rakam alamadım. 3000 civarı fiyat verenlerinse işçiliklerini ve kumaş kalitelerini beğenmedim açıkçası. Sonra Çağrı Şengül'ü duydum bikaç yerden. Sizin de fikrinizi almak isterim. Mesela fiyat aralıkları nedir ? Gerçekten istenilen modeli birebir dikiyorlar mı ?

X