İzmir psikolog önerisi

bayanlola

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2016
136
63
Merhaba İzmir'de psikolog arıyorum yardımcı olur musunuz memnun kaldığınız psikologları yazar mısınız lütfen

Merhaba İzmir'de psikolog arıyorum yardımcı olur musunuz memnun kaldığınız psikologları yazar mısınız lütfen
merhaba ben izmirde oturuyorum volkan beyi öneririm volkan öztürk. Çok beyefendi ve çok bilgili, çok memnun kaldım, panik ataktım ve bana kendi numarasını verdi acil durumda ulaşmam için. çok ilgili, ona gidene kadar 2 kişiye gittim üçüncü oydu, keşke başta gitseymişim onca zaman boşuna panik atakla uğraşmışım. kime gitsem yeni mezun daha yirmilerinde ne yapıcaklarını bilmiyorlardı koca seans birşey yapmadan geçiyordu. bir de bilmiş tavırları görseniz inanamazsınız. onları bıraktım ve sonra iyiki denk gele bir arkadaşımla konuştum o tavsiye etti volkan beyi. iyiki de gitmişim kesinlikle tavsiye ederim, tek gittiğim kişi o olmadığından aradaki farkı net şekilde görwbiliyorum. bu iş tabi enerji işi biraz, bana çokçok iyi geldi hayata döndürdü diyebilirim, tavsiye eden arkadaşımın da evliliğini kurtarmış. Gideli 3 yıl olmuştur pandemiden önceydi ama numarası hala duruyor aynı mı bilemem tabi. isterseniz özelden atabilirim

X