İzmir tüp bebek

Glz1

Sabır,Dua,şükür🌸🤲
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
971
818
Merhabalar 3. Tüp bebek denemem olacak İzmir de ilk defa deneyeceğiz. Haziran gibi başlamayı dusunuyoruz.
Doktor arayışındayım.
Nurettin ersöz ince ile funda göde arasında kararsız kaldım.
Farklı bir doktor , merkez önerisine de açığım.
Sorunumuz erkek infertil i sperm sayımız çok az. başka sorunumuz yok şuan .
🤗☘️🐣

Merhabalar 3. Tüp bebek denemem olacak İzmir de ilk defa deneyeceğiz. Haziran gibi başlamayı dusunuyoruz.
Doktor arayışındayım.
🤗☘️🐣
Biz nurettin ersöz inceye yaptırdık 2019 aralıkta çok memnun kaldık ilgisi açıklayıcı olması. Bizimde sperm sayısı azdı ve bende pcos vardı çok şükür ilk denemede hamile kaldım doğum bile yaptım. Merkez olarakta medicalpointi kullandık. Funda hanımada iyi diyorlar ama bana biraz tripli geldi açıkcası oraya gittiğimde gördüğüm davranışları.

Merhaba, az önce üye oldum ilk sizin konunuzu gördüm yazmak istedim. Biz Balıkesir'e İzmir e gitmiştik tedavim için. Tavsiye üzerine İrenbe Tüp bebek merkezini tercih ettik, doktorum Alper beydi. Takibimi kendi doktorum yaptı fakat opu olsun transfer olsun hepsini Alper bey yaptı. Kendisini ilk muayene dahil toplamda 3 defa gördüm gerçekten ince eleyip sık dokuyor, sonuç odaklı bir hekim. Bu arada bizim ilk denemenizdi pcos ve ileri hareketlilik sebebiyle tüp bebeğe karar vermiştik çok şükür 2 gün önce pozitif haberimi aldım🙏 rabbim isteyen herkese yaşatsın bu sevinci..

Biz nurettin ersöz inceye yaptırdık 2019 aralıkta çok memnun kaldık ilgisi açıklayıcı olması. Bizimde sperm sayısı azdı ve bende pcos vardı çok şükür ilk denemede hamile kaldım doğum bile yaptım. Merkez olarakta medicalpointi kullandık. Funda hanımada iyi diyorlar ama bana biraz tripli geldi açıkcası oraya gittiğimde gördüğüm davranışları.
1 kere görüşmeye gitmiştik bız de çok açıklayıcı anlattı bazı şeyleri .
Birşey söylüyorsa hep nedenini açıklıyordu altını dolduruyordu .
Eğer gidersem medikalpoint tercih edeceğiz bız de🤗

Merhaba, az önce üye oldum ilk sizin konunuzu gördüm yazmak istedim. Biz Balıkesir'e İzmir e gitmiştik tedavim için. Tavsiye üzerine İrenbe Tüp bebek merkezini tercih ettik, doktorum Alper beydi. Takibimi kendi doktorum yaptı fakat opu olsun transfer olsun hepsini Alper bey yaptı. Kendisini ilk muayene dahil toplamda 3 defa gördüm gerçekten ince eleyip sık dokuyor, sonuç odaklı bir hekim. Bu arada bizim ilk denemenizdi pcos ve ileri hareketlilik sebebiyle tüp bebeğe karar vermiştik çok şükür 2 gün önce pozitif haberimi aldım🙏 rabbim isteyen herkese yaşatsın bu sevinci..
Teşekkür ediyorum tavsiyeniz için araştıracağım bir kac kisinden daha duymuştum Alper bey i 🤗🥰
Sağlıkla sıhatle Rabbim kucaginiza almayı nasip etsin bebisinizi . 🐣☘️
Duanız da bana da yer verirseniz sevinirim hamilelerin duası kabul olur derler 🥰

1 kere görüşmeye gitmiştik bız de çok açıklayıcı anlattı bazı şeyleri .
Birşey söylüyorsa hep nedenini açıklıyordu altını dolduruyordu .
Eğer gidersem medikalpoint tercih edeceğiz bız de🤗
Muayeneci doktorlar her zaman daha açıklayıcı ilgili bencede hastanedekiler yoğun oluyor ister istemez. Hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız ☺️ şu an fiyatları nasıl olmuş yüksek mi baya

Muayeneci doktorlar her zaman daha açıklayıcı ilgili bencede hastanedekiler yoğun oluyor ister istemez. Hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız ☺️ şu an fiyatları nasıl olmuş yüksek mi baya
Amin inşallah 🤲🥰
Arayıp fiyat aldım 17.500 TL doktor alıyormuş .
12 bin de hastaneye veriyormuşuz .
Ek olarak yaptıracağımız şeylerde var çip, picsi gibi hayırlısı olsun inşallah biz de güzel sonuclar alırız 🌸🤲

Amin inşallah 🤲🥰
Arayıp fiyat aldım 17.500 TL doktor alıyormuş .
12 bin de hastaneye veriyormuşuz .
Ek olarak yaptıracağımız şeylerde var çip, picsi gibi hayırlısı olsun inşallah biz de güzel sonuclar alırız 🌸🤲
Evet baya zamlanmış ama normal piyasa böyle artık ☺️ çip bizde yaptırmıştık bencede yaptırmışken tam yaptırın

Ben funda hanıma gittim canım medical point.Başlarken hastanenin laboratuvarı güzel olduğu için tercihim orası olmuştu.Funda hanımın enerjisi iyi sadece baya kalabalık denilen randevu zamanında girilmiyo pek.
Doktor arayışındayım.
🤗☘️🐣

Teşekkür ediyorum tavsiyeniz için araştıracağım bir kac kisinden daha duymuştum Alper bey i 🤗🥰
Sağlıkla sıhatle Rabbim kucaginiza almayı nasip etsin bebisinizi . 🐣☘️
Duanız da bana da yer verirseniz sevinirim hamilelerin duası kabul olur derler 🥰
Rica ederim ne demek 🥰 amiiin, inşallah ben Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur dedim hep kalbimi karartmadım, transferden sonra da elimi karnıma koyup hep ayetel kürsü ve Meryem suresi okudum beni çok rahatlamıştı. Dilerim her şey gönlünüzce olsun 🧡 minik kuşlarımız bizimle olsun. Sormak istediğiniz bir şey olursa her zaman burdayım transfer sonrası nasıl geçti falan.

Evet baya zamlanmış ama normal piyasa böyle artık ☺️ çip bizde yaptırmıştık bencede yaptırmışken tam yaptırın
Aynen canım zaten 2 defa farklı şehirde tüp bebek gecmisim var .
1. Kimyasala benzer düşük oldu .
2. Hiç tutmadı .
Hatta bunlarla alakalı bakması istemesi gereken testler varsa yapılsın .
Bazılari olumsuz denemeler sonrası serum falan alıyor bağışıklık baskılayıcı sanırım. doktor onerirse istiyorum bu sefer gözden kaçan birşey istemiyorum riske falan atmak.
önceki doktorum kan dan e 2 değerine falan bakmamisti hiç rahim uygunluğuna baktı hep .
başka doktorlar çok önemsiyor .e2,progestan değerleri istedikleri gibi degilse transfer yapmıyor sanırım bu da benim için bir ayrıntı .
sizin kan değerleriniz vs . Transfer öncesi kontrol edilmiş miydi?

Son düzenleme:
Ben funda hanıma gittim canım medical point.Başlarken hastanenin laboratuvarı güzel olduğu için tercihim orası olmuştu.Funda hanımın enerjisi iyi sadece baya kalabalık denilen randevu zamanında girilmiyo pek.
Olumlu sonuç aldinizmi ?🤗
Tedavi süreci vs. Nasıl işliyor transfer öncesi kan değerleri ni kontrol ediyormu e 2 değeri vs.
Bunlar da benim için ayrınti daha önceki tüp bebek denemem de e2değerine bakılmadı veya diğer değerlerim kontrol edilmedi progestan gibi .
Bazı doktorlar çok önemsiyor değerler istedikleri gibi değilse transfer bile yapmıyor .
Riske atmak istemiyorum bu sefer aklımda soru isaret kalmasin🤗🌸

Rica ederim ne demek 🥰 amiiin, inşallah ben Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur dedim hep kalbimi karartmadım, transferden sonra da elimi karnıma koyup hep ayetel kürsü ve Meryem suresi okudum beni çok rahatlamıştı. Dilerim her şey gönlünüzce olsun 🧡 minik kuşlarımız bizimle olsun. Sormak istediğiniz bir şey olursa her zaman burdayım transfer sonrası nasıl geçti falan.
Amin inşallah çok teşekkür ediyorum 🤲🥰🐣
Aklıma birşey takılırsa mutlaka sorarım💖

Aynen canım zaten 2 defa farklı şehirde tüp bebek gecmisim var .
1. Kimyasala benzer düşük oldu .
2. Hiç tutmadı .
Hatta bunlarla alakalı bakması istemesi gereken testler varsa yapılsın .
Bazılari olumsuz denemeler sonrası serum falan alıyor bağışıklık baskılayıcı sanırım. doktor onerirse istiyorum bu sefer gözden kaçan birşey istemiyorum riske falan atmak.
önceki doktorum kan dan e 2 değerine falan bakmamisti hiç rahim uygunluğuna baktı hep .
başka doktorlar çok önemsiyor .e2,progestan değerleri istedikleri gibi degilse transfer yapmıyor sanırım bu da benim için bir ayrıntı .
sizin kan değerleriniz vs . Transfer öncesi kontrol edilmiş miydi?
Yaa inşallah bu sefer güzel haberler alırsınız 🥰 evet evet her şeye bakıldı bizim ilk deneme olmasına rağmen rahim filmi bile çektirdi hoca çok iyi ya gerçekten. Ben pcos olduğum için sayesinde ohss olmadan taze transfer oldum ☺️

Yaa inşallah bu sefer güzel haberler alırsınız 🥰 evet evet her şeye bakıldı bizim ilk deneme olmasına rağmen rahim filmi bile çektirdi hoca çok iyi ya gerçekten. Ben pcos olduğum için sayesinde ohss olmadan taze transfer oldum
Çok sevindim bunu duyduğuma
Nasip olursa bende taze transfer denemek istiyorum denemedik hiç .🤗

Farklı bir yerde çekilmiş rahim filmim vardı elimde .
Görüşmeye gitigimizde sormuştu göstermiştim
Rahim filmini.
hatta eşimle de çok ilgilenmisti biraz ilgilsinden dolayı ısındım doktora .
Aradığımızda da hep doktorla iletisimdeyiz daha önce ki merkezde hep sekreterle görüşüyorduk doktorla muayneden muayneye.

İlk seferde pozitif nasip oldu canım 🙏
İlaç kullanma sürecinde belli aralıklarla e2 progestan bakıldı ben 20 gün kadar ilaç kullandım bu yüzden progestan taze transfere uygun olmadığından donduruldu embriyolar ilk adetle transfer sürecine başladık
Olumlu sonuç aldinizmi ?🤗
Tedavi süreci vs. Nasıl işliyor transfer öncesi kan değerleri ni kontrol ediyormu e 2 değeri vs.
Bunlar da benim için ayrınti daha önceki tüp bebek denemem de e2değerine bakılmadı veya diğer değerlerim kontrol edilmedi progestan gibi .
Bazı doktorlar çok önemsiyor değerler istedikleri gibi değilse transfer bile yapmıyor .
Riske atmak istemiyorum bu sefer aklımda soru isaret kalmasin🤗🌸

İlk seferde pozitif nasip oldu canım 🙏
İlaç kullanma sürecinde belli aralıklarla e2 progestan bakıldı ben 20 gün kadar ilaç kullandım bu yüzden progestan taze transfere uygun olmadığından donduruldu embriyolar ilk adetle transfer sürecine başladık
Amin. Canım inşallah uygun olmadığı halde transfer yapsa belkide tutmayacakti.
Benim hiç kontrol edilmediği için bilmiyorum belkide o yüzden tutunamadı 😔

Bundan sonrası hayırlısı ile olsun inşallah dikkat edeceğim🤗🥰
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🐣

Hakkınızda hayırlısı olsun içinize sinen doğru yeri bulursunuz inş 🙏
Amin. Canım inşallah uygun olmadığı halde transfer yapsa belkide tutmayacakti.
Benim hiç kontrol edilmediği için bilmiyorum belkide o yüzden tutunamadı 😔

Bundan sonrası hayırlısı ile olsun inşallah dikkat edeceğim🤗🥰
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🐣

Çok sevindim bunu duyduğuma
Nasip olursa bende taze transfer denemek istiyorum denemedik hiç .🤗

Farklı bir yerde çekilmiş rahim filmim vardı elimde .
Görüşmeye gitigimizde sormuştu göstermiştim
Rahim filmini.
hatta eşimle de çok ilgilenmisti biraz ilgilsinden dolayı ısındım doktora .
Aradığımızda da hep doktorla iletisimdeyiz daha önce ki merkezde hep sekreterle görüşüyorduk doktorla muayneden muayneye.
Kesinlikle çok ilgili bir doktor ya. Bizim dondurulmuş 9 embriyomuz var hazır bekleyen eşim direk ikinci çocuğuda onlardan koydururuz diyor. 😂 tüp bebek sürecini güle oynaya geçirdik 12 günde oğlum karnımdaydı resmen.

X