İzmirde aşılama işlemi

aden35

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2022
4
0
28
Kızlar İzmirde aşılama için önerebileceğiniz doktor ya da hastane var mı? Bi de fiyatlar kaç bilginiz var mı?

Ben karataşta 10 bin TL ye yaptırdım. İrem hanımdı doktorum
Sonuç nedir tuttu mu ben devlette Atatürk eğitim ve araştırma hastanesi prof. Gidiyorum daha hiç başlamadık yarın sonuçları gostericez eğer sorun yoksa adette tedaviye başlarız dedi ama dün ki sonus canımı sıktı ne yapacak tedaviye başlıyacak mi bilmiyorum eşim Mayıs'ta sperm testi vermişti yüzde 3 4 bizim işimizi görür dedi ama dün tekrar verdik morfoloji 2 çıktı aşılama yapar mı yoksa direk eşimi tedaviyemi yönlendirir bilmiyorum çok canım sıkıldı bu duruma 2 yıldır evliyim 2 kere kimyasal gebelik geçirdim

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-10-14-56-54-266_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-12-10-14-56-54-266_com.miui.gallery.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 27
Ege üniversitesine gidiyorum bende memnunum 2. Aşılama oldum rapordan dolayı fazla birşey ödemedim

Sonuç nedir tuttu mu ben devlette Atatürk eğitim ve araştırma hastanesi prof. Gidiyorum daha hiç başlamadık yarın sonuçları gostericez eğer sorun yoksa adette tedaviye başlarız dedi ama dün ki sonus canımı sıktı ne yapacak tedaviye başlıyacak mi bilmiyorum eşim Mayıs'ta sperm testi vermişti yüzde 3 4 bizim işimizi görür dedi ama dün tekrar verdik morfoloji 2 çıktı aşılama yapar mı yoksa direk eşimi tedaviyemi yönlendirir bilmiyorum çok canım sıkıldı bu duruma 2 yıldır evliyim 2 kere kimyasal gebelik geçirdim
Morfoloji 2 kötü değil canım, ben daha sonuç bekliyorum

Morfoloji 2 kötü değil canım, ben daha sonuç bekliyorum
Dün gittim doktora bana bu direk tüp Bebeklik dedi devlette tüp Bebek için ise 3 aşılama şart dedi eşime vitamin verdi bana klomen verdi şuan sanki tüp bebek için lafta aşılama olacak gibi oldu işte zaten hoca başta yenilgiyle başlayarak önemsemeden mi yapacak yoksa normal de olması gerektiği gibi mi yapacak hiç bilmiyorum modum o kadar kotuki dünden beri

X