Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları İzmirde en iyi üroloji doktoru

İzmir aliaga tıp merkezindeki üroloji doktoru Tansu Turgut Beyi öneriyorum çok iyi bir doktordur Fakat tıp merkezi özel hastanrdir.

İzmir aliaga tıp merkezindeki üroloji doktoru xxx Beyi öneriyorum çok iyi bir doktordur Fakat tıp merkezi özel hastanrdir.

Hiç belli olmuyor taa 2014 konusunu bulup reklam yaptığın. İnsanların zekalarıyla alay etmeye azıcık utanın doktor bey, fakirseniz onurunuzla fakir yaşayın. Hayret bir şey, kib.

Ben doktor degilim ayrıca öneri istemiş belki aktiftir sorunu devam ediyorsa söylemek istedim doktorum mükemmel bir doktor

Özel hastane doktorlarının paraya ihtiyacı olmaz diye düşünüyorum kaç kez özel numarasını arayıp sorunlarımı sordum hiç bir zaman kötü söz söylemedi ayrıca her seferinde yardımcı oldu şuanda ben izmirde degilim samsundayım benim 2 ay önce tedavi gördügüm doktor

Naptımı çözemedim açıkçası yardım amaçlı yazdım bana kalkıp reklam yapıyor diyor amacım insanlara yardımcı olmak benimde bir takım problemlerim var herkes gibi çözmeye çalışıyorum
3 yıl önceki konuyu bulup üye artık üye bile değilken :KK70: :KK70:
Hep de o konuları araştırıp onlara yorum yazarken,evet çok yardım seversiniz :KK70:

3 yıl önceki konuyu bulup üye artık üye bile değilken :KK70: :KK70:
Hep de o konuları araştırıp onlara yorum yazarken,evet çok yardım seversiniz :KK70:
Siz ne demek istiyorsunuz siteye yeni girdim nerden bilebilirim aktifmi degilmi gördüm ne zaman oldugunu fakat bende bu site konusında pek bilgi sahibi degilim

Benimde birtakım sorunlarım var napabilirim araştırıp ögrenmek istiyorum bagzı şeyleri böbrek yetmezligi olmak istemiyorum.

X