İzmir tüp bebek

newa35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
1
0
34
Merhaba arkadaşlar
İzmir de en güvenilir tüp bebek merkezi tavsiyeleriniz varmı
Amh değerim cok düşük tüp bebek sürecine başlamam gerekiyor:KK43:

Merhaba arkadaşlar
Merhaba bende izmirdeyim amh 0.3 irenbe ye gittim görüştüm bir tek ege ünv istedim ama sıra alamiyorum

Merhaba arkadaşlar
Merhaba,ben tavmergene gidiyorum. Bugün opu oldum. Doktorum Bilgen Gediz bey,kendisinden çok memnunum. Şu ana kadar hiç stres olmadım,hep mutlu olarak gidiyorum kliniğe.

Bende medical point Funda göde ye gidiyorum. Ilk transfer negatif ikinci transfer oldum 19 şubatta şuan testler pozitif gösteriyor ama henüz kan vermedim daha

Merhaba ben irenbe ümit inceboz tedavi oldum. İlk denemem geçen aydı. Tuttu fakat kornual gebelik oldu. Yanlış yere tutundu bu yüzden gebeliğim sonlandırdık. Ben merkez seçerken aslında embriyolog araştırdım. İrenbe de Banu boz hanım var Instagram'da da bakabilirsiniz. Ben aslında önce embriyolog seçtim. Sonra doktor seçtim. Sizede bunu tavsiye ederim.

Merhaba ben irenbe ümit inceboz tedavi oldum. İlk denemem geçen aydı. Tuttu fakat kornual gebelik oldu. Yanlış yere tutundu bu yüzden gebeliğim sonlandırdık. Ben merkez seçerken aslında embriyolog araştırdım. İrenbe de Banu boz hanım var Instagram'da da bakabilirsiniz. Ben aslında önce embriyolog seçtim. Sonra doktor seçtim. Sizede bunu tavsiye ederim.
Bende irenbe de embriyolog için istiyorum birde İzmir'de ali öner Erdoğdu doktor var mis onunda merak ediyorum gidip memnun kalan var mi

Merhaba ben de şuan izmir tavmergen de deniyorum.
ilk tüp bebek deneyimim olacak. Şuan 4 adet 1. kalite 3. embriyom donduruldu,mart ayında transfer olacağım. Genel olarak memnunum. Doktorum Bilgen Gediz beyfendi,kendisine çok güveniyorum.

Tüp bebek 50.000 tl (tedavi sürecindeki test ve muayenelerden ayrıca ücret istenmiyor.) Ön görüşme ücretsiz,muayene olmak isterseniz 2024 yılı itibariyle 1.200 tl . Tüp bebeğe başlangıç aşamasındaki kadın ve erkek için istenen testler ücretli ama makul(isterseniz devlette de yaptırabilirsiniz,ben öyle yaptım.) İlaçlar min 20.000 tl gözüyle bakın artabilir de azalabilir de. Benim transfere kadar olan süreçte ilaçlarım 17.500 tl tuttu. tavmergene yakın birçok eczane var,tercih edilebilir hem ilaç stokları iyi hem de indirim yapıyorlar. Embryo saklama ilk bir yıl için 5.500 tl ,sonraki yıllarda 100 $ kira ödüyorsunuz her bir yıl için.

kesinlikle Dr Hayri Aksüt. çooook iyidir Allah ondan razı olsun

Tüp bebek 50.000 tl (tedavi sürecindeki test ve muayenelerden ayrıca ücret istenmiyor.) Ön görüşme ücretsiz,muayene olmak isterseniz 2024 yılı itibariyle 1.200 tl . Tüp bebeğe başlangıç aşamasındaki kadın ve erkek için istenen testler ücretli ama makul(isterseniz devlette de yaptırabilirsiniz,ben öyle yaptım.) İlaçlar min 20.000 tl gözüyle bakın artabilir de azalabilir de. Benim transfere kadar olan süreçte ilaçlarım 17.500 tl tuttu. tavmergene yakın birçok eczane var,tercih edilebilir hem ilaç stokları iyi hem de indirim yapıyorlar. Embryo saklama ilk bir yıl için 5.500 tl ,sonraki yıllarda 100 $ kira ödüyorsunuz her bir yıl için.
Bende Ege tavmerger yaptırdım ama
Merhaba ben irenbe ümit inceboz tedavi oldum. İlk denemem geçen aydı. Tuttu fakat kornual gebelik oldu. Yanlış yere tutundu bu yüzden gebeliğim sonlandırdık. Ben merkez seçerken aslında embriyolog araştırdım. İrenbe de Banu boz hanım var Instagram'da da bakabilirsiniz. Ben aslında önce embriyolog seçtim. Sonra doktor seçtim.

Ümit hanıma gitmeyi düşünüyorum bende memnunmusunuz Benim Amh 0.37 ve yumurta kaltesiz siz olumlu sonuç aldınız mı

Torbalı’da kendi muayenehanesinde. Benim yumurta sayım iyiydi. Ama biz iki arkadaş gitmiştik, onun değeri çok düşüktü. Hatta başka bir yerde denemişler hiç yumurta ya da embiriyo bile olmamıştı. Hayri hoca önce bazı hormonlar verdi ona sonra yumurtalık prp yaptı. En son 2 embiriyosu olmuştu. Transfere hazırlanıyordu en son.

Torbalı’da kendi muayenehanesinde. Benim yumurta sayım iyiydi. Ama biz iki arkadaş gitmiştik, onun değeri çok düşüktü. Hatta başka bir yerde denemişler hiç yumurta ya da embiriyo bile olmamıştı. Hayri hoca önce bazı hormonlar verdi ona sonra yumurtalık prp yaptı. En son 2 embiriyosu olmuştu. Transfere hazırlanıyordu en son.
Çok teşekkür ederim

Hangi hastahane sizin sıkıntı neydi benimde Amh 0.37 ve yumurtalarım kalitesiz
Hangi hastahane sizin sıkıntı neydi benimde Amh 0.37 ve yumurtalarım kalitesiz
Torbalı’da kendi muayenehanesinde. Benim yumurta sayım iyiydi. Ama biz iki arkadaş gitmiştik, onun değeri çok düşüktü. Hatta başka bir yerde denemişler hiç yumurta ya da embiriyo bile olmamıştı. Hayri hoca önce bazı hormonlar verdi ona sonra yumurtalık prp yaptı. En son 2 embiriyosu olmuştu. Transfere hazırlanıyordu en son

Ümit hanıma gitmeyi düşünüyorum bende memnunmusunuz Benim Amh 0.37 ve yumurta kaltesiz siz olumlu sonuç aldınız mı
Ben Alper beye gittum ümit hanıma da gitmek istiyorum ama ikisi aynı yerde ayıp olur mu acaba

Benim eşimin sperm sayısı düşük. Kendisi çok naif ve tatlı biri ayrıca çokta bilgili. Dediğim gibi ilk denememde tuttu. Kalp atisida vardı ama yanlış yere tutunduğu için sonlandırdık. Kornual gebeliğin teşisi bile zormuş. Görür görmez kornual dedi. Düşük için iğne vurdurmaya doçent bir arkasim var ona gittim. Dediki doktorun çok iyiymiş sakın birakma. Kornualin teşisi çok zordur dedi. Zaten ümit hanıma güveniyordum. Şuan dahada fazla güveniyorum. Düşük amh li bir arkadasimda orada tedavi gördü. Onunda çocukları var şimdi. Tedavi görürken aynı zamanda yumurta kalitesini arttırmak için alanında uzman bir diyetisyene bulursaniz bence neden olmasın🙂 bende şimdi diyetisyen arastiriyorum. Hem kilo vermek hemde rahim ve hormon sağlığı için.

X