Gelinbaşı ve Gelin Tacı Izmir üçyol konak altıntaş arası profesyonel kuaför aranıyor!!!

Gelinciks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
69
12
Merhabalar arkadaşlar benim mayıs sonu düğünüm var ancak daha kuaförümü ayarlayabilmiş değilim bana konak üçyol altıntaş arasında fiyatı çok uçmayan saç makyajda profesyonel denilebilecek bir kuaför önermenizi rica etsem, evime yakın bir semtte olması gerekiyor çünkü ben izmir dışına gelin gidicem o yüzden kuaföre çok erken gitmek ve fazla vakit kaybetmeden çıkmak zorundayım, kuaförünüzle yaşadığınız tecrübeleri anlatırsanız bende ona göre seçim yapar bu en özel günümde bir aksaklık çıkmadan atlatırım die düşünüyorum, zehra ve ekip die bir kuaför varmış ama sadece saç makyaj ve manikür 350 lira bence sadece bir gelin için çok çünkü kuzenler vs akrabalarında saçını biz yaptırıcaz o yüzden uygun fiyatlı olması bizim için önemli ve makyaj malzemelerimin hepsini de aylar önce tamamladım sabitleyicisine kadar, benim ürünlerimden kullanılcak heralde bir sıkıntı çıkmaz bu konu da dimi :44: en acilinden tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden herkese çok teşekkür ederim :) :KK3:

X